Знаю бакси• 28 августа 2024

Забрали маму з окупованої території, а вона....

В лютому забрали маму, 70 років, вона живе по черзі - то у брата місяць, то в мене місяць.
Я розлучена, виховую 12-річного сина-підлітка. Мама спить з ним на 2-спальному дивані, бо більше немає де, квартира маленька.
Я сплю окремо - на дивані в кухні-студії.
У мами звичка зранку робити зарядку - крутить шиєю, руками, згинає в ліжку коліна, витягує піднімає ноги. Спить в ночнушці без трусів.
Я боюсь, що син побаче фрагменти стидоти, бо він присутній при її "фітнесі", тому кілька разів їй казала: "вдягай труси на ніч або давай тобі купимо піжаму". Її відповідь - "я в трусах або в піжамі не буду, мені не зручно, а коли роблю зарядку - прикриваюсь ночнушкою або простинню".
От треба тільки, щоб їй зручно було? Підліток і його психіка не враховуються?
Моя думка - якщо син в цьому віці десь випадково і побачить вживу жіноче тіло, то нехай би воно було краще молоде, а не ота стара срамота. І її ночнушка або простинь, якими вона прикривається - можуть сповзти, наприклад коли ногою махнула.
Ще часто моменти, коли вона стоїть в ванній, повністю роздягнена, розвісить свої слої шкіри, і довго розчісується або ще щось робить з незакритими дверима. Каже - "я так звикла".
В мене таке враження, що вона мені робить назло, бо раніше ми часто конфліктували, я не робила, як вона хоче, не жила там, де вона скаже, виходила заміж не за тих чоловіків, яких вона зі мною благословляла. І їй або плювать, або вона не розуміє, що це психіка дитини, що це вплине на його майбутнє.

Може я дуже парюсь? І дуже накручую?
#Пойду_кгадалке• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
І що б ви роюили на моєму місці. Бо бачу, що ви здатні тільки людину обіср@ти, а адекватних рішень запропонувати не можете
так а в тій темі, де у вас ще був чоловік і гола мама, там ніяких рішень не запропонували?

Взагалі тролі-халтурщики, навіть чогось нового не змогли вигадати)

Госпожа Белладонна• 28 августа 2024
Я бы опеку вызвала блин, голая бабка спит с подростком,.... жаль, ,то вы адрес не написали
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Можно ж бу, недорого поискать.
Місця немає ставити
Чаклунка-ведунка• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
це старість автор, моя ходила топлес перед онуком, коли йому було до року і казала що він не розуміє, мої почуття їй пофігу.
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке

Тема не моя.
Скиньте почитать
Барабан для дорослих• 28 августа 2024
Ой, ну класна ж тема вийшла, пишіть ще
Ленне-Рейма• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
ви не краще моєї матері, от чесно
Значит, она у вас образованный человек
Жаль, что такое воспитала
Но есть сложные дети, им что не делай, все равно вырастет чертишо
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Значит, она у вас образованный человек
Жаль, что такое воспитала
В каком мєстє ана абразованний чєлавєк?
Зараз я пишу відповідь невихоованій субстанції
Неновая почта• 28 августа 2024
А как тему забанить?

Барабан для дорослих• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
А хіба тут можуть бути адекватні рішення? Про матрац, розкладачку, компактне ліжко-крісло ви не чули та й у вас коштів нема, тож продовжуйте спати всі в одному ліжку і без трусів
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
о, це ідея. Дякую. Можна їй про соцслужби розказати, можливо це на неї подіє
маринабаранова• 28 августа 2024
Так лягайте самі з сином - ви ж у трусіках і зарядку не робите в ліжку, а маму - в кухню на диван!
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
А как тему забанить?
та я сама її зараз видалю.
Задовбали звинувачувати в тролятництві
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ длямаринабаранова
Ми самі вже від цього відійшли, ще задовго, як вона приїхала
Дякую_аж_підскакую• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
дитина не має спати сз пришибленою бабцею. Самі з нею лягайте.
Дева Мария• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
У вас. Как вы могли положить 12 летнего сына с бабушкой ?
Дякую_аж_підскакую• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
та я сама її зараз видалю.
Задовбали звинувачувати в тролятництві
грошей не хватить. а Ви троль, писаьи спокійно про голке тіло мами і про те що це може побачити підліток - це збочення
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
вночі по туалетам ходить, мені потрібно висипатись, я працюю.
А син спить міцно, не чує, як вночі хтось ходить
Миззери• 28 августа 2024
Ааааа, какой ужас
Автор у нее с головой что-то
Та двое спать без трусов в ночнушке с кем-то кроме мужа не норм, ночнушка задирается ночью , фу блин
Это отклонение такое к сожалению , она специально это делает вы ж понимаете

Миззери• 28 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Тролль уже не знает шо придумать! Без трусов - бинго. Больное воображение
Не обязательно тролль есть же прибацвнные люди , у меня соседка толстая старая тетка на 2 этаже брила письку ставя ногу на подоконник окна с выходом во двор 🤣🤣🤣
Дякую_аж_підскакую• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
то вона хай на кухні спить. Ви нормальна? Навіщо дитині бачити пи...у баби
Рубаю олівлє• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Місця немає ставити
Сто тысяч причин найдете
Ту на которой спите, разберите и в сторонку отложите.
Дякую_аж_підскакую• 28 августа 2024
Ответ дляМиззери
Ааааа, какой ужас
Автор у нее с головой что-то
а автор зная єто положила спать с мальчиком
Дева Мария• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Так вы ложитесь с сыном , а нее на кухню . Что сложного ?
Ленне-Рейма• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
В каком мєстє ана абразованний чєлавєк?
Я не понимаю, что здесь написано и на каком наречии
Не владею, увы
Карма хамелеона• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
Чому ви не спите з сином, а мама в кухні?
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
Почему с мамой спит сын, а не вы?!!!
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ для-Ань-
Маму в кухню, ви - на диван.
Сына в кухню! Пожалейте ребёнка!
Крайня невістка• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Только у вас
Инстагра_мерша• 28 августа 2024
Так вы спите с ней
Неужели нет места для раскладушки ?