Знаю бакси• 28 августа 2024
Забрали маму з окупованої території, а вона....
В лютому забрали маму, 70 років, вона живе по черзі - то у брата місяць, то в мене місяць.
Я розлучена, виховую 12-річного сина-підлітка. Мама спить з ним на 2-спальному дивані, бо більше немає де, квартира маленька.
Я сплю окремо - на дивані в кухні-студії.
У мами звичка зранку робити зарядку - крутить шиєю, руками, згинає в ліжку коліна, витягує піднімає ноги. Спить в ночнушці без трусів.
Я боюсь, що син побаче фрагменти стидоти, бо він присутній при її "фітнесі", тому кілька разів їй казала: "вдягай труси на ніч або давай тобі купимо піжаму". Її відповідь - "я в трусах або в піжамі не буду, мені не зручно, а коли роблю зарядку - прикриваюсь ночнушкою або простинню".
От треба тільки, щоб їй зручно було? Підліток і його психіка не враховуються?
Моя думка - якщо син в цьому віці десь випадково і побачить вживу жіноче тіло, то нехай би воно було краще молоде, а не ота стара срамота. І її ночнушка або простинь, якими вона прикривається - можуть сповзти, наприклад коли ногою махнула.
Ще часто моменти, коли вона стоїть в ванній, повністю роздягнена, розвісить свої слої шкіри, і довго розчісується або ще щось робить з незакритими дверима. Каже - "я так звикла".
В мене таке враження, що вона мені робить назло, бо раніше ми часто конфліктували, я не робила, як вона хоче, не жила там, де вона скаже, виходила заміж не за тих чоловіків, яких вона зі мною благословляла. І їй або плювать, або вона не розуміє, що це психіка дитини, що це вплине на його майбутнє.
Може я дуже парюсь? І дуже накручую?
Распутница• 28 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Конечно мерзко, но во многих семья подростки живут со стариками в одной комнате ,многое видят и с ума не сходят.
в одной комнате и в одной кровати - вещи все-таки разные
Женщинас• 28 августа 2024
Ответ дляРаспутница
что малому важнее - гуртки или отсутствие мамы на кровати?
Такую пургу еще нужно придумать. Обоих, автора и маманю, срочно к психиатру. В оккупации поехала крыша, что ж бывает. Зачем школьнику сцены из психушки? Да, и автора срочно нужно от ребенка изолировать, еще советов спрашивает.
Valentina shop2020• 28 августа 2024
А зачем вы забрали,и тягаете маму Тула сюда,жила бы себе спокойно твм
Знаю бакси
• 28 августа 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Простинь - это снова мова чи ще изык?
ви не краще моєї матері, от чесно
175см55кг19лет (она)• 28 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
А чому з сином поклали, а не самі лягли з ним?
У брата теж ходить без трусів і без піжами?
Навіщо підлітку з ранковою ерекцією і полюціями, спати з мамою або з бабою?
Хай спить окремо на кухні.
Знаю бакси
• 28 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
Моя мама любит делать такую гимнастику. В поездке,когда спим в одной комнате ее совсем не смущает,что сейчас шесть утра и кто-то ещё спит, все равно,потом встаёт начинает пакетами шуршать,идёт в туалет и дверь не закрывает.
О! Зараз вам скажуть, що ви троль.
Що ви все придумали і у вас щось із головою.
Тікайте
КинДза• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
гола не я.
Читайте уважніше
Чому не мама на кухні? В кімнаті треба замінити диван на 2 ліжка або вдвухярусне. Або розкладні крісло купіть для підлітка. І ви можете юути з сином в одній кімнаті, не ваша мама
Знаю бакси
• 28 августа 2024
Ответ дляКинДза
це варіант, дякую
Знаю бакси
• 28 августа 2024
Ответ дляСусідка знизу
как вы ее интересно забрали с оккупированной территории?
Люди виїжджали.
Нє? Не чули?
Хочу на Балі• 28 августа 2024
а что там муж на полу , уже рассмотрел, что у свекрови под рубашкой?
Сусідка знизу• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Люди виїжджали.
Нє? Не чули?
чула. недавно? или она уже год как голой опой крутит перед внуком?
Бутерброд и я• 28 августа 2024
Автор, если Вы не троллите, то как Вас угораздило положить подростка спать с бабушкой? Что у Вас в голове? Очевидно любому, что в данной ситуации вариант один - Вы спите с мамой, а ребенок отдельно!
Рубаю олівлє• 28 августа 2024
Ответ дляЗубачистка
Мені подруга розповідала, що знімала кімнату у бабусі якоїсь, та намащувала свої місця від геморою, двері навмисно відчиненими тримала. Ото трешак.
Моя бабушка, показала мне геморрой, я еще в школу не ходила. Мама увидела этот момент и отругала ее. Моя бабушка любила чудить
Неновая почта• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
Видна міленіалка• 28 августа 2024
Я не розумію а чого ви з мамою не ляжете? навіщо сина класти ?
Знаю бакси
• 28 августа 2024
Ответ дляimis
Автор, вы что, парню 12 лет, он не должен спать ни с вами, ни с мамой.Это уже пубертатный период, у него должно быть своё личное пространство!!!
Его на кухню, а вы с мамой спите!
Дякую.
Так і зроблю
Пошаманю• 28 августа 2024
Щодо поведінки бабусі- нічого трольного не бачу.В роздягальні спортзалу спільної з дітьми, бабусь- есгібіціоні́сток, що обмазувались мазями, задравши ногу до голови, сушили волосся голі - надивилися на жаль. Що доросла жінка з лютого знущається над дитиною -жах! Які ж умови у брата цікаво?
Бегущаяпо• 28 августа 2024
Ось хто ці люди, що в басейні по півгодини голими розчісуються і пальці на ногах витирають
Настасья Пицун• 28 августа 2024
Дякую, проригалась.
Зніміть мамі навпіл з братом кімнату в гуртожитку.Це ж взагалі...стару бабу пацану в ліжко...
А як вона ногами махає, а дитина спить, йому не заважає цей жах?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 августа 2024
Сина на кухню,а ви спіть з мамою. Хоча для мене треш спати з мамою,я взагалі років з 12 ненавиджу з кимось спати в одному ліжку.