Знаю бакси• 28 августа 2024

Забрали маму з окупованої території, а вона....

В лютому забрали маму, 70 років, вона живе по черзі - то у брата місяць, то в мене місяць.
Я розлучена, виховую 12-річного сина-підлітка. Мама спить з ним на 2-спальному дивані, бо більше немає де, квартира маленька.
Я сплю окремо - на дивані в кухні-студії.
У мами звичка зранку робити зарядку - крутить шиєю, руками, згинає в ліжку коліна, витягує піднімає ноги. Спить в ночнушці без трусів.
Я боюсь, що син побаче фрагменти стидоти, бо він присутній при її "фітнесі", тому кілька разів їй казала: "вдягай труси на ніч або давай тобі купимо піжаму". Її відповідь - "я в трусах або в піжамі не буду, мені не зручно, а коли роблю зарядку - прикриваюсь ночнушкою або простинню".
От треба тільки, щоб їй зручно було? Підліток і його психіка не враховуються?
Моя думка - якщо син в цьому віці десь випадково і побачить вживу жіноче тіло, то нехай би воно було краще молоде, а не ота стара срамота. І її ночнушка або простинь, якими вона прикривається - можуть сповзти, наприклад коли ногою махнула.
Ще часто моменти, коли вона стоїть в ванній, повністю роздягнена, розвісить свої слої шкіри, і довго розчісується або ще щось робить з незакритими дверима. Каже - "я так звикла".
В мене таке враження, що вона мені робить назло, бо раніше ми часто конфліктували, я не робила, як вона хоче, не жила там, де вона скаже, виходила заміж не за тих чоловіків, яких вона зі мною благословляла. І їй або плювать, або вона не розуміє, що це психіка дитини, що це вплине на його майбутнє.

Може я дуже парюсь? І дуже накручую?
А_я_ЛОЖУ!• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Удалено администрацией...
ну у вашого сина мама теж дивна. Покласти спати бабусю з підлітком це найгірший варінт з усіх можливих, навіть якщо вона і в трусах спить.
Ви могли його самого покласти і спати з мамою.

Міс Всесвіт• 28 августа 2024
Восхищена фантазией автора)
Помаранчова душа• 28 августа 2024
Спите с мамой вместе, а сын в другой комнате
Дона Ко Ко• 28 августа 2024
Нафига забирали, если отношения и до войны с ней были плохие? Зачем ?
Добрая свекровь• 28 августа 2024
Троли вообще показылыся
Королева спама• 28 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Восхищена фантазией автора)
Ви серьозно? Це хвора уява збоченця всього то. Фантазії нуль.
Распутница• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
в мене немає коштів на аренду для неї житла, навіть якщо пополам з братом - кілька гуртків малому оплачую, вже не дивлячись на звичайні життєві витрати.
Це Київ, тут як виховання дитини дорого, так і оренда житла.
что малому важнее - гуртки или отсутствие мамы на кровати?
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Бога ради, подивіться якийсь ще мультик, вже тиждень це тулите у всі теми.
я нічого не тулю.
Якщо хтось до мене подібне писав, то я при чому?
У кожного своя історія.
Значить і інші люди забирають старіков і мають з ними проблеми.
Мабуть це зараз біч
ДелиВерка• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
може. Вже думаю про це.

Опілкі - у кого конкретно? Уточняйте.
І що б ви роюили на моєму місці. Бо бачу, що ви здатні тільки людину обіср@ти, а адекватних рішень запропонувати не можете
А месяц у вашего брата мама кого шокирует старыми телесами?
С сыном ничего не случится,он понимает,что старые и молодые люди выглядят не одинаково. Ну по крайней мере позже женится,пока не убедится,что молодые таки не такие как бабушка.

Сапай вазони• 28 августа 2024
Спіть самі з сином, а вона окремо
Begi -d913• 28 августа 2024
Почему вы с мамой не ложитесь? Мальчику в 12 лет совсем не гуд спать в таких условиях.
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
це моя реальність.
З хворою мамашою
Распутница• 28 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
это неправда, что с сыном ничего не случится. это мерзко и противно, спать с посторонним старым человеком на одной кровати
Квітка Миру• 28 августа 2024
Покладіть сина окремо.
Чесно кажучи, якесь дивне розташування у вас. Як тільки ваш син на таке погодився?
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
я так вчинила, бо в дитинстві на канікулах часто була у бабусь.
І іноді лягала спати з ними, читали на ніч казки.
Але ні одна з них не додумалась спати в ночнушці без трусів.
Тому мені ті ситуації з мого дитинства були нормальними
Мальчун-задирун• 28 августа 2024
Ответ для-Ань-
Маму в кухню, ви - на диван.
Ні, сина на кухню. Відгородити чимось
Диви яка я пава!• 28 августа 2024
Я не уявляю,щоб я своего сина 12 років клала з кимось. В мене є син 12 років. Розкладачка, розкладне крісло, що завгодно-зараз в інеті можна купити любий варіант, но мучати так хлопця, це дно. В нього потім буде комплекс ще на жінок або відраза.
тяжкаялюдина• 28 августа 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
что я прочитала
Утреннюю гимнастику от тролля. Это сиквел темы Спим с мужем на полу возле кровати, а на кровати,, расставив ноги, спит моя мама без белья.
ДелиВерка• 28 августа 2024
Ответ дляРаспутница
Конечно мерзко, но во многих семья подростки живут со стариками в одной комнате ,многое видят и с ума не сходят.

Злюсь до кипіння• 28 августа 2024
Сина на кухню а дві жіночки на диван
Стигла полуниця• 28 августа 2024
Ви ж самі розумієте, що це ненормально. Або маму класти спати окремо, або сина. Які ще можуть бути варіанти?
Галябалована• 28 августа 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Тролль уже не знает шо придумать! Без трусов - бинго. Больное воображение
Зря вы так думаете. Моя подружка так свекруню забрала к себе. Так у той привычка была мыться с открытыми дверями, при том, что кроме двух взрослых двое детей подростков
Так дети сами родителей просили воздействовать на бабушку, чтоб это не видеть
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляДелиВерка
от хочеться з братом це обсудити.
В мене вже накипіло.
Вчора тільки їй сказала спати в трусах - ноль результата
НеГолосую• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
а чого ви з маманом не спите рядом?
що ви там не бачили?
хай хоч колупає свої оголені телеса
Залізна тьотя• 28 августа 2024
У моєї тітки з її дочкою була схожа ситуація. Тільки хлопчик старший. Дві жінки спали разом, хлопець - окремо на розкладному кріслі.
ДелиВерка• 28 августа 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Моя мама любит делать такую гимнастику. В поездке,когда спим в одной комнате ее совсем не смущает,что сейчас шесть утра и кто-то ещё спит, все равно,потом встаёт начинает пакетами шуршать,идёт в туалет и дверь не закрывает.
Ленне-Рейма• 28 августа 2024
Простинь - это снова мова чи ще изык?
тяжкаялюдина• 28 августа 2024
Женщины, остановитесь!
автор Знаю бакси • 28 августа 2024
Ответ дляНеновая почта
Да это старый тролль со старой темой
Удалено администрацией...
А_я_ЛОЖУ!• 28 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Так ви ж з бабусями лягали, а не з дідусем . І лягали спати з ними тільки іноді і з власного бажання. Якби ви на канікулах в дитинстві місяць спали з одному ліжку з дідусем, то історія б виглядала зовсім інакше.