Анонім Завгосп• 28 августа 2024

У кого детям выписывали очки,это все..навсегда?

Выписали очки для постоянного ношения( -1). 13 лет Есть какая то вероятность повысить зрение? Он не хочет их одевать, а врач сказала что без них зрение будет снижаться.
Ну шо не так?• 28 августа 2024
Сделайте лазерную коррекцию когда врач разрешит , а сейчас если комплексует может носить линзы
So_so• 28 августа 2024
С 11 лет линзы дочка носит, я с 17
Тра Ля Ля• 28 августа 2024
Проконсультуйтесь з приводу нічних лінз
Пліснявілий сир• 28 августа 2024
Зір може ще більше впасти, а після 40 років «покращитись». Спробуйте лінзи, якщо окуляри не підходять
короткопамятна• 28 августа 2024
Почему не хочет? Сейчас дети поголовно в очках. Никто не дразнится. Оправы на любой вкус и стиль.
С линзами не так все просто, и дороже. Хотя тоже вариант.
Перловая Кашка• 28 августа 2024
Лазерка после 18 лет.
Дочке врач назначил очки на постоянной основе . Выбрала сама шикарную оправу, практически незаметную. За линзы даже и слышать не хочет )
tereska• 28 августа 2024
Є апаратне лікування, у вашого сина не велике відхилення міопії, можна поправити, але це постійна робота над собою (тобто ви будете постійно його контролювати).
А щоб було бажання носити окуляри постійно, то нехай сам обере оправу.
В дорослому віці, якщо буде погіршення зору, то можна зробити лазерну корекцію Релекс Смайл прекрасно з цією проблемою справиться без розрізання лоскутів.
Луковая• 28 августа 2024
Моя донька носить з 11 років, зараз їй 14. Курсами ходила на апаратне лікування, купа вітамінів для очей, краплі, зарядка. Не покращився, на жаль🙁
короткопамятна• 28 августа 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Він не покращиться лінійно і прямопропорційно. Типу на -3 впав, на +1 покращився, в результаті -2.
Це так не працює. Ще й до 40 часто додається астигматизм, це ще складніша корекція.
Полтавська галушка• 28 августа 2024
Донька носить лінзи, 12 років, ну в неї мінус 6,5...Окуляри теж, коли знімає лінзи перед сном або коли хворіє
Тут как тут• 28 августа 2024
Ношу очки лет с 10.
С возрастом небольшой астигматизм. Ничего там не улучшилось. Минус стал ещё больше. Мне 54.
короткопамятна• 28 августа 2024
Ответ дляtereska
При істиній міопії апаратне не допоможе, лише при спазмі. Скільки нервів з´їсть робота над підлітком та обмеження гаджетів - це окрема тема. Вам треба придумати , чим його зайняти замість гаджета . І все одно він сидітиме в ньому, щойно ви зникнете з поля зору. Або сидітиме в гаджетах друзів.
Складайте на операцію і не псуйте вам обом нерви
Люблю ВалЄру• 28 августа 2024
Звісно,поганий зір сам не виправитися.В моєї ось мінус 1 в десять років,росказує що в окулярах вона краще виглядає ніж без них
Знову Я• 28 августа 2024
Моему ребёнку 11 лет.
Очки сам выбирает - вот в начале месяца купили ’как у Гарри Поттера’.
Он считает, что в очках красивее).
Так же носит линзы. Удобнее, когда спорт
автор Анонім Завгосп • 28 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
С гаджетами беда,да(((( Еще и школа наполовину онлайн и вся домашка в инете начиная с эл дневника заканчивая тестами и презентациями. А еще и поиграть хочет и в телефоне....(((((
Да, я блондинка!• 28 августа 2024
у меня младшая с 6 в очках, уже второй год.
и носить их надо не снимая, да, иначе падает дальше
Рву и мечу• 28 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Моя дочка носит очки с 4 класса. В 4 классе одна девчонка обзывала ее очкарицей
мадам Везувий• 28 августа 2024
Автор, тут вже треба працювати над тим, аби ще не впав.
Не повернеться :(
мадам Везувий• 28 августа 2024
Ответ дляРву и мечу
І ми таке пережили. Тепер ті, що обзивали, в окулярах.
Я тертий жук• 28 августа 2024
Если не будет противопоказаний, после 18-ти лет можно сделать лазерную коррекцию зрения. А так да, само по себе не восстановится
Десь так, але...• 28 августа 2024
Врят ли станет лучше, не знаю я таких примеров. У меня плохое было со школы, носила очки и все равно зрение падало. И витамины были и гимнастика для глаз, толку 0. У моих школьных подруг тоже самое, все с очками со школы и у всех зрение только падало.
Рву и мечу• 28 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
После того, как дочка окончила 4 класс, мы переехали в другой город (и, соответственно, она сменила школу). Не из-за той девчонки, нет. Мы просто хотели переехать. С тех пор про ту девчонку я ничего не знаю
Я тертий жук• 28 августа 2024
Ответ дляtereska
Чтобы был эффект, нужно каждые 2-3 месяца курс проходить. Как только бросишь - все улучшения исчезнут. Пустая трата времени и денег. Я через это проходила с сыном

Это я про аппаратное лечение если что писала )
мадам Везувий• 28 августа 2024
Ответ дляРву и мечу
В нас вже багато дітей в окулярах. Батьки довідки кували :(
мадам Везувий• 28 августа 2024
Ответ дляtereska
Міопія не лікується.
Апаратне ’лікування’ - тимчасове покращення і викачка грошей.
Люблю ВалЄру• 28 августа 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну то буде падати,ми за кордоном,нам навіть брошуру дали,що треба гуляти на дворі не менше двух годин,не сидіти в гаджетах
Зайканалужайке• 28 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
Міопія не лікується.
а где почитать? я без сарказма, тоже просто назначают...
Люблю ВалЄру• 28 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ми за кордоном,приватний окуліст не назначав ніякого апартного лікування,зір одне око мінус 1,інше мінус 0,50 сказала окуляри носити,бо буде падати
мадам Везувий• 28 августа 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Та хоч в Гуглі.
А відповідь проста. Якщо те апаратне лікування таке помічне, то чому окулісти, їх діти, їх працівники і діти працівників - носять окуляри?
Мені знайома, яка працює в оптиці, дуже нав´язувала і рекомендувала нічні лінзи. Чудо, а не лінзи. На моє запитання, чому ці лінзи не допомогли її двом дітям в окулярах - не відповіла.
Люблю ВалЄру• 28 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
Та хоч в Гуглі.
То так,і окулісти всі в окулярах,і працівники оптик)