Анонім Завгосп• 28 августа 2024

У кого детям выписывали очки,это все..навсегда?

Выписали очки для постоянного ношения( -1). 13 лет Есть какая то вероятность повысить зрение? Он не хочет их одевать, а врач сказала что без них зрение будет снижаться.
мадам Везувий• 28 августа 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
То так,і окулісти всі в окулярах,і працівники оптик)
І ті, що апаратне лікування проводять.
dulenok• 28 августа 2024
Моей сейчас почти 14, в очках с 7 лет. Вероятность,что сможет без них когда то обходиться равна 0.0001%. Без очков она себе не нравится, всегда в них и сама их выбирает
короткопамятна• 28 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
Та хоч в Гуглі.
А відповідь проста. Якщо те апаратне лікування таке помічне, то чому окулісти, їх діти, їх працівники і діти працівників - носять окуляри?
Мені знайома, яка працює в оптиці, дуже нав´язувала і рекомендувала нічні лінзи. Чудо, а не лінзи. На моє запитання, чому ці лінзи не допомогли її двом дітям в окулярах - не відповіла.
Мене також цікавить, чому вони собі лазерне не роблять. Ну не через брак же коштів поголовно?
Марс атакует• 28 августа 2024
У мого астигматизм і ще супутні діагнози. У мого батька теж таке було. Назавжди. Підросте, носитиме лінзи. Нічого страшного.
Сіґеле-міґеле• 28 августа 2024
Я могу о себе сказать. В 11 лет рухнуло зрение на одном глазу до 40%. После аппаратного лечения вообще 10% осталось. Ну и астигматизм Очки носила, потом забила, привыкла, здоровый глаз компенсировал. В 27 во время беременности надо было пройти окулиста, я перед врачом сама себе решила проверить и поняла, что вижу слишком хорошо. У врача - 100% и никакого астигматизма. Сказал, случается во время беременности Спустя 14 лет - небольшая возрастная дальнозоркость.
Коварная Зая• 28 августа 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
В мене при подібних розкладах: одне око 100%, друге - бачила другу стрічку зверху в табличці, все було добре до 46 років. Правим оком гарно бачила вдалину, лівим - зблизу, і навіть не помічала дальнозоркості на правому оці.
А в 46 все стало погано ( На відстані комп´ютера погано бачать обидва ока. Окуляри підібрала для роботи за компом - після них тяжко адаптуюсь до дальних відстаней.
Хотіла мультифокальні окуляри замовити, з моєю складною корекцією відмовились робити в кінці кінців через технічні причини.
А вікові зміни ще будуть прогресувати (((
культУра• 28 августа 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Зір може ще більше впасти, а після 40 років «покращитись». Спробуйте лінзи, якщо окуляри не підходять
После 40 будет сюрприз (при миопии), и вдаль плохо видно и вблизи😀 к сожалению возрастная дальнозоркость миопию не компенсирует
Копирайторша• 28 августа 2024
Только вчера офтальмолог дочке на приеме рассказывала, что близорукость не лечится, в самых начальных стадиях можно подхваить и подкоректировать. И то гарантий нет.
Кукусик• 28 августа 2024
У сина в 6 років був спазм акомодації. За 3 місяці повністю без гаджетів та всілякого такого зір повернувся в норму. Але в 7 років знов впав (як мені пояснили - спазм + різкий скачок росту + онлайн заняття..).
Теж окуляри для постійного носіння виписали. Син собі оправу обрав. Носити почав. Зараз дитині 12, зір з -1 вже -3. В цьому році захотів на лінзи перейти. Купили, сподобалось. Окуляри вдягає коли в басейн ходить.

Племінниці 9, зір теж різко погіршився. Одразу до -2. Вона з нічними лінзами. Ніч спала, зранку зняла, до вечора бачить норм. Але це не зручна та болюча штука.. лінзи жорсткі..
Пробуйте лінзи, якщо дитина категорично не хоче окуляри.
Альфред Шнитке• 28 августа 2024
Ответ дляПліснявілий сир
У меня вот к 37 годам улучшилось зрение само по себе . Было минус 5,5 и минус 6,5. А сейчас минус 3 и минус 4
Люблю ВалЄру• 28 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Нічого собі,і що реально почали бачити краще?
Цикавенная• 28 августа 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Проконсультуйтесь з приводу нічних лінз
Ви ціни бачили на ті нічні лінзи?
Цикавенная• 28 августа 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Лазерка после 18 лет.
Дочке врач назначил очки на постоянной основе . Выбрала сама шикарную оправу, практически незаметную. За линзы даже и слышать не хочет )
З таким малим мінусом хто його візьме на лазерку?
Тра Ля Ля• 28 августа 2024
Ответ дляЦикавенная
Ви ціни бачили на ті нічні лінзи?
Думаєте, було варто поцікавитись?
Звісно, що бачила. Сюди +краплі, які потрібні для того, щоб їх поставити і зняти.
Дорого, але воно того варте.