Виправлялочка• 28 августа 2024
Якщо важкохворий почав говорити
як в бочку, ніби він дуже простужений, що це означає? Це щось з легенями?
Дивне створіння• 28 августа 2024
А що, важкохворий без обстеження лежить? Здогадуватись потрібно?
Виправлялочка
• 28 августа 2024
Ответ дляДивне створіння
Це нове щось. Сьогодні з´явилося.
Дивне створіння• 28 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Це нове щось. Сьогодні з´явилося.
Ну то робіть рентген, КТ, чи що лікар каже після прослуховування?
Смайлик• 28 августа 2024
Это проявляется на фоне заболеваний дыхательных путей.
Чем болеет человек?
Виправлялочка
• 28 августа 2024
Ответ дляСмайлик
Чем болеет человек?
Онко.
Виправлялочка
• 28 августа 2024
Ответ дляТоматико
Лежачий? Можливий набряк легень(
Він ходить. Але мало, більше лежить.
Смайлик• 28 августа 2024
Ответ дляВиправлялочка
Онко.
Если есть возможность в ближайшее время, надо сделать обследование, не откладывая на потом, потому что из-за онко, голос обычно внезапно не меняется.
Добро с Кулаками• 28 августа 2024
Горло не болить? Просто голос змінився? Зараз ще і вірус ходить. А так, можливо ускладнення з основною хворобою, можливо легені/бронхи... Метастази є? Може рідина в легенях?...
Виправлялочка
• 28 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ні, жодних ознак застуди. Я не можу сказати, що змінився тільки голос - він говорить не так, як завжди. Може, дійсно рідина в легенях. У нього скоро КТ.