булоТАЙминуло• 28 августа 2024

Хто недавно робив ремонт ванної кімнати і туалету? Скільки це зараз коштує?

Є квартира, з дуже старим ремонтом. В санвузлі навіть без плитки. Треба зробити демонтаж чугунної ванної, каналізації, труб, всього. Ну і встановити нове - труби, мойку, душову кабіну, унітаз; покласти плитку. Поміняти двері.
Скільки це може коштувати, робота і матеріали, хоча б приблизно? Більш-менш бюджетний ремонт?
Фантазерша• 28 августа 2024
Тоже интересно. Сколько квадратов у вас?

автор булоТАЙминуло • 28 августа 2024
Ответ дляФантазерша
Ванна і туалет - десь 6 кв.м.
неДоЖиру• 28 августа 2024
3 тис долл
Знесли все і зробили заново. Із новою сантехнікою, кранами, плиткою і заміною труб
Фантазерша• 28 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
3 тис долл
Прилично, хотя с другой стороны, а что сейчас дешево
неДоЖиру• 28 августа 2024
Ответ дляФантазерша
это мы еще кое-что сами делали
автор булоТАЙминуло • 28 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
3 тис долл
Нам тільки за роботу нарахували 200 тисяч. Ось я і думаю - це усюди ціни такі?
неДоЖиру• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
дохєра, вибачте...
автор булоТАЙминуло • 28 августа 2024
Ответ длянеДоЖиру
дохєра, вибачте...
І живемо ми біля кордону з білорашею. Вкладати такі гроші в ремонт якось не дуже
Ирина_Б_• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
вы с нескольких мастеров пригласите, цены отличаются. Бригады быстрее, но дороже, одиночки дешевле, но могут что-то не делать, типа электрик отдельно

автор булоТАЙминуло • 28 августа 2024
Ответ дляИрина_Б_
Нам фірма рахувала, там прорахунок на кілька аркушів.
ВерСаСе• 28 августа 2024
Ответ дляФантазерша
А что изменилось? Импорт , курсы валют - всё как и раньше...
Василина Семеніч• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Фірма завжди дорого, скільки співробітників тримати, офіс, компослуги. Шукайте окремих майстрів або приватного прораба з бригадою
Незламна Україна• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Багато.
Шукайте інших майстрів
Теж роблю кап ремонт квартири,збили до цегли.
Але мені ванна вийшла десь 3 тис.
А це зарядили !
Незламна Україна• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ооо.в них кожен рух треба оплатиьи.
Не зв*язуйтесь.
Ирина_Б_• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
возьмите по рекомендациям одиночку, будет намного дешевле
Новорічна пальма• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Ні, не всюди. В мене сумісний санвузол в новобудові обішовся вдвічі дешевше. Поставила і душову, і ванну, і підвісний унітаз. Якщо у вас це окремі приміщеня, то вважаю що до 140000 можна вкластись разом з демонтажем.
автор булоТАЙминуло • 28 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
140000 - це тільки робота?
Новорічна пальма• 28 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
140000 - це тільки робота?
Ні звичайно. Це про все. І це я з запасом написала. Я собі зробила набагато дешевше, але розтягнуто було по часі. Наймала різних працівників, фінанси обмежені, то вони не швидко робили і я нікуди не торопилася. Не хочу брехати, але шось мені біля 90000грн обійшовся су в 5,5 кв.м. треба буде підняти свою таблицю, я все в Exel записую, а зараз не вдома. Але до 100000 точно не дотягнула. Зважаючі на те що в мене одні двері і економія на одній стіні, ніж в роздільних су, то і написала що 140000 повинно хватити з головою, разом з демонтажем старого. Я таку процедуру проходила в листопаді 22року на іншій квартирі, хрущовка, повністю замінила труби, сантехніку, все в новій плитці, окрім дверей, їх не міняла, то витратила 60000грн, але робила все бюджетне.
автор булоТАЙминуло • 28 августа 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую вам.