Диви яка я пава!• 28 августа 2024

Яке з планувань кухні обрати? У кого плита біля входу, зайдіть також, пліз

Добрий день, рішення, буде компромісним, тому що в мене є дві обов´язкові умови - диван 2м ліворуч від входу та закрита кухня. Мені друге рішення більше до вподоби, правільні форми, стандартні блоки кухні без кутів, з´являється комора. де можна розмістити пралку, бойлер та осмос. Але електроплита або раковина виходять біля входу. Мені краще плита з естетичних міркувань, інакше раковина має виглядати ідеально, також я рідко готую, плита бажано 3 конфорки. Думала, про те, щоб закрити ліву частину кухні стіною від входу, але і без цього холодильник незручно відкривати та вхід наче у тунель. Порадьте що-небудь, будь ласка.
Підмітайло• 28 августа 2024

Вторая планировка неудобная вообще. В чем проблема бойлер и стиралку в ванной разместить.
автор Диви яка я пава! • 28 августа 2024
Ответ дляПідмітайло
Мені все ок в цьому плануванні, подобається стіл великий не на проході та біля дивану. Там другий бойлер на 20л, ванна кімната далеко від нього зі своїм бойлером, пралка ту сушарка займають забагато місця. не хочу городити.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 августа 2024
Перший варіант не супер класний, а другий то взагалі 💩
Величезний стіл і тільки 2 стільці.
Весь простір максимально неправильний.
А перший треба доробити: мийка у куті- це 🙅
В кого тако було• 28 августа 2024
Все отстой. Первое 320мм между холодильником и мойкой вообще капец. Второе холодильник через дверь тоже не айс. Дизайнер неудачный
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
А навіщо великий стіл, якщо стільців лише 2 і готувати на мікро кухні ви не зможете?
Підмітайло• 28 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Зачем вам 2 бойлера? Мне бойлер на 80 литров на семью 4 чел хватает вполне. И пои чем тут далеко? У вас что, квартира 200 метров? Стиралка и сушка, поставили в колонну и все. У меня кстати на кухне в пенале они стоят.
Великий стіл тому що я інколи працюю з ноутбуком з кухні, готую також часто за столом. але то некритично, можна зменшити
Підмітайло• 28 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Сколько всего квадратов кухня?

Ответ дляПідмітайло
Додати пенал для пралки... записала)
Бойлер потрібен і точка) Його можна під мийку. Я не хочу додавати деталі.
Підмітайло• 28 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Додати пенал для пралки... записала)
Просто мы тоже так думали, на деле оказалось что не нужен он.
Ответ дляПідмітайло
Сколько всего квадратов кухня?
у другому варінті - 15.5
Ответ дляПідмітайло
В мене поруш душова і там нема де втулити бойлер, ванна кімната далеко. Радилась з сантехніками.
Патріотка з дивану• 28 августа 2024
Автор, вы, я надеюсь, это сами всё рисовали? Ну не станет ни один адекватный дизайнер делать второй проект.
Плита возле входа - это нарушение пожарной безопасности! И не только пожарной. Будете в сумерках время от времени горячие кастрюли зацеплять и на пол смахивать нечаянно вместе с содержимым
Ух яка ж Я• 28 августа 2024
Автор я за 2. Знаєте автор, я коли робила свій ремонт тут всі фукали на мою кухню)) яка я задоволена що не послухала порадниць. У мене кухня-вітальня 28 кв і тут 90% говорили що замала площа доя острова, але я зробила і дуже задоволена.. у вас стіл на 2 плануванні але теж зручно, напр чоловік чи гості сидять на дивані, ви в цей час нарізаєте продукти за столом і обличчям до людей, тобто можете розмовляти з ними
Підмітайло• 28 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Позовите других сантехников. Я так понимаю, у вас небольшая квартира. У меня тоже в ванной комнате что дальше от душевой, стоит бойлер. Это вообще не проблема
Ответ дляВ кого тако було
то було два дизайнери, порадьте свій варіант, пліз, якщо вважаєте, що можна краще)
Підмітайло• 28 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
А сидят потом все едят тоже на диване?
Ух яка ж Я• 28 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Уточніть яких саме правил? Електрплита чим загрожує біля входу?

Ух яка ж Я• 28 августа 2024
Ответ дляПідмітайло
А сидят потом все едят тоже на диване?
Два стільця постійні і два стільця можна поряд поставити, коли вгості прийдуть
Ответ дляВ кого тако було
Дякую))думаю, можна поставити холодильник окремо, перед столом праворуч..
Зубожиння• 28 августа 2024
У вас обидва варіанти погані. В другому будете бігати між мийкою і холодильником незручно. А ще, якщо готуєте мало, розгляньте 2 конфорки на варильній поверхні.
Жена брата Админа• 28 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Варіант поміняти місцями холодильник і не бачу що там написано біля дивану, духовка чи що на першому фото.Щоб був прямий кут біля мийки, без виступаючого холодильника. Це як мінімум. Я погано бачу на фото надписи, тож важкувато роздивитись.
Патріотка з дивану• 28 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Запрещено возле выходов размещать приборы которые нагреваются. И двери всегда делаются чтобы открывались не в комнату, а из комнаты. Потому что при пожаре задымление происходит крайне быстро, счёт идёт на секунды чтобы покинуть помещение. Выходить иногда приходится на ощупь - поэтому возле выходов печки категорически запрещены!
Это учат во всех ВУЗах на предмете охрана труда и техника безопасности. Сами можете пожарные нормы почитать, для себя знать полезно.
Ответ дляУх яка ж Я
28 кв і замало місця для острова?))) круто, що ви його зробили. Дякую за підтримку.
Зубожиння• 28 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
У автора там розсувні двері, то не заважає. Але проект фігня, згідна.
Пищалка• 28 августа 2024
1 - 💩
2 - 💩💩💩
Ответ дляПатріотка з дивану
В мене три вищі освіти) А Ви переходите на особистості.
Ух яка ж Я• 28 августа 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
У вас буде посилання на правила, де говориться про плиту і що не можна її біля входу? Чи ви яскраве підтвердження образу совєтчиці, коли людина стає великий експерДом прослухавши курс про пожежну безпеку в технікумі. Було б цікаво отримати посилання на правила розміщ плити..
Ответ дляПідмітайло
А сидят потом все едят тоже на диване?
хто всє?))