Помогалочка• 29 августа 2024

У кого кутова мийка, порадьте, будь ласка

Дівчата, у кого кутова мийка на кухні стоїть не в окремому кутовому модулі (як на фото), це взагалі зручно? Щось мені підказує, що ні.
Дама с собачкой• 29 августа 2024
Це страшный сон така мийка

автор Помогалочка • 29 августа 2024
Ответ дляДама с собачкой
Це страшный сон така мийка
Я теж так відчуваю)), але хотілося б почути думку власниць такої мийки або, можливо, спеціаліста, який займається кухнями, якому не потрібно мені нічого продати )))
Десь так, але...• 29 августа 2024
Не буде зручно, прийдеться завжди тулитись в тому кутку. Краще просто пряму з крилом (якщо хочете з крилом), просто крилом в куток розгортаєте. Щоб спокійно підходити та стояти.
автор Помогалочка • 29 августа 2024
Можливо, в когось така конструкція мийки (в окремій секції), чи є недоліки?
Десь так, але...• 29 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
Так набагато краще. В цій конструкції нічого поганого не бачу.
Туся муся• 29 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
у меня так, мне было очень удобно.
автор Помогалочка • 29 августа 2024
Ответ дляДесь так, але...
Так, така зручніше, але переживаю, що це мінус нижня секція, яка піде під сміттєве відро, труби, сифони. А мийка в кутку ніби економніша щодо місця.
Мerida• 29 августа 2024
Угловая, любая не удобная
автор Помогалочка • 29 августа 2024
Ответ дляТуся муся
у меня так, мне было очень удобно.
Дякую! А яка стільниця у вас? Лякають, що при такій конструкції 2 шва, і у стільниці з дсп більше шансів зіпсуватись

Туся муся• 29 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
да дсп, 2 шва, 11 лет прослужила и еще наверно много прослужила б, если б не уехали с дома. Никаких нареканий, но материалы были качественные выбраны при ремонте и сделали хорошо.
Еще над раковиной у меня не угол как у вас на фото, а тоже такой блок как внизу, только со стекляной дверцей и подсветкой, тоже мне нравилось, хранила там всякую красивую посуду.
автор Помогалочка • 29 августа 2024
Ответ дляТуся муся
Дякую за відповідь!
Області пітьми• 29 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
Це уродство, як не тули, робіть прямі лінії
Белоснежко• 29 августа 2024
Якщо не в окремому кутовому модулі, то дуже болить спина чогось. У мами така, незручно.
Як в окремому модулі не знаю
Щира українка• 29 августа 2024
Ответ дляПомогалочка
У нас на роботі була кругла в куті і у сестри так. Вони якось далеко від краю, треба тягнутись і швидко спина устає. Подивилася на фото і відразу ті відчуття дискомфорту згадала. Можете проекспериментувати. Знайдіть або щробіть подібний кут, виріжте з картону мийку і покладіть цей шаблон туди, станьте навпроти неї і пограйтесь наче щось миєте. Зловіть свої відчуття.
автор Помогалочка • 29 августа 2024
Ответ дляЩира українка
Дякую за пораду!