Меня много• 29 августа 2024
каблучка з оніксом
Вітаю, може знаєте як в носкє така каблучка, а саме онікс? наскільки цей мінерал примхливий, наприклад чи можна мити руки з такою обручкою, або посуд, чи не з´являться подряпини через тиждень?
Фима Собак• 29 августа 2024
І мила руки, посуд, нічого оніксу нема. Пів року носила, а нещодавно зникла моя каблучка в незрозумілму напрямку, перед сном зняла, і місяці два не можу знайти. В мене вставка була по типу як чотирьохлистник, більшого розміру, подряпин не було, тільки було видно що брудне і відбитки жиру з пальців.
Без QR коду• 29 августа 2024
Легко бьется, остаются трещины. От мыла остается белый налет. Кольца нужно снимать перед мытьем рук.
Меня много
• 29 августа 2024
Ответ дляБез QR коду
ого, вот это поворот, теперь не знаю покупать или нет
Глаза_в_3_карата• 29 августа 2024
У меня серьги с ониксом 27 лет
Мою голову, купаюсь, чищу золото в нашатыре регулярно. Ониксу ничего не делается.