Блондинка в Шоколаде• 29 августа 2024
Як їсти творог, щоб було менше калорій?
Завжди мало• 29 августа 2024
А как вы его едите?
Я могу съесть максимум 200 г
Это 300-320 калорий
Меньше, чем омлет из двух яиц
Я могу съесть максимум 200 г
Это 300-320 калорий
Меньше, чем омлет из двух яиц
Невловимий Джо• 29 августа 2024
Ответ дляА поговорить?
Попробуйте китайскими палочками
Или через трубочку с чашки
Файно Замало• 29 августа 2024
Мала порція, як і радили вище, і спецій туди накидати. Кориця, можна якісь ягоди. Замість сметани можна йогурт. Бо я не уявляю як з´їсти кисломолочний сир без жиру. Він просто не лізе
Невловимий Джо• 29 августа 2024
Ответ дляЗавжди мало
А как вы его едите?
Я могу съесть максимум 200 г
Это 300-320 калорий
Меньше, чем омлет из двух яиц
Я могу съесть максимум 200 г
Это 300-320 калорий
Меньше, чем омлет из двух яиц
Автор теж хоче 200 грам з´їсти,але зробити це так , щоб калорій було 150)
Весела моль• 29 августа 2024
В нем и так калорий мало. Я сахарозаменитель добавляю и ем не домашний так как домашний очень жирный и калорийный
Рожки-да-ножки• 29 августа 2024
Ответ дляВесела моль
Я домашній тільки знежирений люблю, коли знімають з нього вершок, і сир не має цього маслянистого присмаку. Він смачніший магазинного, але треба пробувати, плюс знаю, що деякі люди гидують їсти домашнє.
Ксерокопия ночи• 29 августа 2024
А что там за страшный каллораж, что нужно прям специально придумывать? Не представляю, сколько нужно съесть того творога, чтоб это было проблемой.
Мамкиня доця• 29 августа 2024
Я люблю творог+молоко+подсолить. И ложкой хлебаю. Я вам говорю , вкусно.
Любой- зернистый, мягкий в пачке.