Бавовнятий Пупс• Изменено сегодня в 15:31
Сходили з кавалером у театр
Зустрічаємося не дуже давно, десь з півроку. Учора пішли в театр. Перед театром до нього додзвонитися не могла ,постійно зайнято. Потім вияснилося,що мама захворіла. Мама живе не з ним.в селі. Маму поклали в лікарню з вірусом, біля неї дочка,яка нещодавно приїхала. Температури нема,мама не в тяжкому стані.
Після театру подзвонив мамі і спитав за самопочуття. Ок.
Далі пішли прогулятися- через 15 хв після дзвінка набирає маму і починає в режимі відео показувати мамі вечірній Київ. Ну і мене. Поки дійшли до кафе -розмовляв з мамою.
Сіли в кафе - знов дзвінок мамі. Показав на відео що ми будемо їсти, сфоткав нас і відправив. Через 5 хв знов подзвонив спитав чи отримала. Мені 45 р. йому 51. Людоньки, мені здається це кінець. Про маму я підозрювала,але не настільки. Сьогодні по телефону розмов лише про маму. Та мама не вмирає. Просто вік, вірус і ослабла. Є бактеріальна інфекція. Біля неї дочка. За 2 дні я від мами вже дурію. І це ми разом не живемо. Я неправа?
Тріль підпільний• сегодня в 15:30
все было ниче пока не дошла до возраста
мда...
оправданий ему нет
мда...
оправданий ему нет
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:32
Ответ дляТанго утрьох
Заграницей поищите.
Это рудик у вас...их у нас много
в Іспанії і Італії такі самі. помішані на мамах
Не боюся осуду• сегодня в 15:32
Ответ дляТанго утрьох
Заграницей поищите.
Это рудик у вас...их у нас много
Шо такое рудик?)
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:32
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Із сер´йозними намірами за пів року вже освічуються
освідчився,заміж запропонував. я поки мовчу. Але..навіщо мені той,хто буде ТАК колихати маму????
тянитолкайка• сегодня в 15:32
Ответ дляБавовнятий Пупс
А ваш звідки? Думала італієць
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:33
Ответ длятянитолкайка
А ваш звідки? Думала італієць
українець
Не боюся осуду• сегодня в 15:33
Если автор уже дошла до секса с ним, то я бы на ее месте устроила допрос с пристрастием.
А какая у малчика история отношений до 50ти лет?
Мама фіфті цента• сегодня в 15:33
Ответ дляБавовнятий Пупс
Для вашего же счастья откажите ему)) оставьте малыша маме
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 15:33
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ви маєте рацію. Але у 51 рік без приколів не буває
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:33
Ответ дляНе боюся осуду
дітей нема. був шлюб
тянитолкайка• сегодня в 15:33
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та він ще мабуть і дітями своїми так опікується ?
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:34
Ответ длятянитолкайка
нема дітей. перша жінка померла.друга не могла мати дітей.
Удальонка• сегодня в 15:35
а як він взагалі ставиться до вас?
якби ви захворіли - він теж так себе буде вести по відношенню до вас?
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:37
Ответ дляУдальонка
а як він взагалі ставиться до вас?
питає ,дзвонить. але ліки купую сама. фінансової допомоги нема. мамі все новою поштою от а до я відправив у той же день. нещодавно займалася спиною- все оплачувала сама
Удальонка• сегодня в 15:37
Ответ дляБавовнятий Пупс
співчуваю, це не ваш чоловік
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:38
Ответ дляУдальонка
співчуваю, це не ваш чоловік
от і я так думаю. там мама на першому плані. і сестра.
Гладиолус• сегодня в 15:38
Ответ дляТанго утрьох
Заграницей поищите.
Это рудик у вас...их у нас много
Ага, итальянца или еврея
Не боюся осуду• сегодня в 15:38
Ответ дляБавовнятий Пупс
Если вторая ему не родила, то от вас в 45 он их не ждет? Извините за вопрос. Они часто уже в 50 внуков нянчят или новых детей хотят, чтоб доказать еб..бельность. А тут и своих не хочет?
Не боюся осуду• сегодня в 15:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
О, мои коллеги в 72 работают и с рабочих мест не подвинешь, не собираются
Бавовнятий Пупс
• сегодня в 15:39
Ответ дляНе боюся осуду
а я сразу сказала,что дети -табу. у меня есть и больше не собираюсь. я об єтом сказала сразу. он хочет. но хотеть не вредно
Танго утрьох• сегодня в 15:39
Ответ дляГладиолус
Ага, итальянца или еврея
Хуже наших корзинк мамкиных представить сложно
Не боюся осуду• сегодня в 15:39
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та да, жесть конечно. А что от него вам? Интим хороший или просто для компании?
Танго утрьох• сегодня в 15:40
Ответ дляНе боюся осуду
Это плохо 100%
Удальонка• сегодня в 15:40
Ответ дляБавовнятий Пупс
так не має бути, вам буде некомфортно. Жінка завжди хоче бути №1 у чоловіка.
Він не маленький хлопчик, якого можна підлаштувати під себе.