Бавовнятий Пупс• Изменено 2 часа назад
Сходили з кавалером у театр
Зустрічаємося не дуже давно, десь з півроку. Учора пішли в театр. Перед театром до нього додзвонитися не могла ,постійно зайнято. Потім вияснилося,що мама захворіла. Мама живе не з ним.в селі. Маму поклали в лікарню з вірусом, біля неї дочка,яка нещодавно приїхала. Температури нема,мама не в тяжкому стані.
Після театру подзвонив мамі і спитав за самопочуття. Ок.
Далі пішли прогулятися- через 15 хв після дзвінка набирає маму і починає в режимі відео показувати мамі вечірній Київ. Ну і мене. Поки дійшли до кафе -розмовляв з мамою.
Сіли в кафе - знов дзвінок мамі. Показав на відео що ми будемо їсти, сфоткав нас і відправив. Через 5 хв знов подзвонив спитав чи отримала. Мені 45 р. йому 51. Людоньки, мені здається це кінець. Про маму я підозрювала,але не настільки. Сьогодні по телефону розмов лише про маму. Та мама не вмирає. Просто вік, вірус і ослабла. Є бактеріальна інфекція. Біля неї дочка. За 2 дні я від мами вже дурію. І це ми разом не живемо. Я неправа?
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
Та да, жесть конечно. А что от него вам? Интим хороший или просто для компании?
коли інтим,коли компанія. але така любов до мами бентежить.бо він заради мами останні труси зніме
Не боюся осуду• 1 час назад
Я бы искала следующего, а этого списала в запас. В кино сходить, когда все заняты
Танго утрьох• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
а як він взагалі ставиться до вас?
якби ви захворіли - він теж так себе буде вести по відношенню до вас?
Хай автор прикинеться хворою. Так і зрозуміє
Не боюся осуду• 1 час назад
Неужели за полгода интима от женщины он ничего не купил или не подарил? А день рождения?
Танго утрьох• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Прощайтесь.
И что б не жалеть - изобразите болезнь....так и поймете нужен или нет
Звездолётчица• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
от і я так думаю. там мама на першому плані. і сестра.
Оооо, там ще й зміїна головка) Тікайте зі швидкістю, помноженою на 2.
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
Шо такое рудик?)
Персонаж из ’Москва слезам не верит’- за него все решала мама
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
на др парфуми 1300грн. квіти. на його др ходили в заклад,поїли на 2500 грн. в мене подарунок був на 2 тисячі. а так більш нічого
Ms. Dolly• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
освідчився,заміж запропонував. я поки мовчу. Але..навіщо мені той,хто буде ТАК колихати маму????
Нашей дочки кум такой, в разводе. Мама на первом месте. Знаю его около 15 лет (ему под 50). За это время было много подружек у него, и с детьми, ни с кем так и не остался.
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляТанго утрьох
Или вот что, автор, ЗАЕПИТЕ ЕГО СВОЕЙ МАМОЙ
в мене теж є мама і теж хворіє,але ніколи нікого не задовбую.бо це моя мама.навіщо вона комусь крім мене. в кожного своє
Не боюся осуду• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Орифлейм щас стоит 1300) что он такое вам подарил?
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Так скажите ему, что Вам некомфортно, и хотелось бі для разнообразия личного пространства с ним, иногда и без мамі
Если прислушается - хорошо. Нет значит нет.
По поводу лекарств тоже скажите - мол приятно когда мой мужчина проявляет заботу и в єтом виде, что об єтом думаешь?
Танго утрьох• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Здоровья Вашей маме.
Что б понял и хоть задумался. Есть же культура и этикет.
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
такі. зараз вони 2 тис.
запах хороший.свіжо-солодкі і дуже стійкі.рекомендую.
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляСижу_и_плачу
я думаю,що він скаже ,що оосбливих коштів нема,бо щомісяця купує ліки мамі. він по факту її утримує.
Колупалочка• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
питає ,дзвонить. але ліки купую сама. фінансової допомоги нема. мамі все новою поштою от а до я відправив у той же день. нещодавно займалася спиною- все оплачувала сама
Перевірте його. Грошима не допомагає, а фізично? Скажіть, що захворіли, попросіть допомоги продуктів привезти, ліки тощо
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я надеюсь, вы в свои 45 не надеетесь его исправить? Лсобенно как некоторые предлагают разговорами, а по сути - выносом мозга.
Тут 2 варианта - либо смиряетесь, что он такой, либо ищите другого. Иначе вас ждут потерянные годы и все равно разочарование.
Гарні диньки• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
в Іспанії і Італії такі самі. помішані на мамах
І в Польщі. Зате вони багато часу проводять з дітьми. Мама не вічна. Зробіть йому зауваження, щоб спілкувався з мамою без вас.
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
тогда спросите себя, что ві об єтом думаете.
мама еще лет 10 минимум протянет, ві же понимаете.
скажите ему прямо, дайте шанс отношениям. скажите, что у вас ощущение, что он о маме заботится, и о вас нет. что мама ему семья, а ві тогда кто?
и что ві не против мамі и гордитесь что он такой хороший сін, но вам самой не хватает его внимания-поддержки-участия.
не додумівайте ответі за него. если он прямо скажет - мама в приоритете, а для тебя ничего не остается, то тоже принимайте решение с открітіми глазами. а может он просто привік все к маме тянуть, а после ваших вопросов задумается, и маленькими шажками дела изменятся.
попробуйте
ЯсноВидящая• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
дітей нема. був шлюб
Логічно, адекватна жінка не стала б від такого народжувати. Вчасно втекла.
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ні, я не буду нікого перероблювати. тим більше колихати чужих мамів.
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляТанго утрьох
Заграницей поищите.
Это рудик у вас...их у нас много
За границей родителей чтят больше чем у нас
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Бесит, да?)
Бавовнятий Пупс
• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
Бесит, да?)
та це ненормлаьно,коли отакі здоровані колихають мам. при чому відверто не розуміють чому вони у 50 років самі.
ЯсноВидящая• 1 час назад
Ответ дляСижу_и_плачу
Хлопчикові 51 рочок.
Пізно його виховувати.
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляНе боюся осуду
О, мои коллеги в 72 работают и с рабочих мест не подвинешь, не собираются
А советчицы в теме про уступить место ребенку, сразу в 30+ все больные
Чудеса
Сижу_и_плачу• 1 час назад
Ответ дляЯсноВидящая
Хлопчикові 51 рочок.
Пізно його виховувати.
я считаю, что разговаривать с человеком никогда не поздно
а расстаться - єто легче всего
но можно же попітаться вістроить отношения, которіе подойдут всем участникам
а расстаться - єто легче всего
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляБавовнятий Пупс
Тоді що ви хочете тут почути?