Чорт і Шо• 30 августа 2024
Киев ботсад Гришка
Скажите, детом на время запрещали ранний вход до 07:00
Сейчас уже разрешен? Во сколько есть смысл ехать на рассвет?
Тут надолго• 30 августа 2024
Запитайте по телефону. Там зграї собак бігають, не боїтеся, що нападуть? Літом бачила, але були інші люди поруч, то минулося. А декілька років тому, в лютому ходила в оранжерею на азалії, поверталася сама і мене атакували собаки і одна порвала пальто. Я зі страху повернулася в оранжерею, мене до виходу провела працівниця і сказала що це не вперше і їм нічого не роблять.
Чорт і Шо
• 30 августа 2024
Ответ дляТут надолго
А коли люди приходять їх ловлять і закривають? Бо вдень та ввечері не бачила взагалі собак
Тут надолго• 30 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Цього літа зустріла зграю біля японської альтанки і ставка і одна жінка там сіла на лавочку, але встала і пішла, бо вони її оточили. Не гавкали, але всі збіглися.
Чорт і Шо
• 30 августа 2024
Ответ дляТут надолго
Це було вдень. Ходити безпечно, там де людно, я так собі вирішила.
Дякую, що поділились
Тут надолго• 30 августа 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую, що поділились
Я тоді в фейсбук писала, адміністрація вибачалася за те що на мене напали. Знайшла в гугл новини про ботсад і там було прізвище одного київського депутата. Написала і йому в фейсбук, сказав що вирішує питання з собаками, але роки пройшли, а вони там бігають і навіть якщо не голодні, то охороняють свою територію тому й нападають.
Ждун с Нибиру• 30 августа 2024
Одна из таких собак однажды мою чуть не угробила, схватила за спину и мотала туда сюда. Я думала спину прокусил. Спасло количество шерсти, была только царапина. А псина просто проходила мимо и бросилась на мою собаку. Это случилось еще до того, как они стаями начали ходить.