Я погнала• 30 августа 2024
Верите гаданиям цыганок?
Сбывались у вас?
Кусюче сонечко• 30 августа 2024
Ні. Мені колись на вулиці така сама кричала якісь пророцтва. Я почула тільки деякі фрази, щось таке: ’рожать будешь, твой ребенок, муж и т п. ’. Ну і мені 35, ніяких перспектив не те
що для народити, а й взагалі когось зустріти.
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Вуличним ні . Вірніше то не зовсім гадалки, то такі шахрайни, така в них спеціальність
Пиши-пропало• 30 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ну 35 это не 45. Не ставьте крест на себе еще.
Я погнала
• 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Треш......да вы золотое дно для разводил
С чего вы взяли?
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
А ’домашняя’по вашему будущее знает?)
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
С чего вы взяли?
Ну вас заинтересовал примитивный разводняк,спрашиваете ж за него
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Мені колись одна допомагала, випадково зустріла поряд з монастирем, дорогі послуги . Писати конкретно не буду, пропозиція заміж була менше ніж через 2 місяці від закінчення процесу доаомоги, це мій другий шлюб, дуже мені добре, як за кам´яною стіною, звичайно зараз позбігаютьсявоцерквльонні, зафукають
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
А ’домашняя’по вашему будущее знает?)
Різні є люди з різними знаннями та здібностями . Таке Ви можете допустити?
Я погнала
• 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
А если она не зная человека сказала, сколько у него детей и угадала?
Кусюче сонечко• 30 августа 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Та серед них справді є такі, що бачать. А є і просто шахрайки.
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Хотите прикол?можем в месенжере с видеосвязью пообщаться,расскажу вам %70 того,что вас удивит,%30 воды,попадет,но магии там нет никакой.бесплатно,еще могу потом рассказать,как оно работает
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Все гораздо проще,чем вам кажется
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Це Вам так здається. Нічого Ви мені не скажете, якщо я буду мовчати.
Я допустім не повірила інфі, що та жінка мені сказала за маму. Передала мамі слова, мама сказала, дзвони ,мені такі люди ніколи не зустрічалися. Циганка та не гадала, вона виконала ритуал, без поясненнь, ритуал зайняв по часу десь місяць, давала завдання дивні , що виходило, що ні.
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Не вгадала б , то нічого не змінилося би, було б інше запитання
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Можете молчать))говорить не обязательно.мне мало что кажется в жизни,уже достаточно много годиков землю топчу
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
Мені теж не 30 років, і справа була давно-давно-давно. Саме та людина сказала, щоб ніколи на вуличних циганок не звертати уваги, бо то шахрайки, нічого не вміють, нічого не знають. Сама вона жила в великому розкошному особняку під Києвом , туди мене привозив водій і звідти відвозив до зупинки автобусу
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Естественно,ни один человек к конкуренту не пошлет,это его заработок
Я погнала
• 30 августа 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так она все как раз угадала про человека, хотя ее не спрашивали
175см55кг19лет (она)• 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
конкурентів немає . Чого десь ходити?