Гравіцапа• 30 августа 2024

Який засіб може пробудити луковицю в бровах?

Який засіб може знову повернути ріст бровей ? В мене в деяких місцях волосинки не можуть вирости на повну,але вони є. Та в деяких місцях взагалі не ростуть
Лялькодзьоб• 30 августа 2024
На основе Миноксидила
ЛюбимаЯНЬ• 30 августа 2024
Луковицю бровей
Радикальная• 30 августа 2024
Дарсонвалем
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Луковицю бровей
душних людей як ви ніхто не любить) я намагаюся розмовляти мовою як можу,а ви намагайтесь бути тактичною людиною.
Привіт з ботойбіччя• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Не звертайте уваги. Ви молодець!
В мене нова знайома російськомовна, зі мною говорить та пише українською. Каже - хоча б з тобою попрактикуюсь, бо всі решта з оточення говорять російською. Пише з ы іноді, але то така фігня. Такі люди викликають лише повагу
ЛюбимаЯНЬ• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не звертайте уваги. Ви молодець!
дякую за підтримку))) я думаю та людина,яка мені це написала захотіла скинути своє незадоволення від життя
Коплю на груди• 30 августа 2024
Блін, я вже чим не мазала - брови образились і не ростуть (там де я їх щипала, дурна).
ОхиИВздохи• 30 августа 2024
Ответ дляРадикальная
Дарсонвалем
А самі пробували?
Радикальная• 30 августа 2024
Так.
Вся в кредитах• 30 августа 2024
Тут писали отращивали ревиталашем. И можно на основе минокса попробовать, но осторожно глаза рядом, могут ресницы расти начать там где не надо, слишком близко к глазу..
АБВГДэшница• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Ви молодець. У вас все виходить. Нічого страшного, що луковицю. Моя рідна українська все життя і я ще не так можу сказати. А по темі, у вас зі щитовидною немає проблем? Бо у мене гіпотериоз і теж брови кусками ростуть через це. Волосинки є в глибині і не виходять назовні🥲
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую) ну я слідкую за нею і так є проблема у вигляді кульки 1 см зправа.треба слідкувати. Але доречі одна брова в мене нормальна, а ліва ні
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
гормональное вроде?( слышала что после прекращения использования опять бровь будет не очень
АБВГДэшница• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Значить у вас, як у мене. Я вживала комплекс трав для щитовидки (індійська медицина) і ттг знижувався, брови відросли. А зараз в іншій країні, немаю доступу до цього лікаря і ліків, набрала багато у вазі і знову проблема із бровами і волосся випадає теж.
Вся в кредитах• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Миноксидил? Это не гормоны.
Вся в кредитах• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Можете масло усьмы попробовать. Как вариант миноксом хоть пробудить если есть там луковица спящая.
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
Миноксидил? Это не гормоны.
я про ревиталаш. Миноксидил да попробую
Вся в кредитах• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
я про ревиталаш. Миноксидил да попробую
Я не знаю, там вроде не особо пишут состав..Думаю тоже что-то типа минокса
Lilian-nochka• 30 августа 2024
Думаю никак)))у меня так и не восстановилось мое выщипывание😜
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляАБВГДэшница
блін а мені не казали діагноз,хоча таке з дитинства в мене. А Ви якщо у Європі, то може перевізником замовите?
автор Гравіцапа • 30 августа 2024
Ответ дляLilian-nochka
ага отож і я дощіпалася
АБВГДэшница• 30 августа 2024
Ответ дляГравіцапа
Я коли була в Україні здавала кров на гормони щитовидної, т3, т4, ттг. В Сінево був певний комплекс. Потім була у декількох лікарів, які робили УЗД і поставили діагноз. Мені взагалі спочатку виписали гормони, я від них набрала вагу майже 10 кг за 2 місяці. Кинула їх пити і знайшла лікаря, що лікує індійськими препаратами. Все нормалізувалось було, я дуже схудла і виглядала і почувалась дуже добре. Навіть ті гульки на щитовидній зменшились. А тепер не приймаю їх вже 2 роки, все знову повернулось, хочу знову приймати. Але ж треба навідатися до лікаря спочатку, може мені вже щось зовсім інше потрібно.