Бойцовская• Изменено 30 августа 2024
Жидкие обои для ванной комнаты. Стоит или нет?
Нужно привести в порядок ванную комнату.
Квартира не моя, плитку и прочее делать не буду, хочу что-то бюджетно сделать своими руками (мастера вызывать не буду).
Сначала думала купить пвх-панели (типа плитка), но вижу есть жидкие обои в продаже.
В ванной сейчас старая плитка и часть стены покрашена, думаю, масляной краской.
Стоит покрасить стены жидкими обоями или лучше быстроклеющиеся панели?
Папина дочка• 30 августа 2024
Если сверху покроете эпоксидкой разве что. Только дороже плитки обойдется.
Папина дочка• 30 августа 2024
На жидкие обои нужны подготовленные стены и руки из плечей. И они строго для сухих помещений
Млинці зі смайликом• 30 августа 2024
Моя знайома клеїла звичайні шпалери, треба було швидко і бюджетно перед народженням дитини. Потім мале дитя, не до ремонту, потім через 2 роки другу дитину народила. Я була у неї, коли тим шпалерам було вже 4 роки. І вони навіть не отклеїлися в мокрій зоні. Я була дуже здивована. Каже що таке їй підсказала жінка, яка сама працювала на будівництві. Зміна дизайну малим коштом) Просто переклеювати раз на 5 років, тим більше що вінілові шпалери на флізеліновій основі не мокріють, вологу відбивають.
Бойцовская
• 30 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Підкажіть, чи можна шпалери клеїти на масляну фарбу?
Навряд чи я зможу фарбу сама зішкрябати. Там, мабуть, декілька шарів фарби.
Пустощі-веселощі• 30 августа 2024
Ответ дляБойцовская
Наждаком пройтись и хорошо загрунтовать. Но я так делала в коридоре, а не в мокрой зоне
Млинці зі смайликом• 30 августа 2024
Ответ дляБойцовская
Пробуйте. Я клеїла навіть поверх радянської плитки, правда на кухні.
Бойцовская
• 30 августа 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нормально трималося?
Використовували звичайний шпалерний клей?
Млинці зі смайликом• 31 августа 2024
Ответ дляБойцовская
Нормально трималося?
Так, клей для лізеліновиз шпалер, 2 роки вже тримається