Усміхайлик• 30 августа 2024
Що відбувається з Тіною Кароль?
Ви вже бачили останній кліп?
Нащо вона веде себе так визивающе?В неї ж сину 18 років, як він на це відреагує?!🤦
Усміхайлик
• 30 августа 2024
Ответ дляНевгамовна
Не заздріть
Скоріше іспанський сором.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 августа 2024
Это залог ее успешности как певицы- раздвигать ноги. И ежу понятно. Это ж не Людмила Зыкина.
Бува і таке• 30 августа 2024
Я видела ее уроки йоги, ну она очень натренировала свое тело. Теперь можно и ноги пораздвигать и по полу поползать
Гарнюнька• 30 августа 2024
По моему все в рамках приличия, что не так? Выглядит кстати на 💯, давно ее не видела, помню еще пухлой
празники не помню• 30 августа 2024
При всей моей антипатии к Кароль выглядит она сейчас очень хорошо. А последнее фото судя по тегу ещё с карантина
Нервогенератор• 30 августа 2024
Ой, дешева пришмандовка 🤮 вже не знає, як увагу до себе привернути
Лінива, не каюсь• 30 августа 2024
Ну я не знаю, что там в клипе, но на фото это выглядит не вызывающе, а как будто куклу поломали
Усміхайлик
• 30 августа 2024
Вона гарна жінка, молодо зараз виглядає, але її поведінка, оце жеманство, так її дешевить, а часом навіть смішить.
Тану на сонці• 30 августа 2024
Она всегда такой была. Наряды - вырез до пупа ( с висячими сиськами) и разрезы до промежности.
Дешёвая шлюшка.
Мороженная курица• 30 августа 2024
Ответ дляНервогенератор
А ви? Ви щось досягли?
ЧорноброваЯ• 30 августа 2024
Я думаю, що він навпаки пишається мамою. І голос, і фігура, і краса. Все при ній. А такий танець (це модерн) потребує неабиякої спортивної форми. Вона молодець.
Усміхайлик
• 30 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Оземпик творит чудеса, но надо похвалиться результатом)
Розкажіть що це, вже декілька раз про це читаю?Щось для схуднення, так вона наче на йозі схудла?!
Мороженная курица• 30 августа 2024
Ответ дляНервогенератор
А ви?
Я не маю звички обсирати інших, дивлюсь на себе і захоплюсь тими, хто чогось досяг. А ви від своєї убогості пишите такі коментарі
парИла я парИла• 30 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Это для лечения диабета, но некоторые умники колют чтобы сало сошло в рекордные сроки в шоу бизе эпидемия прямо..
Кракадэ• 30 августа 2024
Теж Кароль не розумію.. з її голосом можна і пристойно виглядати..дуже пошло((
Туди ж і Мішина для мене впала..просто дно.. так відверто себе подавати