Усміхайлик• 30 августа 2024

Що відбувається з Тіною Кароль?

Ви вже бачили останній кліп?
Нащо вона веде себе так визивающе?В неї ж сину 18 років, як він на це відреагує?!🤦
Клептоманка• 30 августа 2024
Какие 18? Ее сын родился в 2008 г. Ему 15 или 16 лет

Клептоманка• 30 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Она всегда такой была. Наряды - вырез до пупа ( с висячими сиськами) и разрезы до промежности.
Дешёвая шлюшка.
Нормальная у нее грудь
автор Усміхайлик • 30 августа 2024
Ответ дляКракадэ
Теж Кароль не розумію.. з її голосом можна і пристойно виглядати..дуже пошло((
Туди ж і Мішина для мене впала..просто дно.. так відверто себе подавати
Отож, в платтях сорочках вона була шикарна жінка, талановита співачка, тепер хоче молодитися і цей новий імідж...і пісні відповідні.
Жерица ночи• 30 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Я видела ее уроки йоги, ну она очень натренировала свое тело. Теперь можно и ноги пораздвигать и по полу поползать
Ну так можно было выбрать асаны, где натренированное тело будет в лучших ракурсах, а не ползать и раздвигать. Хотя бы так 👇, не на каблуках конечно.
А так выглядит как неудачная попытка увлеченной женщины йогой, неудачный пиар, ну если обсуждают ее даже тут, значит возможно даже и удачный
Лицо и пуп - одно лицо
Тану на сонці• 30 августа 2024
Ответ дляКлептоманка
Нормальная у нее грудь
Норм, только около пупа висит ).
жижифреймут• 30 августа 2024
3 фото це ще з часів ковіду? Де ви його нарили?
Клептоманка• 30 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Норм, только около пупа висит ).
Ничего у нее не висит
Не заздріть тьоті• 30 августа 2024
Тетя хочет дядю))
Ms. Сама прямота• 30 августа 2024
вона мерзенна

Нервогенератор• 30 августа 2024
Ответ дляМороженная курица
Я не маю звички обсирати інших, дивлюсь на себе і захоплюсь тими, хто чогось досяг. А ви від своєї убогості пишите такі коментарі
Убогість - це про вас.
А у інших людей може бути думка, відмінна від вашої. Чого досягла кароль? Завивати, наче їй хвоста прищемило? Фальшива наскрізь.
Але ви захоплюйтеся, якщо вам подобається. Адже не всім притаманне почуття прекрасного, тому такі скиглячки теж мають своїх фанатів
Ошеламиссимо• 30 августа 2024
Слухайте, ікони моди і стилю, ану свої фото покажіть? Бо всі такі богині, а по факту… гарно вона виглядає, робить те, що вважає за потрібне, може собі дозволити. Такі вже, блін, всі святі, що аж тошно
Редисочка• 30 августа 2024
Хоче втерти носа лободі
Шукаю трусики• 30 августа 2024
Ответ дляніколи такого не було
старушка хочет показать, что она еще баба огонь
Какая старушка, она 1985 года рождения.
Теща дочки• 30 августа 2024
Посмотрела фотки и напомнило
Анти-анонім• 30 августа 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Это для лечения диабета, но некоторые умники колют чтобы сало сошло в рекордные сроки в шоу бизе эпидемия прямо..
А кто «балуется» оземпиком? Как думаете?
Шукаю трусики• 30 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Вона гарна жінка, молодо зараз виглядає, але її поведінка, оце жеманство, так її дешевить, а часом навіть смішить.
Так она и есть молодая.
интайм_не_предлагать• 30 августа 2024
Сын вырос, Кароль нет. Привлекает внимание как может).
Но надо признать , она в хорошей форме.
Жерица ночи• 30 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Но надо признать , она в хорошей форме.
Так лет ей сколько, что она должна быть в паршивой форме, в конце концов она в шоу а не на мойке работает, выглядеть должна соответственно, и повышать свой уровень, талант может и есть(я не поклонник), но надолго в уши она не западает, значит надо ещё чем то крепить успех и напоминать о себе постоянно, вот пошла в йоги, но неудачно, невиноватая она, это всё каблы.

Кстати, по представленным фото ничего с йогой общего нет, скорее низкопробный стрептиз.
Щастя-здоровля• 30 августа 2024
Шикарна фігура!

ЗдесяЯ• 30 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Молодитися - вот это точно. Возраст то идёт, а признать его не хочется)
неДоЖиру• 30 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Скоріше іспанський сором.
Скільки у вас зайвих кг?
Фото її гарні
Хтомолодець? Я!• 30 августа 2024
Вона у чудовій формі, але ці її пози жахливі. Бо Лобода була права, що танцювати вона не вміє
Я натуралка• 30 августа 2024
Ответ дляТану на сонці
Дешёвая шлюшка.
Ви може й дешева, а вона навпаки дорога)
Мрію про космос• 30 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Скоріше іспанський сором.
А що ви там такого ’визивающого ’ побачили? Пані в спортивному одязі, сходіть в спортзал, там таких визивающих на любий вік, без підборів, звісно, для вас підбори ,’визивающе’, а якщо ви на якусь його потрапите або коли дівчата попу качають
Мрію про космос• 30 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
А в чому признаки молодіння? Чужі тьоті такі експерти що хто робить)))
Сокодавка ще та• 30 августа 2024
Фігура вогонь, а от обличчя поповзло. В мене так само.Я, правда, без оземпіка схудла на 9 кг, і це все стало видно на обличчі.
Але, як кажуть, після 35 п´яти вже треба обирати, або обличчя, або фігура.
Мрію про космос• 30 августа 2024
Ответ дляУсміхайлик
Людина має здатність розвиватися як вона хоче, хоче так, хоче інакше, вона в чудовій формі, чудово співає, те що комусь це не до вподоби, це проблема тих людей, які можуть слухати когось іншого, всім не догодити. Автор, відколупайтесь від Тіни і знайдіть когось у сукні і слухайте, в чому проблема?
Зи, Тіна Шикарная жінка, чудова фізична форма, а у вас все гаразд із цим, таке тіло, як сукню не купиш))
МЧСница• 30 августа 2024
В климаксе у многих сносит крышу, может, это случай Тины.
интайм_не_предлагать• 30 августа 2024
Ответ дляЖерица ночи

Ей под 40 вроде) дама средних лет)
Про йогу я ничего не писала. Мне ее позы тоже стриптиз напоминают.)
Морская свинка• 30 августа 2024
я когда вижу, как она молодится показательно, постоянно чувствую, как страшно ей стареть и как отчаянно она пытается показать, что ей все еще 25) ну ты натренирована, стройна. красива, как многие в Украине кстати, ну веди себя не как вечно дающая кошка) она не понимает, что ее жаманные замашки реально смешно смотрятся, я лично пролистываю любые с ней фото и видео, и даже ее пару последних песен с Шумеем. ну ему лет 22. она с ним вообще в этих историях песенных смотрится не очень, вдвое старше) мне его жалко прям)