Подмигашка• 30 августа 2024
Як ви пережили розхід з коханою людиною? тяжко мені
Це вже тягнулось декілька місяців .
Я весь час не така, я те не так роблю, се не так роблю і взагалі я нічого не роблю . При цьому вдома прибрано було, їсти….. за дитиною дивилась. Але все не так і я не така. Звичайні запитання навіть де ти викликали агресію .
Все в мені викликало сгресію. Дійшло до того що я постійно вибачалась сама . Весь час я і я просила пробачення навіть ні за що але він всеодно від мене відвертався .
Обіцяв купити будинок, діток більше і все злив сам в унітаз. Мені так боляче, я почуваю себе використаною дуже сильно(((
Коли його брата жінка вдома прибирала і так далі - то вона багато роботи робить. Я - то я взагалі нічо не робила .
Постійне обезцінбвання мене за все і в усьому. Мені хамив - відразу забував
А я нахамити - то все кінець світу він мене не витримує і так далі. І як результат розхід.
Бо на мене дивитись не може. Це просто жесть
Подмигашка
• 30 августа 2024
Забула додати що під час кожної сварки - розлучення розлучення кричав і все
Сам навіть не підходив вибачатись . Ще колись давно
Подмигашка
• 30 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Автор, он разлюбил вас
Тому так ставився?😭😭😭
Подмигашка
• 30 августа 2024
Ответ дляСамоучка
Так і чому так вбиваєтесь? Добре що розійшлись
Для когось так, а я не хотіла(
Виннипуховна• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Тому так ставився?😭😭😭
Потому что разлюбил и все его раздражало
Паспортний стіл• 30 августа 2024
Автор, це чудово!
Вчасно вас відвело від такого Нарциса.
Перевели б собі життя.
Знайдіть достойного.
І будете щасливою
Вчасно вас відвело від такого Нарциса.
Перевели б собі життя.
Знайдіть достойного.
І будете щасливою
Подмигашка
• 30 августа 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Автор, це чудово!
Вчасно вас відвело від такого Нарциса.
Перевели б собі життя.
Знайдіть достойного.
І будете щасливою
Вчасно вас відвело від такого Нарциса.
Перевели б собі життя.
Знайдіть достойного.
І будете щасливою
За мною буде черга з дитиною просто.
Детские_Будут?• 30 августа 2024
Тут два варианта. Либо он действительно говорит, что думает - тогда в сад однозначно.
Либо он просто арбузер обыкновенный и ему очень надо на вами поиздеваться. Соответственно, через некоторое время вы помиритесь, ну и все - по кругу. Вывод - в сад однозначно.
Вы заметили, что в обоих случаях - вывод один и тот же? Значит, он правильный.
Автор, в мире 5 миллиардов человек. Из них примерно миллиард - мужики детородного возраста. Из них процентов 10 - нормальных. 100 миллионов нормальных дядек ждут вас, автор!
Это больше, чем население Германии. Целая Германия женихов! А вы убиваетесь по какому-то козлу...
Подмигашка
• 30 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Він ніколи не мирився перший в останній рік
Тільки я бігала і благала тижнями . А потім типу він дав мені шанс останній і все
Але ж у мене дитина, куди мені((
Детские_Будут?• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Але ж у мене дитина, куди мені((
Арбузер, значит.
Автор, ну что значит -’куды мени’??? Ну, у вас же две руки, две ноги и голова. Вы что, на съёмную халупу не заработаете? Зарплата плюс алименты - проживете. Не думаю , что вы сейчас с ним на золоте едите.
Детские_Будут?• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Але ж у мене дитина, куди мені((
Ну, или , действительно, выезжайте. Смена обстановки на вас повлияет волшебным образом.
Царевна в уггах• 30 августа 2024
Вы не будете счастливы в отношениях, пока не начнёте думать по-другому.
Почему Вы плачете? Вам нравилась ваша с ним жизнь ?
Подмигашка
• 30 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Арбузер, значит.
Яке золото))) він ніколи мені і не купував золото хоч і просила дуже
Подмигашка
• 30 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Я просто любила його дуже…
Царевна в уггах• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Я просто любила його дуже…
От любви не бывает плохо, осознайте и запомните это. Все, что вызывает боль, никакого отношения к любви не имеет.
Детские_Будут?• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну, так что вы боитесь потерять? Напишите по пунктам - что он вам даёт такого, чего вы сами не можете обеспечить. Кроме унижений и убийства психики ребенка. Потому в таких отношениях ребенок в принципе не может вырасти здоровым.
Детские_Будут?• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Я просто любила його дуже…
Налюбились - и хватит. Вы приносите в жертву этим нездоровым отношениям ребенка. Это ... недальновидно. Глупо. И жестоко.
Бегущаяпо• 30 августа 2024
Типичный абьюзер и нарцисс
Бегите от него. Будет тяжело, такие отношения для жертвы, как наркотик потом - зависимость от эмоциональных качелей, после расставания ломка, надо просто это переждать, занять себя по самое не могу. Заняться собой, своей самооценкой
Бегущаяпо• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Але ж у мене дитина, куди мені((
Я бы уехала из страны, где ещё принимают на хороших условиях. Сначала надо пережить те лагеря, но потом освоитесь и расправите крылья
Бегущаяпо• 30 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Я просто любила його дуже…
Ой, ну не придумывайте себе сказку. Что там любить? Унижения? Вы любили свою иллюзию
УжеВотДа• 30 августа 2024
З часом пройде. Відволікайтесь на роботу, на дитину, на свої справи.
Я теж довго переживала розставання з такою людиною. В голові все це ночами прокручувала, дуже боляче було.
Допомагало лише загрузити свій день зранку до ночі - робота, курси, зустрічі з подругами. Навіть ще другу роботу в той період знайшла.
Не було часу думати про це все і вночі просто вирубалась від втоми. А з часом воно притуплюється.
Правда, спочатку краще все це виплакати і пережити, а вже потім відволікатись.
Попихтю та й годі• 31 августа 2024
Автор, це ознака відсутності кохання з його боку. На жаль, так буває. Не коріть себе.
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
Автор, он разлюбил вас
А зачем он автору ребенка сделал?
Если разлюбил
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
За мною буде черга з дитиною просто.
Давайте клейма на собі не ставте. З одною дитиною знаю багато хто брав жінок. Навіть Медведчук Оксану Марченко взяв з чужим сином.
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Идеальный комент,вы просто супер )
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Але ж у мене дитина, куди мені((
Авторе, скажіть,ви скільки разом і коли це почалося?
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
Але ж у мене дитина, куди мені((
Коли чоловік дає ’шанси’ це і є справжній аб´юз. Мій коханий теж мені все шанси давав. Щоб я виправилась і стала такою,як і треба.
Якби просто не любив,одразу б пішов.
А якщо мучав ,то це аб´юз.
Якби просто не любив,одразу б пішов.
А якщо мучав ,то це аб´юз.
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляПодмигашка
А що у вас з ним було доброго?
АБВГДэшница• 31 августа 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Так питання відкрите, просто не любить ? Чи все-таки маніпулятор? Якщо не любить,чого з авторкою був і не пішов ? Якщо не любив,нащо дитину зробив?