Виннипуховна• 30 августа 2024

Ось і у мене чоловік згадав про перше кохання… як пережити сімейну кризу?

На питання ‚ти кохаєш її?‘ відповідь ‚ні‘ не почула, але і ‚так‘ також ні. Промовчав.
Турбується про неї і переживає, але вона заміжня, він аж дуріє від того, що вона з іншим.
Сексу у них не було. Не знаю, як пережити це і залишитись його в сім‘ї. Якщо вона захоче - він побіжить, я не сумніваюсь. Але чи захоче вона…
Сонячний зайчик• 30 августа 2024
Так жить - это писец! Можно с ума сойти. Лучше уж одной быть.
Майская киска• 30 августа 2024
Перше кохання без сексу, це незакінчена справа, ціль всього життя
Творог для розжига• 30 августа 2024
Скільки ви років одружені?
автор Виннипуховна • 30 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Скільки ви років одружені?
5. Мені 29, йому 33.
Творог для розжига• 30 августа 2024
Ответ дляВиннипуховна
5. Мені 29, йому 33.
Просто скажіть йому спокійно але чітко, що якщо дізнаєтесь про зраду з нею або хоча б спробу - назад шляху не буде.
Це щоб він знав, і не думав що ви таку поведінку приймаєте нормально.
А далі вибір тільки за ним.
Файна_зупка• 30 августа 2024
Я бы не смогла так жить, поставила б перед выбором, или я или она.. Если б стал увиливать, собрала б вещи и ушла...
Гуру троллинга• 30 августа 2024
я через це проходила на 5 році одруження))) він просто прийняв для себе рішення залишитись в родині. у них не було нічого в той період, просто його забємбав побут та накрила ностальгія. надодачу я була вагітна

але через 5 років все рівно розлучились, тож може краще було б, щоб він пішов від мене ще тоді
Відкушу все що стирчить• 30 августа 2024
Максимально зараз віддалитися треба, і старатися бути щасливою для себе
ДинамоКит• 30 августа 2024
У мене теж таке перше кохання було. Ми обоє одружені, але спокою не було. Я люблю свого чоловіка, але часто думала про нього. Ми спілкувалися. Він завжди кохав мене. Тож я не знаю, що вам сказати ((
Счастье_же_вот_оно• 30 августа 2024
Пока не поздно - уходите. Не тратьте свою молодость на человека, для которого вы на втором плане. Бо в 29 всё ещё можно поменять. А будет ли приятно вам осознавать это в 49 ...
Угги в горошек• 30 августа 2024
Можу книжку вам порадити. Правда авторка росіянка.
«Неверность» Марина Травкова. Там як раз про таку закоханість без побуту. Якщо коротко: можете запитати свого про маму тої жінки (це ж інша теща), про те як вони будуть ділити бюджет, у кого жити, якісь такі речі земні.
Мальдивирую• 30 августа 2024
У мене з моїм першим коханням це вже тягнеться 17років майже (На жаль ми не можемо його прибити це все ,хоча у кожного свої сім´ї
Шумелка Мышь• 30 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
В мене така ж історія.
Вони не перестануть спілкуватися, якщо там почуття...
Мальдивирую• 30 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
Почитати книгу то одне і можна все розуміти головою ,але серцем його тягне до неї (
Мальдивирую• 30 августа 2024
Ответ дляШумелка Мышь
В мене така ж історія.
Це може бути назавжди (
БЦАшка• 30 августа 2024
Я думаю, что вы хорошо понимаете, что если он не сказал ’нет’, промолчал... значит ... что-то осталось у него
Очень часто опрометчиво женятся/выходят замуж на зло, чтоб быстрее забыть ту любовь, но потом это вылазит
Это не значит, что вы должны ему указать на дверь, идти разводиться, просто ждите, наблюдайте.
Вообще, мало вводных - как вы поженились с ним, где была она, почему они расстались, почему сейчас он затосковал или всегда так было..
Шумелка Мышь• 30 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Це може бути назавжди (
Може, а може ще й не обмежитись просто спілкуванням. Тому тут важко щось радити(
Носки на подтяжках• 30 августа 2024
Ответ дляМайская киска
Это только у мужчин так? Или у женщин тоже?
Угги в горошек• 30 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Ну хай наїсться, нє? Ну не буває десь ТАМ все ідеально. Мій мені зрадив за гроші з масажистками інтим салону. От де пробачити важко, там не було почуттів, тупо тварина, мудак…
Витворунка• 30 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
А у меня уже 24 года и похоже это уже навсегда...
Майская киска• 30 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Не взаємні почуття бувають у всіх, але якщо жінка не захоче сексу не буде, він романтизує її як кохання всього життя, вона його динамить а йому подобається думати що це зробить його щасливим, люди завжди думають що щастя колись настане, коли щось куплять, отримають Підвищення, чи одружаться, заведуть собаку, коли вгамують хотелки а це сама бажанна його хотелка
Шумелка Мышь• 31 августа 2024
Ответ дляВитворунка
В мене 21. Періодично спілкуємось. Було, що роками не чула про нього, потім знову з´являвся і по новій. Такі собі каруселі. Але, якщо чесно, не шкодую що так. Чоловік в мене чудовий, а от з ним, першим, все по-іншому і чомусь не дає спокою
Неначасі• 31 августа 2024
Если Вы уверены в том что Ваш муж Вам изменит если первая любовь вдруг поманит пальчиком, то что Вы делаете с настолько ненадёжным человеком? Зачем терпеть такое?
Мальдивирую• 31 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Можливо і так ,але треба якось жити
Мальдивирую• 31 августа 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Цінуйте чоловіка і живіть з ним ,бо дійсно то тільки каруселі
Мальдивирую• 31 августа 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Може й секс бути ,але не факт ,що піде з сім´ї !
ДинамоКит• 31 августа 2024
Ответ дляВитворунка
В мене тяглося 21 рік. Більше його нема 😭
Шумелка Мышь• 31 августа 2024
Ответ дляДинамоКит
Дуже вам співчуваю😢 Залишились спогади і у вас було це почуття, не в кожного таке буває... 🫂
Мотористка• 31 августа 2024
я бы отпустила и дала время на решение - со мной или с ней?
Глас_Народа• 31 августа 2024
эмм, а он ей зачем? Если уже после нее или при ней трахнул вас и женился на вас? 🤔