Херсон це Україна• 30 августа 2024
Хто фарбував волосся в блонд фарбою Brillance, напишіть, будь-ласка?
Brillance Schwarzkopf.
Напишіть,будь-ласка,який відтінок брали,і як вам взагалі ця фарба,чи сподобалася вона вам?
Питання про відтінки блонд саме цією фарбою.
Гадаю_По_шнуркам• 31 августа 2024
В людей різний пігмент . Комусь ок - а Вам може бути жах жахливий . І навпаки . Зробіть тест пасмо
Садова гойдалка• 31 августа 2024
Раніше користувалась. Волосся після неї приємне на дотик, блискуче + дуже класний бальзам. По відтінкам не підкажу, то треба індивідуально підбирати