ПодругаМужа• 31 августа 2024

Так открывать писюн или нет?

Почему все говорят разное? Хочу услышать мнение мам. Малышу месяц
Результат:
вже голосів: 179
139 (77.65%) не открывала вообще
22 (12.29%) открывала после года
18 (10.06%) открывала до года
Люблю_смаколики• 31 августа 2024
Нет. Тем более в месяц
автор ПодругаМужа • 31 августа 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Нет. Тем более в месяц
А что может быть?
Анонимба• 31 августа 2024
Я не трогаю, малому 4 года. Знакомый оперирующий уролог, говорит, что своему сыну открыл ещё в два года, пару дней давал нурофен. Те говорят открывать, другие - не трогать. Я хз. Воспаления нет - я не лезу.
Люблю_смаколики• 31 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
А что может быть?
Пипиську ребенку оторвете
автор ПодругаМужа • 31 августа 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Нет. Тем более в месяц
Доктор сегодня приоткрыла слегка и сказала промывать там ватным диском смоченным в кипяченой воде, мол у них там скапливается грязь
Люблю_смаколики• 31 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Впервые слышу что в месяц туда лезут.
KROX@• 31 августа 2024
Ну в месяц ещё рано... После 3 может, но я не врач. Не запускайте, консультируйтесь. Показывайте регулярно.
Козяка-маляка• 31 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Меняйте срочно доктора! Будет ежемесячно травмировать дитё!
Люблю_смаколики• 31 августа 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Вот-вот, тоже так думаю
АБВГДейка• 31 августа 2024
Хорошо мыть ребенка , у 2 подруг у малышей было воспаление ,гной ,температура , из-за скопления грязи. До 5 лет может само открыться.
осень харашо• 31 августа 2024
Два пацана. Не открывала. У старшего все открылось к трем годам. У младшего к шести. Я против открывания, если ребенок не страдает всякими воспалениями. Если член воспаляется, краснее, болит, значит нужно открывать.
Люблю_смаколики• 31 августа 2024
Моя докторша говорила делать ванночки с добавлением немного соды или ромашки, еще каких то трав
Помеха справа• 31 августа 2024
У моего была приклеена крайняя плоть к головке по всему периметру. Пошли к хирургу в 2,5 года, он говорит: вы что!!!! Потом как воспалится! Гной до потолка стреляет! Давайте я сейчас быстро скальпелем поддену, недельку будете приходить на перевязки, главное, до 3 лет сделать, что забыл😳 я представила, что мы с мужем держим нашего малыша, а здоровый дядька режет ему член, какой же это стресс. Сказала, что подумаю. Начала собирать информацию, многие пишут, до 5-7 лет не трогать. Потом у него начали там появляться как шарики белые, это смегма скапливалась, но не выходила. Мне посоветовали мазь. Да, она гормональная, но мы мазали на ночь буквально 10 дней и слегка натягивали кожицу. И вот в один из дней, кожа сама как молния раскрылась, как раз от одной из белых точек и отделилась от головки. Мазь преднитоп
Но однозначно, если там ничего не краснеет, не воспаляется, то не лезьте лет до 5 точно
Байрактара• 31 августа 2024
Два сина
Не відкривала взагалі
Відкрилось само ближче до 7 років
Цідило правди• 31 августа 2024
Скажу честно, не помню как в месяц, и в каком возрасте начали, мы оттягивали кожицу, чтобы промыть водой внутри. Открылось само.
KROX@• 31 августа 2024
Ответ дляПомеха справа
Бетаметазон наверное.... Мы сейчас мажем, пока ждем результат, но отзывы позитивные
Там смотрю рука -лицо поставили, действительно, чего бы это заботиться о своём ребенке, им видать не знакомо
Яжбоматуся• 31 августа 2024
Ви озабочені цим у місяць??? Зовсім зайнятись нічим?
Голубая фишка• 31 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Блін, придивіться до адекватності лікаря. Зі свого досвіду. Перший син, яжмамка, це питання хвилювало чи не найбільше. Прийшла до лікаря теж місяці в два. І поки я розказувала свої питання, він за долю секунди малому натягнув своїми ручищами шкіру аж до основи. В мене мову відняло, в малого кров бризнула. А він каже, не хвилюйся, я перевіряв, було звуження, треба було зараз надірвати, щоб нормальним мужиком був. Сказав промивати і мазати маслом. І почалася жесть, було літо, температура 40, дихати нічим, клала вдень малого повністю без підгузка, бо воно все опухше, болить, малий верещить дико. Але ж на ніч доводилось вдягати підгузок, рано ранком знов знімала. Мила, мазала, ті рубці як згадаю, то око сіпається. Але не зважаючи на всі мої старання за тиждень я вже мала абсолютно зрощену, припаяну до голівки, всю в рубцях крайню плоть. Він вже не міг попісяти, струя била тонесенька, як з шприца, під величезним напором. Я з тим бідним дитям і в Київ. Лікар як глянув - очі на лоба полізли. Сказав дати часу тиждень, якщо картину не вдасться змінити, то тільки обрізання, добре, що хоч трохи ще пісяв. Сказав купити обліпихове масло і ще якесь, вже не пам´ятаю, червоне. І кожні пару годин легко масажувати, розтягуючи. Шкіра ще молода, все повинно розтягнутись, хоча рубці нікуди не дінуться. Але вони стоншатьсяі теж стануть еластичними. І вже буквально за перші пару днів я побачила результат. А за два тижні голівка відкривалась абсолютно нормально. Зараз парубку 14, я дуууже давно не бачила, що в нього в штанях, питала обережно кілька раз, придивлялась до його поведінки, каже, що ніяких проблем немає. З меншим таких експериментів не проводила. Так, намагалась подивитись, як воно в нього, в дитинстві відкривалось не повністю, переживала, але не трогала. Зараз йому 12 і недавно потрібно було проходити огляд, лікар сказав, що все ок. В період мастурбації відкривається майже все і майже в усіх, якщо немає патологій. Вибачте за простиню.
Яжбоматуся• 31 августа 2024
Ответ дляГолубая фишка
Я теж один період переживала про це, тут всі теми перечитала. Більшість писало, що до 4-5 років треба відкривати обов´язково. Пішла з цим до чоловіка. Він з мене поржав. Каже, шо в нього відкрилось без проблем вже як мастурбувати почав. І шо цим раніше взагалі ніхто не переймався і не ліз туди, і в усіх все норм, а зараз мамаші бєшені просто))
А_я_ЛОЖУ!• 31 августа 2024
Если нет воспаления, ничего не трогать.
У сына открылся в 15-16 лет, когда половое созревание началось.
Умничка-помощничка• 31 августа 2024
Сину 9 міс ні разу не чула про це…
Цікаво а як раніше люди жили само відкривалося ж мабуть
Голубая фишка• 31 августа 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Однозначно. Якщо немає відхилень, патологічного звуження крайньої плоті, коли дитина дійсно не може випорожнитись, там накопичуються виділення, гниють, розвивається запалення і т.д. - я вважаю, що в жодному разі не треба пхати носа не в своє діло. Всьому свій час. Жодного дорослого чоловіка не бачила з не відкритою голівкою. А от проблем отакими розриваннями можна наробити на раз. Рубці нікуди не діваються, це сполучна тканина, яка не розтягується, грубіє і т.д. Це назавжди.
Мовчу, але хочу• 31 августа 2024
Невже ніхто не зробив обрізання? Це ж і гігієнічно і красиво
Яжбоматуся• 31 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Шо там красивого? Висить як сосіска, без чохла, теліпається
Голубая фишка• 31 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Не соромтесь, будьте першою, зробіть своєму синові, він вам подякує потім
dahashutka19• 31 августа 2024
Нет конечно. Придет время сам откроет
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
У вашого лікаря вийшов термін придатності, міняйте на нового.
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляАБВГДейка
Головка має відкритися під час статевого дозрівання
Ло Шарик• 31 августа 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Мне муж примерно так же сказал)
Ло Шарик• 31 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну сам сделает, если захочет. Мамке какое дело?