ПодругаМужа• 31 августа 2024
Так открывать писюн или нет?
Почему все говорят разное? Хочу услышать мнение мам. Малышу месяц
Результат:
вже голосів:
139 (77.65%)
не открывала вообще
22 (12.29%)
открывала после года
18 (10.06%)
открывала до года
Яжбоматуся• 31 августа 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ну сам сделает, если захочет. Мамке какое дело?
Ну шо ви, категорії яжемама до всього є діло)
Вимагаю спілкування• 31 августа 2024
Спросите у мужа как у него это было и оставьте писюн ребёнка в покое.
Ло Шарик• 31 августа 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Я тоже из этой категории, благо муж сдерживает)
Тётя Хрюша• 31 августа 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Я теж один період переживала про це, тут всі теми перечитала. Більшість писало, що до 4-5 років треба відкривати обов´язково. Пішла з цим до чоловіка. Він з мене поржав. Каже, шо в нього відкрилось без проблем вже як мастурбувати почав. І шо цим раніше взагалі ніхто не переймався і не ліз туди, і в усіх все норм, а зараз мамаші бєшені просто))
сайт хоч і кацапський, але написано толково. Закладку зробила собі вже давно, коли ще хлопці мої малечею були
Так надо или не надо отодвигать крайнюю плоть?
Зи, з власного досвіду, оскільки мама 4-х хлопців, ніколи нічого не тягала їм і не лазила без потреби. Просто слідкувала за гігієною.
Русланка з гілки• 31 августа 2024
Це робиться як? Берете себе за статтеві губи, і тянете з усієї сили. Якщо ще хочеться лізти до чужого тіла без необхідності на те, -- процедуру повторити. І так до досягнення оптимального ефекту.
Вельми шановна• 31 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Невже ніхто не зробив обрізання? Це ж і гігієнічно і красиво
Как природой задумано, так и должно быть!
Морожена_курка• 31 августа 2024
Ответ дляАБВГДейка
Хорошо мыть ребенка , у 2 подруг у малышей было воспаление ,гной ,температура , из-за скопления грязи. До 5 лет может само открыться.
Смієтесь чи що? Більше шансів, що в пубертат відкриється нормально. В мого в 3 відкривалося, в 7 різко перестало. Поки не лізе туди. В старшого в 8 відкрилося, в 10 перестало відкриватись, в 12 знов відкрилося само. То він батьку все розказував, якщо що))))
Мастер Класс• 31 августа 2024
Ответ дляосень харашо
Два пацана. Не открывала. У старшего все открылось к трем годам. У младшего к шести. Я против открывания, если ребенок не страдает всякими воспалениями. Если член воспаляется, краснее, болит, значит нужно открывать.
Ні, якщо червоніє, достатньо промити у відварі ромашки.
І все пройде.
Мастер Класс• 31 августа 2024
Ответ дляБайрактара
Два сина
Не відкривала взагалі
Відкрилось само ближче до 7 років
Не відкривала взагалі
Відкрилось само ближче до 7 років
У моїх хлопців у одного ближче до 7, у другого ближче до 5 років відкрилися. Теж без моєї участі.
У їхнього тата взагалі ближче до 11 років.
Та навіть Комаровського можна глянути на цю тему.
Грибной_Дождик• 31 августа 2024
капец я даже не знала что нужно открывать. а зачем?
доктор говорить просто промывать чуть натягивая, но не открывая.
Железобетон• 31 августа 2024
20 лет назад мамки задавались теми же вопросами. Я не трогала. Мылся ребенок регулярно и качественно. В 17 лет, с началом половой жизни, сказал, что есть дискомфорт при сексе . Поехали к урологу. Тот подтвердил, что есть незначительное сужение крайней плоти. Можно жить, со временем при активной половой жизни растянется. Гормональные мази не помогут в этом возрасте. Сын решил не ждать и попросил обрезание. Сделали. Заживало больно, так как уже взрослый. Но все ок, результат правильный.
Младшего тоже не трогаю. Его тоже ничего не беспокоит уже 14 лет. Будут вопросы -решим.
західний_діалект• 31 августа 2024
Ответ дляЖелезобетон
Обрезание это классно, правда болезненно пока заживёт.
КонФФетОшка• 31 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
А что может быть?
Повредить можно, например. Фимоз рубцовый бывает.
Это кроме того, что вы намеренно ребенку делаете больно без какой-либо причины
Аноним_1858• 31 августа 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Шо там красивого? Висить як сосіска, без чохла, теліпається
Красивіше виглядає обрізаний, нічого зайвого
размахер• 31 августа 2024
Ответ дляГолубая фишка
Блін, придивіться до адекватності лікаря. Зі свого досвіду. Перший син, яжмамка, це питання хвилювало чи не найбільше. Прийшла до лікаря теж місяці в два. І поки я розказувала свої питання, він за долю секунди малому натягнув своїми ручищами шкіру аж до основи. В мене мову відняло, в малого кров бризнула. А він каже, не хвилюйся, я перевіряв, було звуження, треба було зараз надірвати, щоб нормальним мужиком був. Сказав промивати і мазати маслом. І почалася жесть, було літо, температура 40, дихати нічим, клала вдень малого повністю без підгузка, бо воно все опухше, болить, малий верещить дико. Але ж на ніч доводилось вдягати підгузок, рано ранком знов знімала. Мила, мазала, ті рубці як згадаю, то око сіпається. Але не зважаючи на всі мої старання за тиждень я вже мала абсолютно зрощену, припаяну до голівки, всю в рубцях крайню плоть. Він вже не міг попісяти, струя била тонесенька, як з шприца, під величезним напором. Я з тим бідним дитям і в Київ. Лікар як глянув - очі на лоба полізли. Сказав дати часу тиждень, якщо картину не вдасться змінити, то тільки обрізання, добре, що хоч трохи ще пісяв. Сказав купити обліпихове масло і ще якесь, вже не пам´ятаю, червоне. І кожні пару годин легко масажувати, розтягуючи. Шкіра ще молода, все повинно розтягнутись, хоча рубці нікуди не дінуться. Але вони стоншатьсяі теж стануть еластичними. І вже буквально за перші пару днів я побачила результат. А за два тижні голівка відкривалась абсолютно нормально. Зараз парубку 14, я дуууже давно не бачила, що в нього в штанях, питала обережно кілька раз, придивлялась до його поведінки, каже, що ніяких проблем немає. З меншим таких експериментів не проводила. Так, намагалась подивитись, як воно в нього, в дитинстві відкривалось не повністю, переживала, але не трогала. Зараз йому 12 і недавно потрібно було проходити огляд, лікар сказав, що все ок. В період мастурбації відкривається майже все і майже в усіх, якщо немає патологій. Вибачте за простиню.
От скотина той лікар😖
Некомильфо• 31 августа 2024
Якби у вас дівчинка була, щоб ви їй там відкривали. Чесно бідна дитина, мені вже його шкода. Що далі буде
Платье Длинное бальное• 31 августа 2024
Гадость какая . Фуу . Рожать мальчиков и ещё им письки теребить
Броніки для Моніки• 31 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Сину 9 міс ні разу не чула про це…
Цікаво а як раніше люди жили само відкривалося ж мабуть
Раньше у мальчиков игрушек вообще не было, вот все у всех и открывалось)
Броніки для Моніки• 31 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ради красоты и гигиены в славянских странах обрезание не принято, только по медпоказаниям
Чаклунка-ведунка• 31 августа 2024
Как вы думаете природа мужиков создала?? Что бы без врача или мамы у него само ничего не открылось??? Все само собой со временем откроется. Соблюдать гигиену и все. Ну кроме редких случаев патологий, но их гораздо меньше в реале, чем мамы придумывают проблему. У меня сын, не лезла никогда.
Послушная• 31 августа 2024
Не гоните, в таком возрасте туда лезть вообще не надо. Вам это скажет абсолютно любой педиатр. Если и делать что то, то после года. И то, не прям открывать, вам педиатр расскажет, просто сходите к толковому доктору.
ВыФсеВрете• 31 августа 2024
Ответ дляАнонимба
Я не трогаю, малому 4 года. Знакомый оперирующий уролог, говорит, что своему сыну открыл ещё в два года, пару дней давал нурофен. Те говорят открывать, другие - не трогать. Я хз. Воспаления нет - я не лезу.
В поликлинике говорят не трогать. Когда попадаешь в больницу, говорят, какого хрена не открывали???
графиняВишенка• 31 августа 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Головка має відкритися під час статевого дозрівання
Моєму сину 9,5 років. Закрито повністю. І нічого зовсім не затягується та не відкривається. Ще ж і не хоче показувати ні мені, ні батькові. Боюся йти до лікаря, щоб не натягували та не оперували. Запалення немає на вигляд. Чекати статевого дозрівання чи вже давно пора бігти до лікаря? У старшого десь років в 7-8 відкрилося.
Платье Длинное бальное• 31 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
До скольких лет планируете рассматривать писю сына ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляграфиняВишенка
В такому віці впринципі не має нічого відкриватися, це гормональний процес пубертатного періоду,просто бувають винятки в декого