Путающаяся• 31 августа 2024
Скажіть мені, які правила бану? Кого банили? Нічого не зрозуміла
Тільки нещодавну з бану😏 привіт, зіроньки))
Так от. Я не второпала взагалі: був бан на 45 днів. Я у правилах ніде не знайшла інфо стосовно такої кількості, максимальна кількість 2 тижні ж наче, у вас так? мені відповіли, що все індивідуально, залежить від скарг , від повідомлень, від кількості та якості написаного та того, скільки разів ви були в бані… Яка у вас була максимальна кількість? Тобто, правила не діють, наразі діє індивідуальний підхід?
Телепузик• 31 августа 2024
45 днів?
Думаю ви самі знаєте за що вас забанили. Мене найбільше банили на тиждень.
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляТелепузик
45 днів?
Сама в шоці, ну було таке, що бан прилітав взагалі не за якість написаного, а ʼавтоматомʼ на кількість скарг🤷🏻♀️. Тобто, навіть, якщо адекватні речі, наприклад, намагання зупинити реальних тролів. Але їхня кількість скарг перемагала добро.
Пешеходик• 31 августа 2024
Насколько я помню, максимальный срок, на который мне давали анонимный бан - неделя. Максимальный срок, на который мне давали полный бан, не помню
Телепузик• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Та ні, десь ви лукавите)
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляТелепузик
Та ні, десь ви лукавите)
Ні, я ж не написала, що все не по ділу, а зазначила, що різне бувало. Я там підправила вище
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляПарова машина
Максимальный бан был пожизненно
Минимальный-1 час
Боже, а за що пожиттєвий?..
Парова машина• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Боже, а за що пожиттєвий?..
Ну мало ли,что можно наговорить,в порыве страсти)
Булку Дай• 31 августа 2024
10 днів повного бану, а потім відразу 2 тижні анонімного.
Вікінги- ухилянти і щирі новоєвропейські патріотки - тут , як святі корови в Індії: їх не можна чіпати під карою смерті.
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляПарова машина
Італійка, не інакше 😄
ХуАнита• 31 августа 2024
Правила есть. Банили пару раз на сутки. Где-то нарушила. Читать люблю, но не Правила)))
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляСірничок
Было 3 дня, неделя, 2 недели, месяц. Длительнее в бане не сидела
Ви той, пишіть у кінці ʼпоки щоʼ😄 я от також думала, що не може бути тааак довго))
Найобразливіше, шо навіть нікого за напрямком відкрито ж не відправила🥲
Ща как дам• 31 августа 2024
Меня забанили как-то четко под Рождество - с 24 декабря и до начала Нового Года. Отвратительный Новый Год. Только смайлики могла ставить.
Неделя. Но зато какая!
Ща как дам• 31 августа 2024
А еще в начале ковида на месяц отправляли в анонимный бан. Тоже дело неприятное. Уже не помню за что.
МояХатаЗкраю• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Боже, а за що пожиттєвий?..
как пожизненный бан заканчивается?
Ща как дам• 31 августа 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
как пожизненный бан заканчивается?
Реинкарнацей нового аккаунта)
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Неделя. Но зато какая!
😄 знаєте, я навіть смайли не могла ставити) ну плюси є, стільки часу на корисні речі зʼявляється.
Зайченя• 31 августа 2024
Мене так смішать ті їхні скарги. Ну пише собі людина не те що тобі подобається, нехай собі пише. Ще якщо під анонімами, то взагалі байдуже.
А то ні, сама пристала і сама забанила. Є тут такі
Ща как дам• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Господи помилуй! Хоть смайлики оставьте!
Ща как дам• 31 августа 2024
Кстати, я еще прощения просила. Прощали и сокращали бан. Но то было за Таро. Кайтесь!
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Так, так, коли по ділу, ну ок, хоча таке, що за цензура у 21ст, але коли по ділу. Тут була колись тема про питання стосовно хворої людини, що робили 2відьми, які знущалися над автором, жах було.. і все ок їм🤷🏻♀️
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
😄 ніт, я стояла на гречці до кінця, принципово цього разу)
Тобто ви завітали у світ тарошників і видали правду?)
Ща как дам• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Скорее наоборот. Попыталась просветлить необразованных)
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Такой срок, как у вас, это 100% по политике)
Нє 😏 ну може ображена заявила як так, хз
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Ну я ж про те саме) доречі зараз їхній пік, люди надію шукають і вірять шахраям🥲