Путающаяся• 31 августа 2024
Скажіть мені, які правила бану? Кого банили? Нічого не зрозуміла
Тільки нещодавну з бану😏 привіт, зіроньки))
Так от. Я не второпала взагалі: був бан на 45 днів. Я у правилах ніде не знайшла інфо стосовно такої кількості, максимальна кількість 2 тижні ж наче, у вас так? мені відповіли, що все індивідуально, залежить від скарг , від повідомлень, від кількості та якості написаного та того, скільки разів ви були в бані… Яка у вас була максимальна кількість? Тобто, правила не діють, наразі діє індивідуальний підхід?
Харчовий тріль• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Нє 😏 ну може ображена заявила як так, хз
А вы прямо знаете кто жаловался?))
Ща как дам• 31 августа 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А вы прямо знаете кто жаловался?))
У Тарологов спросила. Они все расскажут
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляХарчовий тріль
А вы прямо знаете кто жаловался?))
Ну чисто теоретично, я ж по темі памʼятаю, коли вибісили фінально й вихватили, але так, може бути на все, що завгодно, деякі коменти взагалі необразливі видаляли(через скарги).
Голубец• 31 августа 2024
Так модераторы пишут за что бан и какое правило нарушено. Сразу в профиле сверху красным шрифтом. Чего вы прикидываетесь?
Вся в кредитах• 31 августа 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
как пожизненный бан заканчивается?
Маню запитайте)
Шкварочка• 31 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Меня забанили как-то четко под Рождество - с 24 декабря и до начала Нового Года. Отвратительный Новый Год. Только смайлики могла ставить.
Неделя. Но зато какая!
Меня на второй день войны забанили
Шкварочка• 31 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Мене так смішать ті їхні скарги. Ну пише собі людина не те що тобі подобається, нехай собі пише. Ще якщо під анонімами, то взагалі байдуже.
А то ні, сама пристала і сама забанила. Є тут такі
Бывают пишут маты и оскорбления. Их неприятно читать даже со стороны
Патріотка з дивану• 31 августа 2024
Ответ дляБулку Дай
10 днів повного бану, а потім відразу 2 тижні анонімного.
Вікінги- ухилянти і щирі новоєвропейські патріотки - тут , як святі корови в Індії: їх не можна чіпати під карою смерті.
Оце правда .
2 тижні посиділа в анонімному бані.
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляГолубец
Ким я прикидаюся? Я про терміни питаю, терміни , перечитайте
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляПечальки.нет
Меня не банили ещё не разу, расскажите, что это???Где правила???
Ви шо, не коментуєте?😄
Доскроліть до кінця профіль
Печальки.нет• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Ви шо, не коментуєте?😄
Доскроліть до кінця профіль
Я не комментирую?Да у меня ’рот не закрывается’ где надо и не надо😅
Голубец• 31 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Сроки определяет администрация и если многократное нарушение - дольше в бане сидишь.
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляГолубец
Я думала, все автоматично і десь інфо таки є
Апофиозная• 31 августа 2024
У мани спросите, как за москальский контент и псевдопатриотические вбросы ее 2 года забанить не могут)
Путающаяся
• 31 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
Я не настільки давно тут) не знаю, хто це
Мрії у вирії• 31 августа 2024
Ответ дляАпофиозная
какой ее ник ?
ЯсноВидящая• 31 августа 2024
Ответ дляПешеходик
Насколько я помню, максимальный срок, на который мне давали анонимный бан - неделя. Максимальный срок, на который мне давали полный бан, не помню
Вы профессиональный банщик )))
Всіх підсаджую• 31 августа 2024
Ответ дляТелепузик
45 днів?
Думаю ви самі знаєте за що вас забанили. Мене найбільше банили на тиждень.
І мене, і абсолютно не чесно, тому якісь правила бану шукати безполезно, залежить наскільки обурена толпа оригінальністю думки індивіда, правильно так як принято, як люди так і ми
Кумедна• 31 августа 2024
Раза 2-3 был бан на месяц. Но это давно, ещё в начале войны. Давно не захожу в политические темы. И зачем я раньше тратила на них время? Сейчас бывает бан от часу до суток.
Нога на ногу• 31 августа 2024
Завжди за перепалку з кацапками і матрьохоми, ждуніхами- бісять мене💁♀️🤬😈
Пузата Хата• 31 августа 2024
Я раз наогрызалась так, что меня сначала в виде предупреждения напару дней, потом на две недели, а потом аж на целый месяц забанили. Я так разобиделась, что три месяца не заходила😂
Мамзелькіна• 31 августа 2024
Самый долгий 20 дней анонимного, вообще не понимаю политику форума.
Тролиху зелени маньку не банят, а нормальных банят 🤮
Рогнеда Карповна• 31 августа 2024
Ответ дляЩа как дам
Неделя. Но зато какая!
Мене коли банять, я не захлджу на сайт взагалі. Із принципу, бо вважаю себе правою. Щоб і за пепегляд реклами доходів не було.
Рогнеда Карповна• 31 августа 2024
Ответ дляЗайченя
Навіть не так - сама принизить, обізве, а потім скаржиться. Я таких просто ігнорю тепер - нехай сама в своєму гівні копирсається. Так чомусь не банять. А є дівчата не витримують, відповідають...
Рогнеда Карповна• 31 августа 2024
Ответ дляГолубец
Вона про терміни питає, бо в правилах не знайшла.
Рогнеда Карповна• 31 августа 2024
Ответ дляШкварочка
Бувають дуже принизливі образи, але їх авторів як раз не банять.
ГороховаЯ• 31 августа 2024
Ответ дляТелепузик
45 днів?
И меня