Мстящий за Зайца• 31 августа 2024

Жіночна жінка

Вчора чоловік мені видав ( уже по ходу аргументи закінчились у сварці), що я недостатньо жіночна ну і тому я йому, як жінка не цікава, я його не люблю і зі мною сім‘ю він так і не побудував) описував ідеальну сім‘ю, як інстаграмну картинку: двоє слухняних дітей, жінка-ідеал: і зачіски, і ногтіки, і наряди, і на спортікє…А те, що я пашу, як раб на галєрах, і робота (і не одна) на мені, і битовуха, і дисертацію пишу, і війна взагалі-то в країні, стрес кожен Божий день, то нічого…а мамина квіточка займається тільки творчою роботою і то в задоволення. І роздратований, чому ж у нас стало так мало проявів любові у стосунках) А як питаєш його, що таке любов, як має проявлятися, виявляється, що він сам зробив так, щоб я більше нічого не пропонувала і орієнтувалася у стосунках тільки на саму себе. Чому чоловіки, які самі нічого не роблять, висувають такі вимоги? Здається, що більше немає, що пред‘явити….
Ніка Найз• 31 августа 2024
Мстящий за яйца

Блакитне небо• 31 августа 2024
скажіть, що жінка - обличчя чоловіка, тому хай зміни почне із себе
Гостра на язик• 31 августа 2024
Перестаньте бути жінкою конякою.
Моль Моллівна• 31 августа 2024
Ну то ви самі обрали собі і такого чоловіка, і роботу на галерах разом із дисертацією.
Наивная Хо• 31 августа 2024
А зачем вы живете и спите со жлобом пополамщиком?
Не рахую, а вважаю• 31 августа 2024
Пусть спонсирует это все и освободит вас от части задач
Едимнаморе• 31 августа 2024
Скажіть, дивно, а колега Сергій вважає мене супер жіночною
Едимнаморе• 31 августа 2024
Звісно автор він має щось сказати
Подивіться на свої досягнення і на його.
Ось ця агресивна реакція самозахист на свою нікчемність
Первоклашка Я• 31 августа 2024
Если вы работаете , быт должен быть наполовину . Он вообще работает сам ?

Пищалка• 31 августа 2024
Дуже багато чого в фізичному і психологічному стані жінки залежить від того, який у неї чоловік і як він до неї ставиться.
А в вашого це просто перекладання на вас відповідальності за свою нікчемність.
Запитайте при нагоді, яке життя у жінки з зачіскою, нігтиками і на спортике та з вихованими слухняними дітками. Де і скільки вона працює, хто фінансує ногтікі і спортік, скільки уваги і компліментів у неї від чоловіка.
Голубец• 31 августа 2024
В лес шлите такого! Зря время потратите на какого-то недомужика . Пусть страну идёт защищает, бо он тоже недостаточно мужественный. Аж противно такое читать.
БершкомангоЗар• 31 августа 2024
Мудак охреневший
Алгонавт• 31 августа 2024
и что? живете с ним дальше?

----ты обнаглел Вася, тебе предъявить больше нечего?
сиди на моем содержании и не дергайся
подумаешь, коняка!
где ты лучше найдешь?
и не надейся, я сама от тебя не уйду! ---

очередное подтверждение, что диссер не признак ума)
ніколи такого не було• 31 августа 2024
По моему ваш муж заскучал дома))))
Возьмите отпуск, а ему скажите,, что уволились и будете дома сидеть, чтоб быт и дети, и вечером секс. Идите на ногти, сделайте прическу. А про деньги теперь пусть он думает, он же мужик.
автор Мстящий за Зайца • 31 августа 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В нього геніальна відмазка: замість того, щоб мені допомогти і щось зробити за мене він каже: це не треба робити))) а якщо не робити це (наприклад не прибирати), він помічає і робить їдкі зауваження.
Моль Моллівна• 31 августа 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
То шо ви хочете від нього, щоб він змінився?
Ответ дляПищалка
Я йому теж відповіла, що ніхто не знає, що приховує за собою ця ідеальна картинка. А нашу картинку інші люди також бачать, як ідеальну і говорять про це.
В моїй хаті моя правда• 31 августа 2024
Ответ дляБлакитне небо
Це точно!
ніколи такого не було• 31 августа 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну так он же сам сказал что это не надо делать? Вы ему можете сказать - не нравится беспорядок? Убери сам, а я на ноготочки побежала и еще платьюшко нужно присмотреть новое, некогда мне.

dreamsunny• 31 августа 2024
Складіть кошторис, в якому нігті , зачіска, одяг, спорт і все те, що він вважає жіночністю. При чому не тільки в грошовому вимірюванні, а порахувати скільки часу на це потрібно. Він має зрозуміти, що в той час,який ви витрачатиме на жіночність, він витрачатиме на хатні справи, побут, роботу та ін.
Ответ дляЕдимнаморе
Звісно автор він має щось сказати
До речі, дуже можливо, бо я йому нещодавно озвучила свій прогрес по задачі, яку хотіла вирішити років 15 свого життя і нарешті мені це вдалося. І якось так склалося, що пішов прогрес по різних сферах. Він про це знає. Для нього це означає, що я наблизилась до своєї мети. А він до своєї - ні.
Вообще не факт• 31 августа 2024
Мой бывший муж тоже мне такое рассказывал, особенно про внешность мол посмотри на девушек на улицах - каблуки, платья, макияж. Я ему говорила ты не видишь их дома, а только при полном параде. Но он не слышал, в конечном итоге бросил меня и нашел себе новую жену, которая на пляж ходит при полном макияже. Каждому своё, спустя 7 лет после развода не жалею о потерянных отношениях.
Кундалина• 31 августа 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
автор , вот честно: зачем вам дисер, такой ценой? на фига в него ресурс вкладывать
и муж у вас абьюз по классике
Кундалина• 31 августа 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
автор, вам бы к психиатру...цели не стоят быть галерной
Ответ дляКундалина
и муж у вас абьюз по классике
Бо це мені подобається. Я дуже довго працювала над темою і мені є, що сказати такого, чого до мене ніхто не говорив в науковій сфері) це реально цікаво)
ЛюблюДевчонок• 31 августа 2024
Теж помітила, що чим більше чмо, тим більше пріскіпується до обраниці.
Ответ дляКундалина
Мета якраз цього варта, а от чи варто мені вислуховувати претензії чоловіка через це - навряд.
Кундалина• 31 августа 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
мені теж цікаво було, аде дебет з кредитом корисності для себе не склала.. як вона покращить моє життя
відклала
Кундалина• 31 августа 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
а яка мета... моі наукові - щоб жити стало краще та на океані.
але є простіше способи там жити,ніж обслуговувати мету
Кундалина• 31 августа 2024
і подивиться науково, куди вона в яке життя вас завело і як виснажує