Почемучка• 31 августа 2024

Проводка в квартире, кто менял недавно? киев

Добрейшее утро, кто менял проводку в квартире , какие нынче цены? Может остались контакты электрика ? Киев
Слухи-руки не распускаю• 31 августа 2024
Ціни різні, бо запити різні, комусь треба 3 розетки, а у нас на 56 м кВ, 50 розеток
Не користуємось лише тою, що передбачена під другий телевізор

Раджу тут спитати, там і ціну можна одразу прикинути і якість хороша
https://www.facebook.com/share/r/dct7FvzsxkLmr2av/
автор Почемучка • 31 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Дякую, напишу заразо
Замріяна• 31 августа 2024
Не штробила пустили кабель в короби(здаю гостінку). Поміняла один автомат на пзв(1000грн девайс), декілька розеток, вимикачі, три світильники, за матеріал 3200, за роботу 4600
Замріяна• 31 августа 2024
Ответ дляПочемучка
Дякую, напишу заразо
Я в Борисполі. Можу рекомендувати свого електрика, порядний, ходить до якоїсь християнської церкви, бачилася я з ним лиш раз, коли показала об´єм робіт, сам все закупив, правда оплатила послуги доставки 200 грн Все інше обговорювали онлайн і потім квартирантка підтвердила роботу, зняли показники лічильників, все чудово відпрацьовано, потєрь немає.
Замріяна• 31 августа 2024
Ось закуплений матеріал, щоб зрозуміти об´єм робіт, ще докуповував на 270 грн, робота 4600.
Стіни не штробилися
В танке• 31 августа 2024
Повністю все міняли,заводили світло на балкон,на загальний коридор.
З матеріалом 48 тис гр..периферія
1 кімн хрущ