Пацелуйнитуда• 31 августа 2024
Що ви їли при переломі?
Сказали мені їсти свинячі ноги і вуха , ще мумійо.
Також лапи курячі , які з нігтями .
Це дійсно прискорить зростання кістки і гіпс знімуть через тиждень ?
Хто підкаже ?
Спасибі
Також лапи курячі , які з нігтями .
Хто підкаже ?
Спасибі
Творог для розжига• 31 августа 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Тріщини це якраз перелом, просто без зміщення. Я теж завжди думала, що тріщина- то не перелом. Поки син нем зламав руку на футболі. В травмпункті лікар пояснив
У меня тоже был перелом без смещения. Но это был именно перелом
ТигрЛьвович• 31 августа 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую
Поїду в санаторій відразу
Як гіпс знімуть
Поїду в санаторій відразу
Як гіпс знімуть
У мене був перелом плеча, зняли гіпс і направили в фіз кабінет, масаж, начались сильні болі, поїхала в інститут травматології, сказали, що ніякого масаж, самому потихеньку розробляти, піднімати руку, тихенько мити вікно і т д, в страдала я від тих масажів і всього, що назначали, потім упала і ще перелом другого плеча, зняли гіпс, нікуди не ходила, сама потихеньку розробляла і бистро все восстановилось, потім ще раз упала, перелом руки, внизу там де запьястіє, тоже нікуди не ходила, все сама, тоже все быстро восстановилось... Нічого не приймала, хоть мені уже за 60....Робіть выводы, не зробіть собі хуже, від всих процедур
Пацелуйнитуда
• 01 сентября 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Огого
Я вам співчуваю
Це такі болі адські
У вас один за одним прямо
Боже як це боляче
Дякую
Вам, буду сама розробляти
Я вам співчуваю
Це такі болі адські
У вас один за одним прямо
Боже як це боляче
Дякую
Вам, буду сама розробляти