Оля_с_киркою• 31 августа 2024
Вступ в Словацькі університети
Планує син наступного року поступати на навчання в Словаччину.
Треба перевірений посередник для цього. Ну і щоб вартість послуг була не захмарною. Бажано, щоб мовні курси були. Або порадьте, де краще вивчити -курси або репетитор (контакти)
Боюсь нарватися на шахраїв.
Звезда в шоке• 31 августа 2024
знайдіть групи в фейсбуці ’українці в словаччині’ і спитайте краще там
точно знаю, що зробити все самим абсолютно реально, ну або посередника вам там порадять
є групи щодо вступу, щось типу навчання словаччина
Психологічка• 31 августа 2024
там вроде уже в декабре нужно подаваться.
Но обычно все год пропускают, и учат язык
Пописанная парта• 31 августа 2024
+421 907 500 724 мы с ней поступали.Все хорошо.Есть курсы,есть лагерь языковой .Мы учили год онлайн и были в летнем лагере .Понравилось
Оля_с_киркою
• 31 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Дякую. А яка назва? Вартість прслуг не підскажете?
Я тут Живу• 31 августа 2024
Ви і самі все можете. Обирайте заклад. Напишіть їм на пошту.
Цей рік на курси вивчення мови.
Оля_с_киркою
• 31 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Цей рік на курси вивчення мови.
Також розглядаємо такий варіант. Але трішки страшно, раптом щось упустимо...
З понеділка на дієті• 31 августа 2024
Все можна зробити самому без посередників. Нескладно абсолютно Зекономите кільки тис.євро
Якщо є якісь питання - пишите у ВУЗ, вони відповідають і все пояснюють
Я тут Живу• 31 августа 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ви будете на пряму з університетом. Все вам розкажуть.
Я тут Живу• 31 августа 2024
Ми у Словаччину приїхали у березні 2022 року. Всі знайомі,хто хотів вступив. І це при тому,що половини документів не було, в Україні. Не так легко було їх отримати.
Зате зараз... Наші вже по повній бізнес відкрили. Зі своїх деруть по повній.
Євроа вже відчула на собі наш український менталітет по повній
Чавонадо• 31 августа 2024
Ответ дляПсихологічка
Хто Вам таке сказав. Багато дітей знайомих там вчиться. Є такі що вже й закінчили. Для вступу потрібен сертифікат В1, а він за півроку отримується. Але потрібно було автору раніше цим питанням зайнятися.
Чавонадо• 31 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
В таборі були після 10 класу?
Чавонадо• 31 августа 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Але враховуйте, що усі документи потрібно перекладати і копії завіряти або в консульстві, або в словацьких нотаріусів.
Почемучка• 31 августа 2024
У мене племінник цього року поступав, аое він вже жив в Словаччині. Курси для галочки, він з репетитором вивчав. Мовний табір, поїхав його друг, поселили окремо українців, окремо словаків, тільки пиво пили і весь табір. Сертифікат другу підробили (посередники), аое ж йлму навчатися... а у племінника у другий універ, забули подати документи, а ввн туди більше хотів. Коротше, посередника не раджу, і можливо, трохи даоа розуміння на що звернути увагу
Я тут Живу• 01 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
У Словаччині? В який університет?
У п´ятницю співробітниця із сином поїхали.
Вступив через посередників. Жодного дня у Словаччині не був і в очі не бачив.
Мову он лайн вчив в Україні місяців три- чотири.
Я тут Живу• 01 сентября 2024
Ответ дляЧавонадо
За час що я сама була у Словаччині жодного разу не від кого не чула, що потрібно сертифікат