Кнопус• 31 августа 2024
Хочу військового
Прям не можу
Але вони то деякі одруженні ,то дуже зайняті справами
І не важливо,який вік чи то молодший за мене ,чи старший (мені 25)
Я б чесно кажучи обслужила б цілу роту запросто голодних на дещо
Перловая Кашка• 01 сентября 2024
Ответ дляКнопус
Заходила в тг групи ,ніхто зараз не пише,а бачу їх багато
Мне куча писало, мне наоборот такие не подходят .
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляЛина-7139
Автор,чесно,що пили зараз?😂😂нормас гребе👍
Тая серйозно
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Чому?
Лгин• 01 сентября 2024
Хаха. Це ж треба бути а 25 настільки огидною, щоб не знайти чоловіка на перепихон. Військового їй бач подавай - ’хачу ні магу’. Військові, бач, не люди, а інструмент для сексу.
Знайдете, не комплексуйте, он на метро дофіга ряжених тусить, вам підійде та й та й вони не погидують (але це не точно).
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляЛгин
Можливо я дійсно не симпатична,що вони не проявляють до мене уваги
Але в минулому були інтимні стосунки із військовими
В тому році буквально
Лгин• 01 сентября 2024
Ответ дляКнопус
В тому році буквально
Огидна - не про зовнішність.
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Давайте фотку і адресу, так і бути зарегаюсь за вас на СЗ, допоможу страждущій)
Я шукала в тг каналах немає
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Від автора теми Чоловік хоче волонтерку.
Ні то ,не моя тема
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляOrganic
Тцкашнік підійде?
Ні ,саме військовий,не дармоїд
Kusalochka• 01 сентября 2024
Ответ дляКнопус
Так їм там не до інтиму ніби ,а як стати польовою повією я не в курсі
А вы не обосретесь сосать при обстреле? Посыл темы ясен. Для жён военных. И чтобы мудрые советчицы написали фантазийные истории о том, как на передке только и изменяют. По этому правильно советуют, едьте пока на оккупированные ахмату сосать. Толку больше будет.
Лгин• 01 сентября 2024
Ответ дляКнопус
А про що?
’якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати’. Не переймайтесь.
Кнопус
• 01 сентября 2024
Ответ дляKusalochka
Можна смоктати в місці тильному ,або в столиці