Реанимация• 01 сентября 2024

Мало заробляю

Дівчатка, хелп)
Зараз працюю представником виробника побутової техніки. Зп виходить 18-19 000, ще підробляю написанням курсових, дипломних. Але в мене депресія через те, що з такими заробітками я ніколи не куплю власне житло. Мені вже 25, а вдалось відкласти не так багато. Так як, постійно орендую житло. Десь місяці два в мене жахлива апатія, в голову не приходять нові варіанти заробітку. Що порадите? Я за освітою вчитель, тут теж не дуже зароблю, пробувала репетиторство, але якщо не багато учнів, то це не дуже вигідно
БоХатая• 01 сентября 2024
Я не розумію, ви хочете свою квартиру, але ви у шлюбі. Тож у шлюбі набуте житло спільне.
Поумничка• 01 сентября 2024
6 років тому в мене взагалі зп була десь 5000 жила з хлопцем , знімали за 3000 гривень рухлять. 3000 гривень я відклала на курси, на інше жили. Потім пішла на курси, айті. Вчила мову англійську ( без неї норм не знайти роботу, реально).
Влаштувалась на роботу, народила дитину, купили квартиру - після прильоту біля квартири, взяла дитину і поїхала. І що з тієї квартири толку
Кумася• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Та мій чоловік не бідний, він просто дуже скупий та вважає, що жінкам потрібні лише гроші.
Тим більше. Це ще гірше, ніж просто пополамщик. Ви попали. Будете в декреті ночами працювати, заробляти на продукти і комуналку
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Тобто ваш чоловік олігарх, раз має музейні експонати?
Ви дуже помилчєтесь якщо думаєте що таке мають лиш олігархи. Чимало мені дісталось у спадок від баби.
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Це дозволить вам комфортно жити, поки не знайжете іншу жертву?
Ви якась дурна))) я маю двох гарно вихованих синів. Живуть закордоном. Забезпечені всім. І так-мої статки дозволять мені прекрасно жити. Якщо здавати всю нерухомість яку я маю- вистачить з головою жити і навіть мандрувати.
Поумничка• 01 сентября 2024
Але я до того, що в 25 я б ще вчилась. Я й зараз вчусь, бо хочу більше заробляти. Стільки різних напрямків. Я бачу стільки можливостей. Якби не було дитини, сиділа б і вчилась тупо постійно)
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Виходить, що жінку люблять за те, що вона просто є, а чоловіка за гроші))
Де ви набрались цих уявлень, що якщо жінка не буде вкладатись чи буде в декреті, то її виженуть?
Ніби ви з якогось середньовіччя.

В партнерських стосунках люди піклуються одне про одного так само, як і в традиційних. І ніхто нікого на вулицю не виганяє. А жінка більш захищена, бо якщо чоловік піде, то вона не залишиться з голою ж.

А от у автора і не партнерські стосунки, і не традиційні. Бо по-нормальному, якщо всі працюють, то має бути спільний бюджет або хоча б однаковий вклад. Ну і авторитарна мама - це теж проблема.
Не тоеба перекручувати.доки існуватимуть такі чк ви з такими думками-доти жвнки як кобили будуть вкалувати.а чоловвки дивитися чи поклала жінка в спільну шкатулку стільки скільки він. Ви нещасна жінка, яка не знає ЯК ТО БУТИ ЗА ЧОЛОВІКОМ. Якщо мене чоловік любить просто так значить є за що) він ніколи навіть не натякнув, що давай свої гроші в заг.бюджет. зате перед кожним сезоном спитає- в тебе все є ? Може тобі треба взуття чи щось таке, ?це щастя мати та
сЛАдКОежКА• 01 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Музейні експонати в спадок від баби?

Вона пограбувала колись музей?
сЛАдКОежКА• 01 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Хмм.. а синів ви вже виховали що їхнє майно належить не їм, а їхнім дружинам?
Слухаються?
сЛАдКОежКА• 01 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Шкода, що ви не знаєте яке це щастя - мати можливість купити все самостійно
Оябунчик• 01 сентября 2024
Ответ дляПоумничка
Ким ви працюєте якщо не секрет?
Поумничка• 01 сентября 2024
Ответ дляОябунчик
Ким ви працюєте якщо не секрет?
It. Qa automation engineer. Тестувальник по простому
Оябунчик• 01 сентября 2024
Ответ дляПоумничка
ІТ то інша справа. Там дійсно можна заробити добре)
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так я маю гроші))) бо я теж працюю) плюс оренда.плюс відсотки з рахунків. але я не прагну сама все купувати.своє краще відкласти) для цього є чоловік.і він отримує величезне задоволення коли мені щось купує чи дає.
сЛАдКОежКА• 01 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Ну тобто ваш чоловік народжений щоб задовільняти виключно ваші потреби.
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Так)) і він щасливий з того)))Кожному своє щастя))))я за ним як за стіною все життя. Мені дійсно повезло з ним. І ще він пишається що має таку жінку як я)))
Бжоли-бандерівці• 01 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Доки існують такі жінки як ви, інші жінки будуть страждати від аб´юзу і фінансової залежності.
Кожна доросла людина має про себе вміти піклуватись, а не тупо сісти на шию іншому.
І в нашій країні не живут одні чоловіки-мільйонери. Якщо ваш заробляє добре, то чудово, але є ще чоловіки зі звичайними зарплатами і цих чоловіків більше 50%, бо у нас досить бідна країна.

І це ви нещасна жінка, бо я не хочу бути ЗА ЧОЛОВІКОМ, я хочу бути ПОРУЧ з чоловіком, бо я особистість, а не якийсь придаток до чоловіка.
сЛАдКОежКА• 01 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Більше, більше дужечок, щоб всі повірили, який щасливий ваш чоловік бути в рабстві.

То ви не відповіли - ви своїх синів вже підготували що вони народжені виключно для того щоб все життя пахати на жінок?
Хочу в БАНю• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Не варіант. Я заміжня, чоловіку батьки хочуть купити житло, але там мама настільки авторитарна, що я і так не буду там господинею. Хотіла б на своє назбирати, хоча б 1 кімнатну.
Ну раз мамо, авторитарна, то з появою дитини може бути кінець подрудньому життю...
Мадам Подлинник• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
А как Вы хотели? Провалять 5 лет дурня в педухе и не знать что будете бомжевать училкой?
Боже шо ви мелете
От тому така країна бо така гниль серед населення
Вчитель це шанована професія мать вашу! І тільки в нас таке от відношення, як у вас
Пишу вірші, дорого• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Айтишники и врачи все троли
Врачи только в 25 начинают зарабатывать. У подруги дочка в медвузе. Вот ей через месяц 25 и она еще в интернатуре. Немного подработки есть, но на какие-то свои мелкие хотелки.
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА

Виьачте ви дурна як срака))) пардон) сини жонаті , утримують жінок і я рада, що жінки в них найщасливіші.а вони біля них справжні чоловіки-сильні, відповідальні за слова, вчинки. Мої невімтки найкращі в світі, бо вони щасливі. Вони працюють, не сидять вдома.але за моїми синами, як і я за своїм чоловіком, як за стіною. Вони не тюті. Вони якщо прийняли рішення, про одруження, то забезпечили жінкам все-від житла до. А то вже їх справа- можуть працювати.можуть не працювати. Можуть щайматися дітьми. Щоб мої сини сксзали жінці- йди в декреті на роботу..бо нема грошей-то це нонсенс. Перед народженням в обох були вже гарні рахунки в банках лиш на дитину.не казали-давай навпіл.а де твоя доля? Це нікчемне дно..і теж такої думки- не можеш забезпечити жінці житло, харчі, комфорт побутовий? То не бери, не женись, лиши її батькам або дай змогу вийти заміж за кращого.
Блиск думки• 01 сентября 2024
Вам треба не годувати вашого недолугого.а поступати на 2 вищу освіту. Вчити мову. І гроші витрачати на себе! Бо так і будете все життя жебракувати і сраку підтирати чоловіку. 25 р. Робіть кар´єру, здобуввйте знання для себе, а не ночами реферати пишіть щоб вам у шлюбі вистачило грошей. Це якийсь маразм. Ви себе заради цього нікчеми скупого ховаєте. Підете на 2 освіту. Станете заробляти гроші інші і рівень кавалерів буде інший. Йдіть в економ.освіту чи сфера обслкговування. Збирайте гроші НА ОСВІТУ. А не не комуналку і жрачку. Це просто не вкладається. Ви розумієте що до 30 р це золотий шанс здобути ще знання для кращих заробітків для себе?..а не для вашого недолугого шлюбу. Ваш шлюб невдалий і ви в нього нещаслива. Якщо з´являться діти- ви будете гола.брса і пошарпана. І собі випрошувати в нього гроші на труси.або самотужки заробляти бо він вам не дасть. Ви собі почепили на шию велике ярмо. Поки нема дітей-розходьтеся. Причина- його скупердяйство
Блиск думки• 01 сентября 2024
Бо ви не лише житло не купите, ви нічого собі не купите. І він вам нічого не купить?скпжіть.чому ви погодились заміж?чим він вас завоював? Що зробив для вас такого, що ви вирішила що з ним буде добре?ми як зустрічалися з чоловіком,то і квіти.і ресторани.і кіно. І питав чи ти маєш взутися.одягнутися. чи не голодна. Лиш я заїкалася що йду купувати щось там-одразу питав скільки тобі треба і давав гроші. То ми не були одружені навіть. Їздили відпочивати тоді ще на наше море.поруч був ринок з домашніми продуктами.то я не бігла в 7 ранку на ринок..а він. І творожок.і сметанку домашні на сніданок і ягоди.ю фрукти приносив.все було вже на столі поки я проснусь. ще й букет квітів. Оце чоловік. Оце піклування. А що вам він такого зробив? Як показав своє піклування? Коли я була хвора і після операції.то не мама біля мене сиділа.а він. 3 доби не спав. З ложки годував просто. Ліки по годинах. І це ми лиш зустрічалися. Лікарі.окрема палата..все він. Мама тоді скпзала- тобі, доню,
Блиск думки• 01 сентября 2024
Дійсно Господь подарував такого хлопця.які лиш в казках зустпічаються
Тримаю свічку• 02 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Я думала про цей варіант))
Кстати ,пока этот вариант существует( в нашей стране всё меняется каждый день), то это самое нормальное решение.
сЛАдКОежКА• 02 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Удалено администрацией...
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Только тролли в 25 лет сами заработали на каартиру
Я знаю одну но там работа такая что врагу не пожелаешь, у нее давление уже тогда было непонятно чем ещё обернется

Ещё одну знаю но там не в 25 а позже но там в 45 уже приличная неврология
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Стоматологи работают 7 дней в неделю без выходных и праздников-троли однозначно!
Интересно о каком качестве работы может идти речь?
Ниф_ниф• 02 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
Менять мужа на нормального. А не мамину царапинку. Это будет намного меньшая проблема, чем то, что вам предстоит с таким мужем в дальнейшей жизни. И депрессия пройдёт и апатия
Вот тоже советуете что только в финансах ценность?