Амбасадор щастя• Изменено 01 сентября 2024
Свекри та дистанція
Зараз перебуваю на 3 триместрі вагітності. Свекри вибрали чомусь (звісно вони з нами не живуть, взагалі в іншому містечку нашої області) тактику дистанціювання. Деколи (раз/ 1-2 міс) звісно дзвонять запитати, як моє здоров`я. Але стать дитини їм була нецікава (казали, шо байдуже, свекруха взааглі сказала прямо, що ’пофіг’), лише зараз дізнались і то - тому що їм бабця мого чоловіка сказала(яка в принципі одразу поцікавилась). Ще постійно в розмовах проскакує від них, що в нас своя сімя і то наша дитина. Не зовсім розумію нащо на цьому акцентувати, бо ми вже не 1 рік з чоловіком одружені і в нас власне і була вже давно своя сім`я (просто без діток). Мені спочатку було образливо, нервувалась, а зараз думаю, що це і на краще. Вони одразу ніби попереджають, що допомоги і уваги від них не чекати. Я не те, що скаржитись сюди прийшла, ситуацію прийняла. Просто цікаво, як у Вас. Може в кого теж таке було - як складались надалі Ваші стосунки зі свекрами і власне їх стосунки з внуком/внучкою. Будь ласка, дівчата, давайте без яду і т.д., якщо комусь не сподобалось те, що я написала.
Байрактарна• 01 сентября 2024
Никак.
Один раз в жизни она изьявила желание прийти, у меня было сильное отравление, она решила с коляской погулять, сама. Вернулась высказала мне, что это было в первый и последний раз.
Потом единожды просили побыть с ребёнком. Была безвыходная ситуация, отказалась, поехала на дачу. Сказала ’ваш ребёнок- ваши проблемы’.
Чумачечая_• 01 сентября 2024
У нас нормальные отношения, но помогать никто не стремился. Дочка начала их интересовать уже после 4 лет, когда она стала интересной, до этого особо нет. Внучка у них одна
Не боюся осуду• 01 сентября 2024
Мені не сподобалося. Спробую без яду. Дзвонять часто, багато розпитують - погані, не дзвонять і не розпитують - погані, передають торби з села - не такі, нічого не передають - не такі, свекруха приїхала допомогти з дитиною і щось на свою голову порадила із свого досвіду- погана, не приїздить і не допомагає з дитиною - тварюка..От цікаво, десь є родини, в яких один одного не звинувачують?
Да, я блондинка!• 01 сентября 2024
Всі різні люди: і ми, і свекри, неможливо, щоб у всіх були однакові стосунки. Мої дуже хороші і допомагали, за що я їм дуже вдячна. І з нами і з онуками стосунки чудові, діткам моїм більше 15 вже.
Якби я була вередлива, то згадала б, що свекруха лишилася без роботи, а в мене були погодки, я запропонувала їй бути нянею, вона відмовила, бо що люди скажуть, що вона від нас гроші бере. В результаті у нас працювала інша жінка, а свекруха гляділа чужу дитину :) ну і ладно, її вибір, вона мені нічого не винна. Я її все одно люблю дійсно щиру. У неї є недоліки, але вона хороша людина.
Раджу вам не рахувати, скільки разів вона у вас щось не спитала, щось не те сказала. Цінуйте те, що маєте.
КарамбОлька• 01 сентября 2024
Мені теж пофіг, якої статі дитинку народить невістка. Це рідний онук чи онучка, різниці немає. Хіба що з цікавості спитала б. Щоб подарунки обрати. Люблю щось малечі дарувати
Амбасадор щастя
• 01 сентября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
То для мене за щастя було б якби свекри жили своїм життям)
Ну я от в цьому теж звісно бачу свої плюси) Але для мене, мабуть, таки ідеально, коли є теплі стосунки (я не кажу до мене, бо я розумію, що я їм ніхто), а до свого внука/внучки майбутньої. Моя мама дуже була рада, вже також разом зі мною приглядається до дитячих речей в магазинах, обговорюжмо і вагітність, і всілякі моменти, коли дитина народиться. Тому трішки дивно, як можна не радіти власним внукам. Зате, дуже посмішило, що свекр, так довго завжди нас допитувався, коли ж діти. Ще як взнав - то мабуть, всім своїм знайомим розказав. А тепер ’окуня рубає’))) Ну, це напевно буде так, як тут писали про якусь бабусю, яка внука роками не бачить, зате в ФБ виставляє фото ’мій улюблений внук’.
Амбасадор щастя
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вы троль ? Жизнь не должна крутиться вокруг Вас.
Ні, я не троль, ніхто навколо мене не крутиться, як і я навколо когось. Якщо Ви не знали, то це нормально в родинах теплі стосунки.
Я не для себе уваги прошу. В них син взагалі-то є і внучка буде, то не мені треба. З сторони моїх родичів і увага, і турбота є, причому і до мого чоловіка також, не тільки до мене і майбутньої дитинки.
НаБалКоніХодять• 01 сентября 2024
Я не понимаю этого ОЙ,НЕ ИНТЕРЕСУЮТСЯ
А почему мне должно быть интересно?
Вы рожаете себе
Я не хотела никогда сидеть с внуками.
У меня с мужем жизнь продолжается. Почему я должна сидеть с ними,усюсюкать день и ночь.
Дети живут отдельно,мы отдельно. Прекрасные отношения при этом.Они понимают что родили не нам,а себе .
А почему мне должно быть интересно?
Вы рожаете себе
Я не хотела никогда сидеть с внуками.
Липка-прилипка• 01 сентября 2024
Пол не спросили,имели в виду что любить будут и мальчика и девочку.Например,моя свекровь так лезла в мою жизнь,лазила по шкафам,перекладывала вещи ,забирала домой вещи мужа перестирывать,что я решила что я вообще лезть в жизнь сына не буду.Надо же,такая стратегия тоже плохая 😁😁😁
Одні думки• 01 сентября 2024
А вас повинні носити на руках, бо ви вагітна?
Люди дають зрозуміти, що ви не посадите на їх шиї дитину, а будете виховувати самостійно.
Одні думки• 01 сентября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я не понимаю этого ОЙ,НЕ ИНТЕРЕСУЮТСЯ
А почему мне должно быть интересно?
Вы рожаете себе
Я не хотела никогда сидеть с внуками.
А почему мне должно быть интересно?
Вы рожаете себе
Я не хотела никогда сидеть с внуками.
Повністю згодна.
От саме автору й не подобається те, що їй не заносять жопу, бо вона вагітна.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
💯
Мої живуть в одному з нами смт, щовечора вони крутяться у дворі нашого будинку та на городі (в них- квартира).
Триндець як мене це задовбало!
Амбасадор щастя
• 01 сентября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я не понимаю этого ОЙ,НЕ ИНТЕРЕСУЮТСЯ
А почему мне должно быть интересно?
Вы рожаете себе
Я не хотела никогда сидеть с внуками.
А почему мне должно быть интересно?
Вы рожаете себе
Я не хотела никогда сидеть с внуками.
Ну напевно, якщо цим питанням кумарять роками (коли ж дітки), а потім рубають окуня, то не праві вони, а не я. Їм ж ’внуки’ потрібні лише для статусу, знайомим розказати, щоб було, як у всіх. Типу сина норм виховали і він, як то кажуть ’нормальний, з сімєю та дитиною’. І я чудово розумію, що народжую нам з чоловіком. Мені то на краще - чим менше вони нам - тим менше ми їм зобовязані в відповідь. Те, що вам свої внуки не цікаві - то тільки ваш погляд. Дуже шкода, що ви не мали досвіду теплих родинних стосунків і своїм дітям це не передали. Ще так, ремарка, що мого чоловіка виховала в дитинстві практично його бабця, бо свекруха в рік його бабі впхнула і поскакала на роботу (хоча, робота була низькооплачувана і так, сенсу прям вже кидати дитину і туди йти не було, хіба просто, щоб від дитини втекти). То дехто й собі дітей не народжує) не те, що внуків)
Амбасадор щастя
• 01 сентября 2024
Ответ дляОдні думки
Люди ні копійки не вклались в свого сина, думаю, що вони і так це розуміють. Ми в них ніколи нічого не просили (якоїсь допомоги матеріальної і т.д.). Я ще раз тут напишу. Мені ок, що всіи пофіг на мене. Не ок, що їм на власну внучку і сина пофіг. Ну але, тут на порадниці по ходу люблять яд лити і звинувачувати автора у всьому, що б він/вона не писали.
Успокойся_Успокойся• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
а что значить ’ рубать окуня’. мне 48. первый раз слышу. а вы часто употребляете
МаксХмара• 01 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Так каждому надо своё)). У меня свекруха была близкая к идеалу). Не лезла с советами и не приходила вообще. Хотя каждый день мимо дома дважды ехала. Были свои кони и конечно же я была плохой во всём. Но хотя бы она не лезла с советами. А автору хочется внимания чтоб ей интересовались
МаксХмара• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Та алё! Это не их интересы и не их ребёнок.
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ещё раз, все люди разные .
Они НЕ ОБЯЗАНЫ быть похожими на Ваших родственников. Они НЕ ОБЯЗАНЫ оправдывать Ваши ожидания.
Вот когла Вы это поймете, у Вас перестанут возникать вопросы.
Одні думки• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Тобто ваш чоловік від самого народження на своїх хлібах? 😂😂
Вам не пофіг, ви хочете, щоб вам заносили дупу, а вони не заносять.
Внучки по факту ще не має, тому й почуття до неї зʼявляться не відразу.
Амбасадор щастя
• 01 сентября 2024
Добре-добре, я в принципі зрозуміла вже, що тут розуміння не діждешся і завжди ’всрався’ автор/невістка. Я просто спитала досвід порадниць, а не випади в свою сторону, шо я ох**ша вагітна. Мене ніхто ’на руках’ не носить окрім чоловіка і моєї мами. Мені цього більш, ніж вистачає. Мені цікаво послухати історії інших, в кого таким чином розвивались стосунки і все. Свекри - то свій світ окремий, так ніби те, що мені подобається, що вони роблять/не роблять має якесь значення і змінить їх поведінку. Люди живуть як хочуть. Ще раз наголошую, можна ваш досвід, а не повчання мене?
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2024
У Вас там корона на голове от беременности ? Вы сами создали тайну, в чем проблема самой сообщить о поле ребёнка ?
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Живите своей семьёй, не обсуждайте других. И не стройте обиженку на будущее, если мир не крутится вокруг Вас.
Указка• 01 сентября 2024
Понимаю вас автор. вот эти все дистанцирования они ненормальны по нашей природе, человек существо социальное. Беременной женщине нужно создавать комфорт, именно нужно и должно, тк нервная система и психика закладывается в утробе. Раньше люди это прекрасно понимали и даже была поговорка - беременной отказывать грех. И если другим пофиг на внимание, это не значит, что вам должно быть так же. Поддержу вас, сволочи свекры, тем более позвонить почаще, поиграть в интерес к своей внучке, это минимальное участие в душевном конфорте беременной невестки. Увы, сейчас такое время, люди не способны на минимальные усилия, это показатель нездоровья общества