Амбасадор щастя• Изменено 01 сентября 2024
Свекри та дистанція
Зараз перебуваю на 3 триместрі вагітності. Свекри вибрали чомусь (звісно вони з нами не живуть, взагалі в іншому містечку нашої області) тактику дистанціювання. Деколи (раз/ 1-2 міс) звісно дзвонять запитати, як моє здоров`я. Але стать дитини їм була нецікава (казали, шо байдуже, свекруха взааглі сказала прямо, що ’пофіг’), лише зараз дізнались і то - тому що їм бабця мого чоловіка сказала(яка в принципі одразу поцікавилась). Ще постійно в розмовах проскакує від них, що в нас своя сімя і то наша дитина. Не зовсім розумію нащо на цьому акцентувати, бо ми вже не 1 рік з чоловіком одружені і в нас власне і була вже давно своя сім`я (просто без діток). Мені спочатку було образливо, нервувалась, а зараз думаю, що це і на краще. Вони одразу ніби попереджають, що допомоги і уваги від них не чекати. Я не те, що скаржитись сюди прийшла, ситуацію прийняла. Просто цікаво, як у Вас. Може в кого теж таке було - як складались надалі Ваші стосунки зі свекрами і власне їх стосунки з внуком/внучкою. Будь ласка, дівчата, давайте без яду і т.д., якщо комусь не сподобалось те, що я написала.
Гладиолус• 01 сентября 2024
Я тоже не понимаю этого, спросишь, чего спросила, сглазить хочет, не спросищь- равнодушная. Хрен знает ,что . Я придерживаюсь тактики, кто хочет рассказать, сам расскажет. Если для вас актуально поддерживать интерес, звоните сами и рассказывайте
Гладиолус• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Чим тиснули? Я взагалі була проти казати 1й триместр про вагітність. Свекор (якому завжди все цікаво) сам домучував чоловіка, бо я не приїхала з ним копати картоплю і їм помагати. То чоловік вже і зізнався. Ну то як всюди раніше пхали свого носа, то я думала, що і цього разу буде цікаво. От власне тут переміна відбулась. Раніше їх все цікавило ’від і до’. А тепер навпаки зайвий раз кажуть ’це ваша дитина, ваша сімя’.
Так как вам надо, щоб пхали носа, Чи не пхали?
Сорока-ворона• 01 сентября 2024
Автор, ви знатний маніпулятор, і дай Бог, щоб це пройшло з вагітнісю. Чого ви вважаєте, що модель вашої родини і їх відносини норма? Бо ви до цього звикли? А для когось це не норма. В них інший досвід спілкування. І живуть вони щасливо. Непотрібно накручувати чоловіка проти його батьків. Коли хто вийшов на роботу і чому...ви були на місці свекрухи? Ви жили в тих умовах? Я з року була в садочку, бо обидві бабусі жили дуже далеко і були у літах, і батьки працювали. Не пиячили, а працювали і від цього вони не стали паганими. Це перше. По-друге, всі ставляться до вагітності порізному. Я в обидві вагітності хотіла менше спілкцвання і кружляння, все вибірала з чоловіком, а не з батьками з обох сторін. Бо це наші з ним діти. В батьків своє життя, свій вік і свої захоплення і вони від цього не стали паганими дідусями і бабусями. Мої всі на дачах сиділи і що? Я не вмерла від цього. Вашій мамі немає чим зайнятись, от вона і живе життям вашої родини, а не своєї. Мій би чоловік сказав, що хоче все вибирати вдвох, без мам з обох сторін і я його в цьому підтримую. Ось вам і інший досвід.
Я_не_аноним_100%• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну напевно, якщо цим питанням кумарять роками (коли ж дітки), а потім рубають окуня, то не праві вони, а не я. Їм ж ’внуки’ потрібні лише для статусу, знайомим розказати, щоб було, як у всіх. Типу сина норм виховали і він, як то кажуть ’нормальний, з сімєю та дитиною’. І я чудово розумію, що народжую нам з чоловіком. Мені то на краще - чим менше вони нам - тим менше ми їм зобовязані в відповідь. Те, що вам свої внуки не цікаві - то тільки ваш погляд. Дуже шкода, що ви не мали досвіду теплих родинних стосунків і своїм дітям це не передали. Ще так, ремарка, що мого чоловіка виховала в дитинстві практично його бабця, бо свекруха в рік його бабі впхнула і поскакала на роботу (хоча, робота була низькооплачувана і так, сенсу прям вже кидати дитину і туди йти не було, хіба просто, щоб від дитини втекти). То дехто й собі дітей не народжує) не те, що внуків)
господи Боже, так нема ж ще того онука. Чого Ви до них причепилися і звідки знаєте, як вони до нього будуть відноситись?
А що свекруха до Вас так відноситься - то її діло, Ви також навряд чи з криками ’мамо, я так скучила’ до неї щодня бігаєте
Весняний Марафон• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні, я не троль, ніхто навколо мене не крутиться, як і я навколо когось. Якщо Ви не знали, то це нормально в родинах теплі стосунки.
Я не для себе уваги прошу. В них син взагалі-то є і внучка буде, то не мені треба. З сторони моїх родичів і увага, і турбота є, причому і до мого чоловіка також, не тільки до мене і майбутньої дитинки.
Мадам, ваша дитина і ви самі не є сонцем, щоб навколо вас крутилися інші. Осознайте це.
Весняний Марафон• 01 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Люди ні копійки не вклались в свого сина, думаю, що вони і так це розуміють. Ми в них ніколи нічого не просили (якоїсь допомоги матеріальної і т.д.). Я ще раз тут напишу. Мені ок, що всіи пофіг на мене. Не ок, що їм на власну внучку і сина пофіг. Ну але, тут на порадниці по ходу люблять яд лити і звинувачувати автора у всьому, що б він/вона не писали.
В сенсі? Він в інтернаті ріс? Якщо ріс в їх родині, то вони вкладали час, гроші, здоров´я в його розвиток. Я тепер рощумію чого Вас тримають подалі від себе. Я б таку невістку теж подалі тримала.