А шо сталося?• 01 сентября 2024
Візит до онкохворого, як себе вести.
Сьогодні їдемо до мого дядька, в якого онкологія, ситуація сумна, рак легень, лікарі вже відправили додому, лікування не має.
Ми хочемо його навідати, і я розумію, що цей візит вже останній, і от я не знаю як себе вести, чи посміхнутися при зустрічі чи бути сумною, не знаю як вчинити правильно, хто мав схожий досвід, поділіться будь ласка.
Губки-уточкой• 01 сентября 2024
Будьте такой, как в его здоровое время. Отвлеките его от болезни, вспомните что-то, пошутите, не надо траура.
П.с мама и бабушка ушли от онкологии
Инфотуфелька• 01 сентября 2024
Мы кроссворды разгадывали с больным свекром. Общайтесь как ни в чём не бывало. Про поголу отключения света. Ни слова о будущем и болезни. Про огород, урожай цены и тд просто болтайте. Человеку нужно общение
Оля_с_киркою• 01 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Вести себя так, как-будто он здоров, в общем как раньше.
Общайтесь как обычно и первой не начинайте что-то говорить на тему его болезни, только если он сам захочет об этом поговорить