Добрий день, порадьте вчителя з математики, алгебри, геометрії 7 клас, онлайн. Це повинна бути одна людина.
Дякую.
сладкий_ноябрь• 01 сентября 2024
На яку ціну розраховуєте?
Бо можу порадити свого, але там не 200 грн на годину.
valentyn_a• 01 сентября 2024
Вчителька-пенсіонерка.Пишіть,яка мета занять.Можемо спробувати,але з жовтня.
Terra-876d• 01 сентября 2024
Доброго вечора! Можу порадити репетитора, з якою займається моя донька і племінник. ми платимо 450 грн/год, але результати прекрасні, і діти із задоволенням ходять на уроки :) якщо цікаво, дам контакт в пп
Ответ дляTerra-876d
Доброго дня! Буду вдячна вам за контакт репетитора в ПП.