Всюди влазю• 01 сентября 2024

Сімейні негаразди з родичами поляками, розсудіть хто прав

Моя мама в листопаді 2022 поїхала разом з сестрою і племінником до Польщі до родичів мами (троюрідні брати та сестри поляки, рідна сестра моєї бабусі вийшла заміж за поляка та народила 5 дітей) Мама разом з сестрою та племінником жила спочатку місяць в будинку заможного двоюрідного брата який має свою фабрику в місті. Потім їм сказали переїхати до сестри жити, будинок двоповерховий вона мешкає одна, наче спочатку все було добре. А потім мама постійно почала в адрес двоюрідної своєї сестри недуже гарні речі казати. .. Мама вважає що ті гроші що їм виплачувала держава, родичі повинні були їм віддавати... Я кажу що вам дах над головою дали, радійте... В травні наступного року мама повернулася до Києва, до цього вони регулярно сварилися а будинку на побутові теми, то їм дуже холодно, щоб більше газу вмикали, то їм зауваження зробили що світло усюди горить. Мама повернулась до Києва. А сестра залишилась у Польщі, тому що племінник почав вчитись в університеті. Сестрі допомогли родичі орендувати дві кімнати в іншому будинку, платять Лесь 300-400 дол.в місяць. І тепер мама та сестра мені весь час на них жаліються , які вони погані. Я їм намагаюсь пояснити що вони нам нічого не винні, все написано. У нас війна, вони багаті в т.д.... Напишіть будь ласка своє бачення
Комиссия50%• 01 сентября 2024
Я би сказала, що слухати таке не буду ні секунди і все

Прикуси Язика• 01 сентября 2024
Вам оно надо, сказали ок, они плохие, дальше обсуждайте цены, прически,
Залатавая• 01 сентября 2024
Що хочете від нас почути?
Пацелуйнитуда• 01 сентября 2024
В вас неблагодарна хамка мама та сестра. Сіли на голову родичам сьома вода на киселі і ще права качають. Жах
Фляшунька• 01 сентября 2024
Зажралісь ваші мамо. Ви праві. Дальні родичі нічого не винні. Дали дах над головою ще й не такі стали.
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Що хочете від нас почути?
Хто прав, вони на запевняють мене що це я не права
Домашня Зюзя• 01 сентября 2024
Ну, ничего нового, за это нас и не любят. Автор, вы правы, но никак их не переубедите.

Ширли-Мырли• 01 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ну а ви самі як думаєте?

Уявіть себе на місці тих родичів, що надали житло та ще їх обісрали з ніг до голови
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ви розумієте, сестра ніколи нікому не допомогла, а тут каже у війна а вони такі сякі... Вони за одні, в них купа грошей, а їм не допомогають ... При цьому свою квартиру зачинила сестра, а могла би поселити когось з Маріуполя чи хоча б не жалітися яка вона бідна нещасна....
Сонячний зайчик• 01 сентября 2024
Ну ви праві , не слухайте маму .
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ну а ви самі як думаєте?

Іспанський стид... І це мамі майже 70 років, а вони їм прокльони кожного дня каже...
Чесно брешу• 01 сентября 2024
Ваша мамаша быдло , так ей и передайте. Ее приютили, а она еще и недовольна. из-за таких как она потом и про украинцев пишут разные гадости.
Щира українка• 01 сентября 2024
А для чого ви з ними дискутуєте? Раз сказати, що у вас своя голова на плечах і ви самі в стані робити висновки. Все. Піднімають знов тему- сказали, що не будете це обговорювати і кінець.
Пишущаяся• 01 сентября 2024
Терпіти не можу, коли люди вважають, що їм всі винні.
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Так і намагаюсь змінювати тему, а вони наче хочуть однодумців знайти. Ось сестра пішла десь в город і там комусь це розповіла, так її так жаліли... А я така сяка не підтримую
Щира українка• 01 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ну й будьте такою сякою з власною думкою. Для чого вам хочеться бути для них хорошою?
Залатавая• 01 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Скажіть що ви вважаєте, що праві поляки, і все. Якщо їм не подобається, хай ідуть на інше житло без таких родичів
ДинамоКит• 01 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
а звідкіля гроші у сестри на аренду квартири за 300-400 дол?
Вподобайден• 01 сентября 2024
коли була програма компенсації, то власники-поляки підписували ,що надають їжу і житло ,і саме це їм компенсують .з мене отак вимагали гроші за начебто багато витраченої електроенергії, коли людина отримала компенсації в 6 чи більше разів більше за ціну оренди ,і хотіла ще .про їжу я мовчала , але то було вже ...занадто .я теж бидло ? моїх дітей лаяли за змив унітаза ,при тому отримуючи стільки ...якщо що , то житло по факту надавав мені власник , а гроші вимагав сусід ,на якого все оформили.в таких ситуаціях я би не судила так категорично

Брехушечка• 01 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Фу, жах який. Нехай будуть вдячні, що їм вже майже 3 роки допомагають, а не кинули на призволяще. Ті родичі нічого не винні вашій мамі і сестрі. Добре хоч ви це розумієте.
Брехушечка• 01 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Ви різницю не бачите в вашій і цій ситуації?
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ответ дляДинамоКит
Батько сина з Києва відправляє, вона з ним в розводі але всі свої фінансові питання на нього та на маму завжди перекладала, вона ніколи не працювала. В Польщі не збирається бо мови не знає
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Скажу чесно нюансів в Польщі не знаю, тільки зі слів мами та сестри, що їхні родичі на них нажилися.... Що мов щось там нове за ці гроші в будинок купила, але ж і вони в ньому жили не на вулиці. Їх мета щоб їх жаліли навколишні люди і засуджували родичів, всім кому тілько могли вони розповіли,
В шоколаде• 01 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
То Ви ще не чули. як мене обсирали знайомі, котрі жили в мене місяць сім’єю в 5 осіб, навіть не запропонувавши пару гривень чисто символічно бодай за світло. А все тому, що я ’не пустила їх до хати пожити, жили в курятнику з сараями по боках’ (це дослівно). А ’курятник’ - це літня кухня, а фактично невеликий житловий будиночок 85 кв.м, де на 1 поверсі ванна, кухня і велика кімната, а наверху - дві менші кімнати і гардеробна. Ми там жили, поки будувався наш будинок. потім прибудували до нього котельню і гараж. а найприкольніше, що після вилитих помий їм ще вистачило наглості на зворотній дорозі додому видзвонювати мені і питати, чи я їх прийму пожити тиждень-два, щоб вони перепочили з дороги і Карпати подивились
автор Всюди влазю • 01 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
А потім допомогай людям.... Різні люди, різне ставлення
Брехушечка• 01 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Що ви їм відповіли?
В шоколаде• 01 сентября 2024
Ответ дляБрехушечка
Що ви їм відповіли?
перепросила, що не можу прийняти, бо (дослівно) ’Курятник мій зайнятий, здаю за 30 тис. в місяць’. Хай вдавляться від заздрощів (зи, літня кухня стояла пуста, зараз там - сушарка для овочів і фруктів, готуємо на зиму пакети хлопцям на ’нуль’, майже 300 односельців мобілізовано(((
Золота орда• 01 сентября 2024
Ответ дляВ шоколаде
І правильно зробили . З такими тільки так .