ФрекенБок• 01 сентября 2024

Дівчата, чи лижі не їдуть...

В стосунках з чоловіком майже рік.Він живе в іншому місті.Вечером розмовляємо по телефону,бачу мені телефону подруга,кажу йому,я її наберу і потім тобі передзвони,каже ок.Півгодини я з нею розмовляла,потім набираю його,він не в мережі,пишу у вайбер,я тобі дзвонила ,ти не в мережі.він нічого не відписав,ну я теж йомупісля того не дзвонила.І от вже тичина чотири дні.Я планула і не збираюсь йому дзвонити,як на мене така поведінка неадекватна.Подругу мою не знає,але йому не подобається що ми дружимо.
Тундиринда• 01 сентября 2024
Це було дуже зневажливо розмовляти півгодини з подругою, коли ви розмовляли з чоловіком.

Lilian-nochka• 01 сентября 2024
А мужик про отношения ваши хоть знает?)
Куда_бежать• 01 сентября 2024
Детский сад
А он что,а вы
Примарочка• 01 сентября 2024
А почему вы не могли договорить с мужчиной, а потом поговорить с подругой? Еще и пол часа… Если бы мой мужчина, мне такое сказал, то мне бы тоже это не понравилось
Катастрофа• 01 сентября 2024
У него не звоночек, а колокол. У Вас так же.
Вы явно не пара друг другу. Ищите другого.
Почемучечка• 01 сентября 2024
Не гарно переривати розмову через дзвінок подруги. Ви їй пізніше не могли передзвонити?
БезПаспортаНеПродаю• 01 сентября 2024
Ну зазвичай закінчують розмову з однією людиною, потім розмовляють з іншою.
Переривають розмову, якщо щось термінове: робоче питання, дзвінок лікаря ,важлива інформація.
Але тут навіть питання не в вихованні.
В цій історії все не так)
ТихоЯ• 01 сентября 2024
Видимо он понял ваши приоритеты и не стал вам мешать.
Катастрофа• 01 сентября 2024
Лыжи скорее все едут… остаётся второе(

Царівна Жабка• 01 сентября 2024
Ну, 4 дня обижаться это уже перебор, но Вы тоже молодец, почему не позвонить подруге после того, как закончили разговор с мужчиной?
Сиджу тихенько• 01 сентября 2024
Дуже вам раджу не заводити відносини з чоловіками з іншого міста. Ви просто гаєте свій час (і свою молодість). Телефонні розмови щовечора - то ніщо. Ви справжньої людини не знаєте. Або з´їжджайтесь, ото тоді попруть непорозуміння всякі різні, дивацтва, докори. Прозрієте. Або розходьтесь. Раджу з власного досвіду.
Сапай вазони• 01 сентября 2024
Якщо рiзниця у вiцi - 15 рокiв, то тiкайте одразу!
Оле Лукойе• 01 сентября 2024
странный мужик, бросила бы в блок, пусть дальше молчит
Инста_Богиня• 01 сентября 2024
Дивіться, моя мама живе поруч із сестрою. Кожного дня вона приходить на весь день до неї, щоб доглядати дітей. Я живу в іншому місті вже багато років. От телефоную їй, говоримо. Тут - ой, мені Галя дзвонить, все тоді, я тобі передзвоню. І таке не один раз. Так, мені неприємно і образливо.
От так і вашому чоловікові.
Кривая спроса• 01 сентября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
От так і вашому чоловікові.
То мама так чи сестра?