Простецкая• Изменено 01 сентября 2024
Перше вересня
Вінниччина. Новенька вчитель укр. мови заявила таке одинадцятикласникам:’ Хоч по одній троянді вчителям. І подарунок для школи’....
Шок...
Ясамаякрасивая)• 01 сентября 2024
Ответ дляПростецкая
Ні. Бо то є хабар
Квіти ніколи не були хабарем
Простецкая
• 01 сентября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Удалено администрацией...
Невгамовна шахиня• 01 сентября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А тепер відверто, хіба раз на рік не можна придбати від класу один букет?
Можна, але ті букети з магазинів на день -два.
4 роки тому на 1 вересня дарували по 1 троянді від кожної дитини. Троянди однакові і купували їх напряму з теплиці.
Було гарно і букет простояв у класі більше двох тижнів.