Чи є жінка, дівчина, відкриваючи чиї фото і дописи у соцмережах вас бісить? Не політик, блогерка чи зірка, а саме ваша знайома?
От висвічується її фото, а ви така в думках: ’От суч*а!’
Хто ця жінка? Колишня вашого чоловіка, минула подружка, колега? І чому , як ви думаєте вона викликає у вас саме такі емоції? Банальна заздрість? Щось інше?
useruseruser• 01 сентября 2024
Так,є.Вона заміжня,а викладає себе полуголою постійно.Я так розумію,її чоловік куколд.