Прикуси Язика• 01 сентября 2024
Лежу весь день в тревоге, муж ухилянт
Вообщем уже год мы в заточении.
Я работаю дома , он ездит с водителем на работу три раза в неделю сам по улице не передвигается
Гуляем по закрытой территории, никуда не ходим , последнее время он хуже стал зарабатывать , денег не хватает
У меня депрессия уже от этого всего , тревога развилась , кажется что это конец всему . Что посоветуете ? Или поддержите пожалуйста . Кто в такой же ситуации ?
Чеширская кошечка• 01 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
зекоМанда прострочена прийняла прострочений закон. Це такі ж зрадники як і москалі
Спробуйте його оскаржити
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Спробуйте його оскаржити
не збираюсь оскаржувати тоталітарні закони нелегітимної влади.
Влада обирається на 4 роки, а не довічно, зараза
Анонім Завгосп• 01 сентября 2024
Автор, співчуваю Вам( Не уявляю, як з таким жити, який ховається 🤮
Викликаю на дебати• 01 сентября 2024
У меня сосед прячется, сидит в квартире не выходит. Родители приезжают привозят торбы с едой и гуляют с детьми. Даже мусор не выносит, выставят в общий коридор и либо родители, либо жена выносят...
Коварная Зая• 01 сентября 2024
Шукайте ще заробіток,бо скоро він може геть засісти дома.Далі ж гірше,як показує життя.
Альфасамка• 01 сентября 2024
Конституція - кожен чоловік має право вільного пересування.
Кожен чоловік має право на життя і недоторканість.
Кожен чоловік має право вбити будь кого хто доторкнувся і позбавляє їх цих прав.
Кожен чоловік має право захищатись коли більше ніж 2 особи підійшли до нього.
Кожен чоловік має право втікати.
Мост_Устал• 01 сентября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Погугліть, просто кипи інформації
Гуглю к судебному делу не пришьешь, гугля наполнен тем, что нужно влить таким как вы в голову как норму их жизни. Если вам такая жизнь нравится-дело ваше, но другим навязывать сказки о норме жизни в концлагере не стоит, люди нервные, может сорвать гайки.
Безпринципова• 01 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
З жовтня-листопада посилиться бусифікація. Найімовірніше, із середини листопада. Потрібно накопичувати сили для оборони на Дніпропетровщині.
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
1 мільйон запасу і ТЦК на передову і вистачить
Одна_на_всей_планете• 01 сентября 2024
Поддержу,у нас похожий режим уже третий год,привыкли..Меня иногда кроет вопрос,вот за что так?закон не нарушали,учеба,квартира ,все покупали за свои,теперь еще жизнь на блюдечке ща зермака отдать???
Безпринципова• 01 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Кожен чоловік має право втікати.
Беззбройний одинак не зможе протистояти групі озброєних і навчених людей (мисливців за головами).
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
так отож, він не зобов´язаний з ними говорити. Бачить биків зі зброєю і тікає
Плету интриги• 01 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Нормально устроился)
Коварная Зая• 01 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
То ясно.
Бджолина королева• 01 сентября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
І що? При перевірці документи надають всі,а не тільки водій.
А повестку дают только водителю. У нас тоже так, уже несколько раз сталкивались. Почему так - не знаю
Плету интриги• 01 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Если б у нас кто-то мусор выставил в общий коридор, то соседи бы сами ТЦК вызвали
Безпринципова• 01 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ви ще скажіть, половину ментів туди відправити або відважних вартових західних кордонів. Режиму вигідно берегти своїх преторіанців, вони його захист та опора
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
чому половину. 90% легко
Чеширская кошечка• 01 сентября 2024
Ответ дляБджолина королева
Повестку дают тем, на кого она выписана. По закону, выдать могут только готовую повестку, а не написанную на коленке
Я_з_Франека• 01 сентября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Під час військового стану, для перевірки документів не потрібні ніякі підстави. Саме тому,усі чоловіки мають їх мати при собі , виходячи на вулицю
Під час війчськового стану, который может быть продлен только на 90 дней за все время военного положения.
Угги в горошек• 01 сентября 2024
Неприятно быть в добровольном заточении. Мы тоже как в батискафе, только по ночам и рано утром затемно выходим во двор с собакой. Быть убитым или остаться калекой обузой для детей тоже не вариант. Те бусификаторы ни копейки не дадут, а сами в отдыхают с коханками. Куча недвиги и прчее.
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
хаха, вже 10 раз на 90 днів
Безпринципова• 01 сентября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тому що у нас кріпацтво (рабство) скасували всього 160 років тому. Бо колгоспникам не видавали паспорта до 1974 року. Нинішня влада свято вшановує традиції своїх попередників
Безпринципова• 01 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
На блокпостах не втечеш. Зараз багато хто обмежений у свободі переміщення, від блокпоста до блокпоста, короткими перебіжками
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
а нашо зупинятись на блокпості. Блокпости - незаконні.
Я_з_Франека• 01 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
хаха, вже 10 раз на 90 днів
Так и я ж о том же. Что все эти продления - это уже фикция.
Безпринципова• 01 сентября 2024
Ответ дляБджолина королева
Документи перевіряють у всіх, якщо вважають за потрібне. Дані пробивають на базі, далі зрозуміло.
Альфасамка• 01 сентября 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
от і дилема. Йти захищати то ти підписався під цю всю? Хай визнають прграш, намагаються загасити з гарантіями і пробувати там 100 км зону мінну робити. В нас вибору вже нема.
Мэри Попкинс• 01 сентября 2024
Ответ дляБезпринципова
Петя прийде порядок наведе!