Галя із Дарниці• Изменено 01 сентября 2024
Вітаю маму чемпіона з золотою медаллю сина!
У однієї з наших порадниць син займається плаванням і сьогодні здобув золоту медаль на паралімпіаді. Так приємно стало, коли прочитала цю новину, і за Україну приємно, що медаль, ну і і маму по темам трохи знаю, тож ніби й не чужі люди)
Тож сподіваюсь, що побачите тему і наші поздоровлення також. Розумію, яка дуже важка праця потрібна, щоб стати золотим чемпіоном, і синова, і ваша.
Передавайте також вітання від всього нашого форуму і сину, думаю, дівчата приєднаються! 🌻
Баба на горошині• 01 сентября 2024
Вітаю!!
Слідкую за нашими на Параолімпіаді, такі молодці!
І чемпіону, і мамі вітання
ШобВам_КакНам• 01 сентября 2024
Також пам´ятаю цю жінку.
Вітання! Це тяжка праця, хлопець молодець, реально крутий😊
Галя із Дарниці
• 01 сентября 2024
Ответ дляfreedom_2015
і це вже ж не перша їх?Вітаємо маму і сина
Так, не перша медаль, пам´ятаю тему мами, коли теж золото було на інших змаганнях, і ділилася з нами радістю, але зараз може або не до форуму їй, або загальний настрій не той, остання тема, що пам´ятаю, була сумна, думали про виїзд з країни бо з відключеннями світла дуже важко було.
Мост_Устал• 01 сентября 2024
Ой, за 11 років здається все читала, але про хлопця пропустила.
Це колосальна праця і спортсмена і сім´ї - пишаюся такими людьми!! Вітаю!
АсобеннАя• 01 сентября 2024
О, теж пам´ятаю. Завдяки цьому саме плавання я дивилася дуже уважно, і ще більше раділа медалі! Браво мамі та чемпіону!