Тема для поговорити. Я розумію що ніхто нічого не знає. Просто як каже моя мама хотілось би знати, я сто відсотків бомж у перспективі чи можливі варіанти.
Родичка сьогодні з роботи потрапила на операційний стіл, до цього іншим родичам мало не в хату вгатило. Хочеться мамі сказати що все налагодиться, але я вже щось сама в це не вірю.
Господи це так страшно коли місто отак вбивають. Так я знаю що вже 2,5 роки вбивають, що Суми далеко не перше місто. Але ніфіга ти виявляється не знаєш, доки це не тебе, не твій дім, не твоїх рідних
Ответ дляAnnaOst
Хочете помірятися?) тут мова ще про те, що суми на відміну від Харкова і так був такий собі індустріальний і економічний центр. А тепер там все, індустріально рівно нуль від сьогодні. Тупо виникли все. І вже й за аграрний сектор взялися
Я сьогодні щось попустила ? Вечором щось гучне дуже чула і швидкі поїхали. Що вже знов ....
Jasmin_852• 01 сентября 2024
Ответ дляSovin
А тепер порівняйте розміри Сум і Харкова та кількість їх населення. І таки СуМи, хоча б з новин би вже мали запам´ятати як місто пишеться, якщо географії у вас у школі не було.
Приезжайте к нам, в большой Харьков, эвакуируйтесь. Если не боитесь. Грамотная вы наша
Afina-2908• 01 сентября 2024
Да, к сожалению, не поймёшь, пока не испытатель на себе.
Пусть мама лучше уезжает оттуда
tanysha777• 01 сентября 2024
Ответ длякосмея
Чому ви так вірите в Трампа?
А чому я не маю в нього вірити?
Є хоч одна причина?
Дисней_Кребо• 01 сентября 2024
Автор, привіт з вул. Харківської.
Нажаль, така ситуація, що краще зараз не повертатися у місто. Ось майже годину назад прилетіло по жилому кварталу балістикою у дитячий садок і інтернат ( боже, хоч увечері, а не завтра коли діти і люди в закладі). В обід по підприємству кабами. І сидимо ось чекаємо нічних шахедів.
Поля Дяченко• 01 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Меня больше всего впипчивает то, что людям, которые теряют дом - ничего не светит взамен. Все эти еОсели и прочая ’господдержка’ - это просто замыливание глаз, может кому-то из тысячи и удастся что-то выбить. А у большинства в лучшем случае какие-нибудь 10 тысяч от властей города в виде единоразовой выплаты и что хочешь то и делай. У коллеги родителей в Запорожье развалило квартиру больше года назад. Вот ту пресловутую десятку получил и всё. Никто ничего даже не обещает. Было у семьи жилье - и нет его. И уже не будет
Наш знакомый получил сертификат. И не 10 тысяч. Сейчас жильё ищет.
Наталка -русалка• 01 сентября 2024
Ответ дляAnnaOst
Я не в Сумах. Зі мною просто мама якій 65 і яка хотіла повернутися додому на героїв Крут і там доживати, і сестра з дітьми, яка вже зрозуміла що в свій будинок в чернеччіні, який вони все життя будували, вона не повернеться ніколи. У мене там пара на героїв Крут, але його то все мало турбує, він здійснив внутрішній так сказати побіг від війни і йому все пофіг
Тут реально напружено дуже часто зараз,але люди під вікном сидять та сміються їм ок
Alexandr-ina• 01 сентября 2024
Ответ дляNata2907
Дитячий будинок серед звичайних жилих будинків
Наталка -русалка• 01 сентября 2024
Ответ дляNata2907
І в вдень
Vittoria66• 01 сентября 2024
Ответ дляPrervana
Какие же молодцы те люди, которые успели быстро принять решение, выгодно продать имущество и уехать в другую жизнь со всеми родными и с финансовой подушкой. У них всех уже нормальная жизнь, планы, стремления.
У меня, лично, во многих вопросах с Вами совпадает мнение, но… не в этом случае. Мир не стоит на месте и, к огромному сожалению, меняется не в лучшую сторону.
Ответ дляPrervana
Уже несколько знакомых получили сертификаты на жилье. Вот новые соседи появились, тоже купили по сертификату. Харьков. Так что не все так плохо, как вы описали.
tanysha777• 01 сентября 2024
Ответ длякосмея
А є хоч одна причина вірити?
І не одна
З найголовнішого- саме Трамп, своїм рішенням зняв багаторічне збройне ембарго з України
Питання, де і в кого Україна просила б зброю зараз?
Дайте чітку відповідь на це запитання
tanysha777• 01 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Как он войну остановит?
Прранализируйте его предыдущий срок
Потом послушайте его выступления, интервью в оригинале
Подумайте, не торопитесь
И опять проанализируйте
Подумайте, не торопитесь
И опять проанализируйте
Ответ дляtosja_80
У мамы половина коллектива из области, Пологи, Орехов и прочие городки Запорожской области, которые уже ни живы, ни мертвы. Сидят люди кто где, по родичам, по общагам, кто смог - уехал за рубеж. И ни у кого нет никаких сертификатов. Я очень рада, что у вас прям массово сертификаты получают. У меня ни одного случая такого нет, люди - бомжи без перспектив