Тема для поговорити. Я розумію що ніхто нічого не знає. Просто як каже моя мама хотілось би знати, я сто відсотків бомж у перспективі чи можливі варіанти.
Родичка сьогодні з роботи потрапила на операційний стіл, до цього іншим родичам мало не в хату вгатило. Хочеться мамі сказати що все налагодиться, але я вже щось сама в це не вірю.
Господи це так страшно коли місто отак вбивають. Так я знаю що вже 2,5 роки вбивають, що Суми далеко не перше місто. Але ніфіга ти виявляється не знаєш, доки це не тебе, не твій дім, не твоїх рідних
Серафима-54c1• 02 сентября 2024
Ответ дляAnnaOst
Перепитую бо родичка якій руку шила на хімпромі працює
Автор - засланий казачок. Схаменіться і не пишіть координати!!!!
Лина Житлова• 02 сентября 2024
Ответ дляOnyx83
Ви не місцева, мабуть. То нащо вам?
Я досить місцева щоб знати що це не Херсонські райони
Ответ дляPrervana
Обходить, добиваться... Попросить, поплакать, доказать что тебе НАДО... Прекрасный алгоритм действий, стократно увеличивающий любовь к родине.
А должно быть по одному клику мышки или одному тапу в смартфоне.
Если нужно жилье, то да - ходить плакать и доказывать. Если нет - ждать, когда появится ’по одному клику мышки’. Вы в сказке живёте?
Ответ дляЛина Житлова
Всі, хто з Херсона в курсі що це за райони і де вони знаходяться. І відслідковують обстріли у місцевих групах, чудово розуміючи де прильоти і обстріли. І ніхто тупих питать не задає. Бо херсонці в курсі, що з 2023 року були певні перейменування МВА.
Лина Житлова• 02 сентября 2024
Ответ дляOnyx83
Брехня. Ви не з Херсону це 100%.гарна спроба, але…. Чула дзвін не знаю де він. Я зараз сама зроблю пост, реальні херсонці вам понаписують про Корабельний район