Барабасиха• 01 сентября 2024

У вас школа онлайн чи офлайн в цьому році?

Як із харчуванням буде в школах у тих, хто офлайн? Чи будете давати дітям судочки в школу з собою?
Альфасамка• 01 сентября 2024
я закінчила школу 21 років тому
ЛеньГуглить_правда• 01 сентября 2024
у всіх по різному, у нас кормлять початкову школу
ОливьЕЖечка• 01 сентября 2024
Как и была смешанная форма обучения уже 3-й год, бесит.
автор Барабасиха • 01 сентября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ваша дитина їсть що там дають чи даєте судочки? Вам гріють їжу в судочку?
Ластовиння• 01 сентября 2024
Змішана форма навчання, друга зміна. Судочки завжди даю, так як в їдальні не подобається харчуватися.
автор Барабасиха • 01 сентября 2024
Ответ дляЛастовиння
У вас в школі є де розігріти судочок? Як бути коли будемо без світла
ЛеньГуглить_правда• 01 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
їсть все, де немає творогу. Судочки не даю, за 4 години в школі від голоду не помре
Король дивана• 01 сентября 2024
Офлайн, пільгове харчування
dulenok• 01 сентября 2024
Полный онлайн. Полноценное льготное домашнее питание
Сладко-соленая• 01 сентября 2024
Смешанная. У меня подросток, 2 смена. Или булку купит в школе или по дороге в магазине йогурт, конфету. Или ничего.Там в школе всего 4 часа, не голодная
Мотористка• 01 сентября 2024
Київ. В нас майже увесь час під час війни офлайн. Буфета столовки немає, привозять звідкись обіди, я не купую, даю суддочок з собою. Даю сирники, млинці з начинкою, бургери, фарш з лавашом, просто печиво.
Вся в кредитах• 01 сентября 2024
Офлайн. Харчування в школі з 3 вересня починається.
Куплю орехи• 01 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Давайте в термосі
Нервогенератор• 01 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
хто цікаво це має робити?
Ластовиння• 01 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Ніхто ніколи їх не грів, принаймі з нашого класу. Даю бутерброд, фрукти , овочі, цукерки. Щось в столовій купляє. А Вам , як потрібно , то купіть термос для їжі який тримає температуру.
Сладко-соленая• 01 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Я думаю это нужно обговаривать с классным руководителем. 1- часто нет света, 2- где школа возьмет столько микроволновок, чтоб все дети могли погреть. Это или в класс покупать микроволновку или проще давать то , что греть не надо или термосумка
Тільки не про гроші• 01 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
хто цікаво це має робити?
В смысле кто? Директор. Лично. Ну, в случае если вызвали в районо, то завуч. Для чего же еще эти люди нужны в школе?
ГейСюда• 01 сентября 2024
Київ, з 22 року офлайн, даю сину термос з обідом.
Нервогенератор• 01 сентября 2024
Ответ дляСладко-соленая
піпець. Геть люди подуріли. Ще вчитель має їжу гріти в мікроволновці.
Сладко-соленая• 01 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Где я такое писала?)) Мои едят подножный корм вообще)))
Я_и_моя_собака• 01 сентября 2024
У нас досі не відомо як буде. Тривога майже завжди, навіть онлайн проводити уроки не можна.
МУСЯкомарова• 01 сентября 2024
Онлайн.
неДоПриличий• 01 сентября 2024
За 4 години нічого не станеться. Зранку по снідає. Школа у другій половині дня. Підліток.
А ось і я• 01 сентября 2024
Онлайн і навчання по суботам, в моїй ситуації судочки то останнє, що мене зараз турбує. Тривоги по кілька годин, то і онлайну того теж не буде, тільки вчителі у звітах собі напишуть красиво. Є гроші на репетиторів, за рахунок цього і вчитиметься дитина. 11 клас не бачу сенсу зривати з дому.
Спасу мир• 01 сентября 2024
Очно
В школі харчування, але побачимо яке буде.
ЯяяКакаджамбо• 01 сентября 2024
Онлайн и очно, неделя через неделю, вторая смена, + уроки каждую неделю онлайн с утра, школа начинается в разное время, дети просыпают, то на 9, то на 10, то на 11:30.

В школу очно бутерброды.
Мавка• 01 сентября 2024
Офлайн, їдальня працює
Иванка Бур• 01 сентября 2024
В моїх офлайн. Передбачене безкоштовне гаряче харчування для пільгових категорій. Інші можуть купити. Буде працювати буфет.
dahashutka19• 01 сентября 2024
Змішана форма , тиждень онлайн і тиждень офлайн. Щось з собою давати в ланч боксі буду або просто гроші дам і в буфеті щось купить собі