Ацетилсалициловая кислота• 01 сентября 2024
Купили доньці взуття.
Завжди можна знайти своє.
Пульт от линолеума• 01 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Скетчерсы 1,3-2т
Із сітки чи тканини? На осінь треба, щоб не промокали.
З бісиками• 01 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Пропонувала доньці - не сподобалися, всі магазини обійшли - ванси, конверси, пуми, адідаси, найки, ньюбеланси, скечерси, інтертоп, арена, вона поки що обирає комфорт, багато моделей забракувала, бо давлять, тяжко одягати, важкі.
Лично у меня NB 530, врет ваша дочка, они невесомые и ходить ну очень удобно
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляВсех в сад
Ну расскажите, где вы нарыли модели прошлых лет и по какой цене?
Дитина ще не в тому віці, я їй говорю ванси хочеш, молодь пищить від неї - не зайшли, а ще розмір такий, що до дорослих не доросла нога, а дитячі - скудний вибір.
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляВсех в сад
В стоковому магазині, обходивши всі спортивні магазини, вирішили заглянути в сток, якби не купили ці, то взяли б сайконі в арені, дуже хороша ціна
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Скетчерсы 1,3-2т
Сьогодні міряли ті, що були потрібного розмірі, то 1,5, 2,2, 2,3 тисячі.
ПампушОК• 01 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Обуваю онлайн дочек , никаких проблем
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляБанка з медом
А ,що такий дефіцит з трусами, що Ви затарились аж на 5 років ?
Прикольні принти, на відпочинку були взяла, які донька захотіла, а ще раніше онлацн на сейлі замовляла.
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
В заре полно. Джинсов маловато, а брюки на любой вкус. Я про взрослый отдел пишу, мой большой уже.
Мій 7 років, але високий і суперхудий, завдання із зірочкою, якщо бачу наш варіант, то беру за будь-яку ціну. Під брюками мала на увазі чіноси, джинси- скіні.
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
Что там искать. Пошел в ТЦ и купил. Скетчерсы на каждом углу.
А вибір - 1-2 моделі.
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляКопуша
Сколько?
Кросівки - 1800, сліпони - 800.
Тра Ля Ля• 01 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
завжди можна знайти своє
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Можно и вансы купить на 3 месяца или джорданы
Дитині по барабану що це таке, вона не знає навіть.
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляPinkMa
а ребенку надо обувь на 10 лет вперед? я спокойно беру себе обувь на сезон, потому что надоедает, А у детей ноги вообще растут., ей те кроссы на 3 месяца. Откуда это совковое оооо ыыуу обууувь на сеееезооон
и что? пойдете новое купите
В минулому році сайконі рівно на місяць вистачило, я ще такого не бачила.
Ацетилсалициловая кислота
• 01 сентября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Кроссовки ужас. Второе фото даже понять не могу, это что? Под вышиванку на 1 сентября? Какая-то обувь для народных танцев. Просто не представляю, с чем, куда и в какое время года это носить.
Що не так з кросівками? Чим ужас, про смаки не сперечаються? Як на мене, то молодь зараз більший ужас носить.
Ацетилсалициловая кислота
• 02 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Ну от де ви такі беретеся? Всі такі модні няшкі в брендах?
Як подивлюся на вулиці, то всі нормальні люди, вдягнуті з дешевого масмаркету, а тут якесь задзеркалля 🤪
Це дуже далекі тьоті тут відписуються, що аж смішно читати.
Ацетилсалициловая кислота
• 02 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Вибачте, в них ходять 90 відсотків на вулицях міст. Мені вони - найпотворніше взуття, яке я бачила, ще коли новенькі - нічого здалеку, а далі - бомж-cтайл, не розумію такої їх популярності, в червні в ТЦ їх всі скупляли.
Якщо донька їх захоче колись, то мовчки куплю (((
ГугелП@лАмался• 02 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну тут вже місяць вой, що як тяжко, дорого, все пропало, тощо. Навіть півдоби можна все знайти і не за всі гроші світу.
ноги упріють в тих кросівках
Ацетилсалициловая кислота
• 02 сентября 2024
Ответ дляПампушОК
Обуваю онлайн дочек , никаких проблем
Навіть не знаю, що сказати ))))).
Радуга-дуга• 02 сентября 2024
Ответ дляеліт
Я тоже в ТЦ покупала только цены другие, наверное у нас нет таких магазинов
Интернет магазины у всех одни
Рубаю олівлє• 02 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
В начале лета брала сыну летние по 3199 гривен.
Как можно скечерс покупать за 3000грн , цена сильно завышена
Ацетилсалициловая кислота
• 02 сентября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
завжди можна знайти своє
Дуже тяжко, повірте (((. Я весь час в пошуку штанів йому.
Ацетилсалициловая кислота
• 02 сентября 2024
Ответ дляБоХатая
А сколько дочери лет?
9 років.
З бісиками• 02 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Да да, это говорит женщина что купила ребенку кроссовки пума 10-летней давности
Радуга-дуга• 02 сентября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
И из сетки на лето за 1,3т и с мембраной на осень за 2т , не промокают
Ацетилсалициловая кислота
• 02 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
ноги упріють в тих кросівках
Чому?
Радуга-дуга• 02 сентября 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Попробуйте взять на распродаже. Помогает
Рубаю олівлє• 02 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я скечерс обожаю, но по таким ценам не беру