графиняВишенка• 02 сентября 2024
Хто страхував будинок через приват банк?
Які є підводні камені? Бо читаю договір, ніби все зрозуміло. Чи наставав у вас страховий випадок? Чи отримували виплати?
Замріяна• 02 сентября 2024
Я страхувала через приват. Страхових випадків не було, тому не можу нічого сказати.
Экспертиза• 02 сентября 2024
Туристическую. Было обращение в больницу, оплатили, но та сумма 50 евро. А вызов скорой ещё нет, но там и сумма 350. Но пока ничего не ответили.
Яйцеголовая• 02 сентября 2024
Приват банк це агент страхової компанії, і як кожний агент отримує велику комісію за яку Ви платите власними коштами. Завжди вигідніше страхуватись в самій страховій компанії. Зараз багато страхових покриває по майну і воєнні ризики, походить попитайте і найдете вигідніші умови.
Особисто я все страхую в Інго, мені так зручно.
графиняВишенка
• 02 сентября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую