Бавовнятий Пупс• Изменено вчера в 15:31

Сходили з кавалером у театр

Зустрічаємося не дуже давно, десь з півроку. Учора пішли в театр. Перед театром до нього додзвонитися не могла ,постійно зайнято. Потім вияснилося,що мама захворіла. Мама живе не з ним.в селі. Маму поклали в лікарню з вірусом, біля неї дочка,яка нещодавно приїхала. Температури нема,мама не в тяжкому стані.
Після театру подзвонив мамі і спитав за самопочуття. Ок.
Далі пішли прогулятися- через 15 хв після дзвінка набирає маму і починає в режимі відео показувати мамі вечірній Київ. Ну і мене. Поки дійшли до кафе -розмовляв з мамою.
Сіли в кафе - знов дзвінок мамі. Показав на відео що ми будемо їсти, сфоткав нас і відправив. Через 5 хв знов подзвонив спитав чи отримала. Мені 45 р. йому 51. Людоньки, мені здається це кінець. Про маму я підозрювала,але не настільки. Сьогодні по телефону розмов лише про маму. Та мама не вмирає. Просто вік, вірус і ослабла. Є бактеріальна інфекція. Біля неї дочка. За 2 дні я від мами вже дурію. І це ми разом не живемо. Я неправа?
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:01
Ответ дляЯсноВидящая
Хлопчикові 51 рочок.
Пізно його виховувати.
та да. він якось сказав, що він дуже відповідальний за маму і за сестру (48 рочків сестрі). отож для них він розіб´ється в лепьошку. зі мною відповідальний на словах лише. звонить, питає і на тому все.
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:01
Ответ дляСижу_и_плачу
я считаю, что разговаривать с человеком никогда не поздно
а расстаться - єто легче всего
но можно же попітаться вістроить отношения, которіе подойдут всем участникам
звичайно
ДинамоКит• вчера в 16:02
Ответ дляУдальонка
так не має бути, вам буде некомфортно. Жінка завжди хоче бути №1 у чоловіка.
Він не маленький хлопчик, якого можна підлаштувати під себе.
Она может хотеть хит бреда пита
Но
Мужик уже понимает что жена понятие непостоянное
А мама нет

Автору надо искать 25+. Когда пися мозгами управляет ещё
ДинамоКит• вчера в 16:04
Ответ дляБавовнятий Пупс
та це ненормлаьно,коли отакі здоровані колихають мам. при чому відверто не розуміють чому вони у 50 років самі.
А кого ему колыхать? Третью жену?
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:05
Ответ дляДинамоКит
Она может хотеть хит бреда пита
Но
А мама нет

мама не вічна. якраз з дружиною старість зустрічають,а мами вже давно нема.
Танго утрьох• вчера в 16:05
Ответ дляДинамоКит
За границей родителей чтят больше чем у нас
Там так психологи советуют. Читала про францию
ДинамоКит• вчера в 16:06
Ответ дляБавовнятий Пупс
Учитывая что уже две жены у него было
Танго утрьох• вчера в 16:06
Ответ дляСижу_и_плачу
а расстаться - єто легче всего
Как же они бесят эти мамсики
Я б послала - и я послала когда то
Сусідка зверху• вчера в 16:07
Ответ дляБавовнятий Пупс
нема дітей. перша жінка померла.друга не могла мати дітей.
давайте его третья нахрен пошлет?
Маю натхнення• вчера в 16:07
Ответ дляБавовнятий Пупс
в Іспанії і Італії такі самі. помішані на мамах
У меня муж испано-итальянец. Не помешан. Но может потому, что я на его маму похожа, ему и меня хватает )))
ДинамоКит• вчера в 16:07
Ответ дляТанго утрьох
Так это норма
Сначала родители заботятся а потом дети

Но наши, очень умные жены выбивают ногами заботу о родителях

Удивляясь потом, почему они сами мужику не вперлись и их кровинки

Ибо сами научили как можно ради писи родных бросать
Танго утрьох• вчера в 16:08
Ответ дляДинамоКит
Она может хотеть хит бреда пита
Но
А мама нет

Автору нужно просто проверить его и искать дпльше
Но вот у меня бывший не прошел такую проверку
Удальонка• вчера в 16:08
Ответ дляДинамоКит
Она может хотеть хит бреда пита
Но
А мама нет

та нехай любить маму. Любов до матері та жінки - це зовсім різні почуття.
Якби він так само турбувався про автора, коли вона хворіє, давав опору та відчуття безпеки. То була б інша розмова і характеристика його і відносин
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:08
Ответ дляДинамоКит
А кого ему колыхать? Третью жену?
ну тоді не треба освідчуватися і казати що йому потрібна жінка,родина,що він втомився один. мама сьогодні є ,а завтра нема. з жінкою гарною старість зустрічають. тим більше вже не 40 років йому. ті,хто колихають мамів, лишаються самі- без дітей і жінки,а коли тобі вже 60 івище - ти нахрен нікому не треба. бо це гемор.а мама давно вже в могилі.
Сусідка зверху• вчера в 16:12
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ви маєте рацію. Але у 51 рік без приколів не буває
Мне 52, мама за последние 20лет 3 раза всего звонила )
Я ей - ни разу. Ей 83
общение относительно нормальное с ней закончилось, когда она меня из квартиры общей в январе с парой сумок вещей за дверь выставила в мои 29, когда я с работы вернулся. Волшебный тот пендель в жизнь никогда не забуду )
ДинамоКит• вчера в 16:09
Ответ дляБавовнятий Пупс
А любовь здесь причём?
Да , любит, да, скучно в постели

Родители каким боком?
Танго утрьох• вчера в 16:09
Ответ дляДинамоКит
Так это норма
Сначала родители заботятся а потом дети

Спорно.
У соседей муж хотел что б жена его мать досматривала, а сам - отмораживался
Танго утрьох• вчера в 16:10
Ответ дляУдальонка
Так и я об этом.
Автопу надо притвориться больной
ДинамоКит• вчера в 16:11
Ответ дляТанго утрьох
Спорно.
Так может он семью обеспечивал
Танго утрьох• вчера в 16:12
Ответ дляДинамоКит
Так может он семью обеспечивал
Он препод, она массажистка
Сижу_и_плачу• вчера в 16:15
Ответ дляБавовнятий Пупс
я бы на вашем месте сказала что мне не нравится.
будет пытаться меняться - хорошо.
нет - будете принимать решение исходя из того что есть. но с трезвой головой.
Ладомира• вчера в 16:19
Ответ дляБавовнятий Пупс
освідчився,заміж запропонував. я поки мовчу. Але..навіщо мені той,хто буде ТАК колихати маму????
А крім того, що колихає маму, що у нього за плечима? Діти, колишні, статок, характер, робота?
Мадам Тю-лю-лю• вчера в 16:20
Ответ дляСусідка зверху
Я ей - ни разу. Ей 83
Кто-то с мамой все никак пуповину не может обрезать, у других будет что-то свое. Проведите ревизию ваших правил жизни и устоявшихся привычек, скорее всего найдется особенность из-за которой вам сложно строить отношения
Кредитная• вчера в 16:23
Ответ дляБавовнятий Пупс
Від Вас такою злістю віє...
Не боюся осуду• вчера в 16:36
Ответ дляКредитная
Від Вас такою злістю віє...
Жінка ображена і багато порадниць її зрозуміли й підтримали..
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:56
Ответ дляЛадомира
дітей нема,колишні не зачіпають.статки дуже ніякі. робота дуже посередня. грошей на відпочинки нема. все скромно.
Незламна Україна• вчера в 16:58
Ответ дляУдальонка
співчуваю, це не ваш чоловік
Це нічий чоловік, це мамин синочка. І він не зміниться.
Автор, не витрачайте час дарма, бережіть і любіть себе
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:58
Ответ дляНе боюся осуду
не скажу, що я ображена. Скоріше, здивована. Я - жінка симпатична,кавалерів завжди повно. Заміж і штамп не планую, є нерухомість, діти, тому штамп мені невигідний. Не він, так наступний буде. Просто я не бачила ще таких великих ,хто мамів колихає.
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 16:59
Ответ дляКредитная
Від Вас такою злістю віє...
та ідіть ви в сраку)))) все що я вам можу сказати)))
автор Бавовнятий Пупс • вчера в 17:08
Я не ображена Скоріше, здивована. Я - жінка симпатична, кавалерів завжди вистачало. Заміж і штамп не планую, є нерухомість, діти, тому штамп мені невигідний. Не він, так наступний буде. Просто я не бачила ще таких великих ,хто мамів колихає. Я відшила вже досить чоловіків, бо не хочу кого-небудь. Цей ніби виявився адекватним ,але тут мама. Просто тепер пазл склався. Коли з мамою свариться (мама ж ,розуміючи що є вплив, починає вити вірьовки),то в нього нема настрою, біда, горе вселенське. Мама дійсно має на нього вплив і може довести до ручки, хоча він дуже витримана людина. Отак і вчора. В мене не було побачення з чоловіком. В мене було побачення з ним і його мамою-онлайн. Просто слати фотки їжі нашої мамі в лікарню- це якийсь діагноз. А в нього думки лиш про маму і дзвінки кожні 15-30 хв.
.