Санта Барбара• 02 сентября 2024
як краще засклити балкон?
в підлогу скло точно ні
дякую
Результат:
вже голосів:
21 (72.41%)
з обшивкою метало профіль
7 (24.14%)
пластиковий
1 (3.45%)
інший варіант
На пів ставки• 02 сентября 2024
Скоріше, оздобити після встановлення вікон. А низ, всеж таки має бути кам´яним.
Бамбарбия! Кергуду.• 02 сентября 2024
Вы показали два разных варианта - первый ставят окна, а низ оставляют старый, только обшивают сверху профилем.... а второй вариант - все снимают и устанавливают сендвич панели (или как там они правильно называются).
Мне, психологически спокойней, первый вариант
Санта Барбара
• 02 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
По типу первого варианта,но плита и железо все под замену сразу
майстри сказали що плита нормальна, укріплять перило наварять зверху, тільки в мене балкон не одиночний а по бокам сусідські
кажуть немає сенсу витрачати ще 20к зверху
Молчунья• 04 сентября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я саме так і зробила