Колишня муза• 02 сентября 2024

Кто выехал в течение месяца-двух из Украина? Расскажите, куда, как вы сейчас?

Довольны ли выбором или пока непонятно? Может быть дадите какой-то совет сомневающимся?
Спасибо за ответы по теме
Блискавка• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
дармоїдки хіба виїхали. Розумні успішні жінки і тут добре живуть. Знаю касирку АТБ, поїхала на соціалі без роботи має більше ніж тут заробляла.
Выезжают люди, которые не видят тут перспектив. У дочки половина груп выехала , 19 лет студентки
juliyadorosh• 03 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
Спасибо большое.
Про Польшу думаю, как про запасной аэродром, потому что знаю польский письменный и устный на нормальном бытовом уровне.
Подскажите, какое сейчас отношение к украинцам? Охотно ли берут на работу и сдают жилье? И сколько платите за жилье, если не секрет?
Я поки не відчула якогось негативного ставлення ( але, правда, і часу мало пройшло,і я переважно вдома). Житло зняли без проблем, самі, без ріелтора.на роботу чоловік влаштувався по спеціальності ( хоча польська в нього мінімальна, а спеціальність технічна). За квартиру 60кв м (двоповерхова, типу нашого таунхауса з двориком і окремим заїздом) платимо 4000зл+ комунальні. Містечко за 30км від Варшави. Можна, думаю, знайти і дешевше, але ми вже були виснажені довгими пошуками, плюс троє дітей, і містечко сподобалося, і розташування будинку зручне, тому вирішили залишитися. Польща для мене найлайтовіший в психологічному плані варіант переїзду, плюс недалеко до України.
автор Колишня муза • 03 сентября 2024
Ответ дляjuliyadorosh
Спасибо за ответ, удачи вам!
Огірок та Помідорчик• 03 сентября 2024
Ответ дляПатриоточка
Ви і є та успішна кобилиця?
Оно просто жирный тролль .